Top 7 Xbox One Controller – Nakładki na drążki Xbox One

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. eXtremeRate

#ad

EXtremeRate Zestaw przycisków LB RB LT RT Bumpers Triggers D-Pad ABXY Widok Przyciski menu Krzyż sterujący Zestaw zamienny z narzędziem do Xbox One S/Xbox One X Controller Model 1708 matowa biel

#ad
eXtremeRate #ad - Jest wyjątkowy i wspaniały, jeśli połączysz go z piękną miską w naszym sklepie. Indywidualny design: miękka matowa powierzchnia zwiększa dobre wrażenia podczas gry. Wskazówki dotyczące instalacji: do montażu części kontroler xbox one należy otworzyć śrubokrętem.

Przed zakupem należy sprawdzić drugie zdjęcie na zdjęciach produktu! Precyzyjny krój, jak oryginalne guziki. Bez kontrolera i elementów elektronicznych. Kompatybilność: 100% pasuje do kontrolera xbox one s/xbox one x model 1708. Proszę wyszukać film instalacyjny "extremerate Xbox One S X Controller Buttons" lub "06IdE36g5Kc" na YouTube.

Nie skrzypią i nie poruszają się w grze, który działa dokładnie tak, naprawdę bardzo dobre dopasowanie. Nie pasuje do kontrolerów xbox One Standard, Xbox One Elite i Xbox One Elite Series 2. Zakres dostawy: 1 x klawisze rt/lt/rb/lb, 2 x śrubokręt, 1 x d-pad, 1 x zderzak, 1 x przyciski widoku/menu/rozwijania, 1 x przycisk abxy, 1 x narzędzie dźwigniowe, 19 x śruby.
MarkaeXtremeRate #ad
ProducentExtremerate #ad
Wysokość0.79
Długość1.97
Szerokość1.97
Numer częściSXOJ0205
ModelSXOJ0205

2. KontrolFreek

#ad

KontrolFreek FPS Freek Inferno do kontrolera Xbox One i Xbox Series X | Performance Thumbsticks | 2 x wysokie wklęsłe | czerwone

#ad
KontrolFreek #ad - Im intensywniej grasz, który dopasowuje się do nacisku, tym mocniej zapobiega się przesuwaniu się kciuków *Opakowanie może się różnić. Zaprojektowany – z wygodnym wzorem spirali, który na niego wywierasz.

Zwiększony komfort – wymaga mniej siły i zmniejsza zmęczenie nadgarstka, dłoni i kciuka. Zwiększona dokładność – dodaje 9, 9 mm dodatkowej wysokości, aby rozszerzyć promień. Dwa wysokie, szczególnie na średnim i długim dystansie i umożliwia szybkie przejścia między budowaniem, wypukłe pałeczki kciukowe – poprawia dokładność strzałów, lootem i farmami. Umożliwia to dokładniejsze ruchy w grze i szybsze wykrywanie celu. Lepsza przyczepność – antypoślizgowa, specjalnie opracowana mieszanka gumowa zapewnia wyjątkową przyczepność z laserowo wyciętymi detalami.
MarkaKontrolFreek #ad
ProducentKontrolFreek #ad
Wysokość0.4
Długość0.9
Waga0.04
Szerokość0.9
Numer części2040-XB1
Model399402

3. GeekShare

#ad

Kompatybilne z Xbox Series X – 2 pary/4 sztuki – czarne i szare, antypoślizgowy zestaw osłon joysticka, GeekShare Silikonowe nakładki na kciuki do kontrolera Xbox One, nakładki na kciuki

#ad
GeekShare #ad - Kompatybilność Świetne nakładki na kciuki są przeznaczone tylko do Xbox One Controller i Xbox Series X, nie do PS4, Switch Pro, PS5, Switch OLED lub Switch Lite. Nasz sklep zawsze dąży do zadowolenia klienta i zawsze dokłada wszelkich starań, brud itp.

Aby zaspokoić potrzeby klientów w lepszej jakości. Montaż w trzech krokach montaż odbywa się w zaledwie 3 krokach, czy nasadki całkowicie otaczają joysticka, co jest proste i łatwe do wykonania. Materiał premium nakładki na kciuki są wykonane z wysokiej jakości silikonu, są miękkie i bezzapachowe, delikatne i przyjazne dla skóry oraz zapewniają wygodniejsze wrażenia podczas gry. Fajna konstrukcja storm Shape sprawia, że Twój kontroler jeszcze bardziej przyciąga wzrok.

Oryginalne wzornictwouchwyt geekshare ma oryginalny design o wyjątkowym kształcie cyklonu, który nadaje Twojemu kontrolerowi Xbox One. Proszę sprawdzić, aby nie odskoczyły podczas gry. Jakość/gwarancjajeśli napotkasz jakiekolwiek problemy uszkodzenia, zadrapania, skontaktuj się z nami. Obróć krawędź uchwytu do góry. Ustaw uchwyt kciuka w odpowiedniej pozycji. Umieść uchwyt na joystick i upuść krawędź uchwytu.
MarkaGeekShare #ad
ProducentGEEKSHARE #ad
Waga0.09
Gwarancja60 Day Warranty Against Manufacturer Defects

4. KontrolFreek

#ad

KontrolFreek Call of Duty: Warzone Performance Thumbsticks do Xbox One i Xbox Series X | 2 High-Rise, Hybrid Sticks | niebieski/szary

#ad
KontrolFreek #ad - Specjalnie opracowane materiały – laserowy grawerunek na powierzchni zwiększa przyczepność i ergonomię podczas gry. Kontrolfreek performance thumbsticks – najbardziej zaawansowane na świecie rozszerzenia Stick.

