Top 7 Quetschhülsen Angeln – Żyłki przyponowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Spro

#ad

średnica: 0,8 mm, Spro Matt Black Single Brass Crimp – 50 tulejek zaciskowych do przyponów stalowych, tuleja zaciskowa do przyponu stalowego, tuleje zaciskowe do przyponu spinningowego

#ad
Spro #ad - Bardzo dobrze nadaje się do przyponów stalowych, przyponów Hard Mono i przyponów tytanowych. Zakres dostawy: 50 tulejek zaciskowych w wybranej średnicy. Kolor jak na zdjęciu: czarny matowy. Tuleje zaciskowe firmy Spro do przyponów na ryby drapieżne podczas łowienia ryb drapieżnych. Długość: 10 mm.
MarkaSpro #ad
ProducentSpro #ad
Numer części0

2. American Fishing Wire

#ad

American Fishing Wire Thin Wall Double Barrel Crimp Sleeves, czarny

#ad
American Fishing Wire #ad - Idealny do przewodów lub dużych gier mono. Materiał mosiężny/miedziany. High Strength. Odporna na korozję. Nie zawiera Burr-free, non-abrasive finish.
MarkaAmerican Fishing Wire #ad
ProducentAmerican Fishing Wire #ad
Numer częściJ10TB-B
ModelJ10TB-B

3. AMZfishing

#ad

AMZfishing 10 x uchwyt dystansowy do wędkowania | akcesoria do karpia | akcesoria do wędkowania | wędkowanie karpia | rurki przelotowe | wędkowanie karpia | wędkowanie karpia | kosz na karmę wędkarską

#ad
AMZfishing #ad - Bezpieczny duo-lock – podczas wędkowania w koszyku na karmę wędkowanie karmników i wędkarstwo gruntowe mogą czasami oddziaływać duże siły ciągnące na krętlik wędkarski – dlatego nie chcieliśmy iść na żadne kompromisy.

Podwójna zgrzewana warstwa – dlaczego tak jest? denerwowało nas, że w przypadku wielu rurek antytangle właśnie to miejsce jest często łamane podczas silnych rzutów – w przypadku naszego boomu do biegania tak się nie zdarzy. Idealna długość – dzięki 5, w teście stwierdziliśmy, a mimo to nie są niezgrabne, 7 i 9 cm nasze boomy do biegania są wystarczająco duże, że te długości są idealne dla tego akcesorium wędkarskiego.

Najwyższa jakość – nasze rurki przelotowe są wykonane z litego mosiądzu i bez problemu wytrzymują nawet silne rzuty. Końcówki chroniące przed przeciągiem – aby nie uszkodzić sznurka, zaokrągliliśmy końce wysięgnika.
MarkaAMZfishing #ad
ProducentAMZfishing #ad

4. ZECK

#ad

ZECK Aluminiowe tuleje zaciskowe 20 sztuk tuleje zaciskowe do wyboru 1,0 mm lub 1,2 mm. Średnica: 1,00 mm

#ad
ZECK #ad - Wersja: 1. 0 Nierdzewna. Pasuje do: mono leader w 1, 0 mm, mono Leader Pro w 0, 98 mm. Nie uszkadza sznurka. Bardzo łatwa w obróbce. Zawartość opakowania: 20 sztuk. Miękkie, owalne tuleje do mocnych, monofilowych przypadek. Materiał: aluminium.
MarkaZECK #ad
ProducentZeck Fishing #ad
Numer części2

5. Zite

#ad

5 rozmiarów 0,8 – 1,6 mm, 100 szt. tulejek zaciskowych z pudełkiem/podwójnymi tulejkami do przyponów wędkarskich i żyłki wędkarskiej, Zite Fishing zestaw podwójnych tulejek zaciskowych

#ad
Zite #ad - Pięć różnych rozmiarów: asortyment zawiera pięć rozmiarów 0, 1, 1, 0 mm, 8 mm, 4 mm, 2 mm, 1, 1, 6 mm i tym samym nadaje się do różnych średnic przyponów i sznurków.

Wysokiej jakości materiały: tuleje zaciskowe są wykonane z wysokiej jakości materiału i zapewniają wysoką wytrzymałość i trwałość. Wszechstronne zastosowanie: dzięki podwójnemu asortymentowi tulejek zaciskowych można łatwo i szybko zbudować przypon wędkarski, taki jak fluorocarbonowy lub stalowe przypony. Praktyczne pudełko do przechowywania: podwójne tuleje zaciskowe są dostarczane w praktycznym pudełku, które zapewnia porządek i ułatwia transport. Bezpieczne trzymanie: zastosowanie podwójnych tulejek do przyponów na drapieżne ryby zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, ponieważ tuleja mocuje smycz w dwóch miejscach.
MarkaZite #ad
ProducentZite #ad
Gwarancja24 miesięcy

6. Fox

#ad

średnica: 0,7 mm, Fox Edges Crimps – 60 tulejek zaciskowych

#ad
Fox #ad - Zakres dostawy: 60 tulejek zaciskowych w wybranym wariancie. Podwójna tuleja. Tuleje zaciskowe firmy Fox do montażu przyponu. Materiał: metal. Kolor: czarny.
MarkaFox #ad
ProducentFox #ad
Waga0
Numer części0
Modelx

7. ZECK

#ad

ZECK Aluminiowe tuleje zaciskowe 20 sztuk tuleje zaciskowe do wyboru 1,0 mm lub 1,2 mm. Średnica: 1,3 mm

#ad
ZECK #ad - Zawartość opakowania: 20 sztuk. Pasuje do: mono leader pro in 1, 1 mm, 05 - 1, mono leader w 1, 28