Większa wysokość dla większej precyzji – dzięki przedłużeniom kijowym ruchy są płynniejsze i łatwiejsze. Oryginalny call of duty: Wzornictwo Warzone – taktyczna niebiesko-szara kolorystyka. Dwie hybrydy, wysoka jakość – płaska powierzchnia zwiększa standardowe pałeczki o całe 11 mm. Dzięki zwiększeniu promienia ruchu pałeczki zapewniają maksymalną mobilność, dokładność i doskonałe wyczucie chwytu, dzięki któremu pokonasz każdego przeciwnika. Twoje ręce wytrzymują dłużej, a strzały zawsze trafiają do celu.
MarkaKontrolFreek #ad
ProducentKontrolFreek #ad
Numer części2501-XB1
Model2501-XB1

5. Skull & Co.

#ad

Skull & Co. Convex Thumb Grip Caps Joystick Cap Analogowa Stick Cover Thumbstick Grip Cover for Xbox XSX/XB1 Controller, galaktyczna purple, 2 pary 4 szt.

#ad
Skull & Co. #ad - Kompatybilny z kontrolerami xb1 / XB1 Slim / X1X / XSX i Elite Controllers. Większa przyczepność: wykonany ze specjalnego materiału "grypy", który zwiększa tarcie i zapewnia większą czułość, aby zwiększyć Twoje wrażenia z gry. Nie replacement!2 pary uchwytów kciuka, które mają zupełnie inne wzory, aby spełnić potrzeby graczy. Accuracy: zwiększenie dokładności dzięki dodatkowej wysokości i promieniu aktywnemu. Opatentowane wzornictwo: wypukły design. Ochrona: chroni oryginalny joystick przed zużyciem i łzami.
MarkaSkull & Co. #ad
ProducentSkull & Co. #ad
Wysokość0.59
Długość5.51
Szerokość3.94

6. Hbaid

#ad

Regulowana funkcja wibracji turbo, OLED z kontrolerem ruchu, kontroler Gampad do Switch/Switch Lite, Hbaid Bezprzewodowy kontroler do przełącznika N, akcesoria, Bluetooth

#ad
Hbaid #ad - Nadal może być używany z 4 kontrolerami do zabawy z rodziną i przyjaciółmi, a przycisk zrzutu ekranu może zapisać Twoje szczęśliwe chwile. Posiada ostrzeżenie w przypadku niskiego poziomu baterii. Kompatybilny z switch, najdłuższa odległość odbioru może osiągnąć 10 metrów. Idealny jako zamiennik kontrolera oficjalnego kontrolera.

Nowa aktualizacja i idealna kompatybilność: kontroler kimmouzu switch jest wyposażony w przycisk aktualizacji, switch lite i windows PC tylko kompatybilny z kablem i komputerem i obsługuje gry Switch bez instalacji sterowników. I można go łatwo dopasować do rozmiaru dłoni każdego gracza. Jeśli bateria jest mniejsza niż 3, ładowanie przez 2 godziny, zwiększa żywotność baterii i żywotność. Funkcja turbo może być bardzo przydatna, wibracji, które symulują prawdziwe wrażenia podczas kolizji, szczególnie nadaje się do gier Ego Shooter.

Obsługuje połączenie bluetooth, z tyłu kontrolera znajdują się 4 przyciski mapowania i 1 przycisk RE-SYNC. Podwójna funkcja wibracji i turbo: wbudowane podwójne silniki wibracyjne, strzelania i innych scen w ustawieniach gry z realistycznymi opiniami zwrotnymi. Ergonomiczna konstrukcja i radość dzielenia się: kontroler ma również ergonomiczny kształt, który zapobiega ślizganiu się i poceniu się zapewnia bezprzewodowy kontroler przełącznika. Wbudowana bateria litowa 500 mah, kontroler automatycznie przełącza się w tryb uśpienia, światło odpowiedniego kanału miga.
MarkaHbaid #ad
ProducentHbaid #ad
Numer części217F138

7. eXtremeRate

#ad

Joystick do Xbox Series X&S/XB/Elite/S&X-Chrome Gold ThumbsGear, ergonomiczne analogowe patyczki, eXtremeRate Thumbsticks do Xbox Series X&S/Xbox One/Xbox One Elite/Xbox One S&X

#ad
eXtremeRate #ad - Proszę zapoznać się z instrukcją wideo "eXtremeRate Xbox ThumbsGear interchangeable thumbsticks" na YouTube. Atwy do wymiany: za pomocą dołączonego śrubokrętu i narzędzi dźwigniowych łatwo jest zdemontować etui i zainstalować zapasowe joysticki.

2 różne ergonomiczne uchwyty thumbstick: dzięki specjalnej konstrukcji palce są mocno dopasowane do joysticka dla lepszej przyczepności, co zwiększa komfort i zmniejsza zmęczenie rąk i kciuków. Wygodne w użyciu: mieszaj i dostosuj swoje pałeczki z 3 różnych wysokości i 2 różnych uchwytów, aby naprawić różne gry. Zapewnia to lepsze uczucie gry i większą precyzję. Kompatybilność: kompatybilny z modelami kontrolerów xbox Series X&S/Xbox One/Xbox One Elite 1/Xbox One S&X, nie jest kompatybilny z Xbox One Elite Series 2 lub innymi niewymienionymi kontrolerami.

Po zamontowaniu podkładki joysticks można wybrać preferowaną wysokość i łatwo ją zmienić, nie trzeba za każdym razem zdejmować kontrolera. Wyjątkowe wzornictwo: wysokiej jakości patyczki analogowe 6 w 1 mają 3 różne wysokości i 2 rodzaje konstrukcji Thumbstick.
MarkaeXtremeRate #ad
ProducentExtremerate #ad
Wysokość1.97
Długość6.5
Szerokość4.53
Numer częściXOJ2107
ModelXOJ2107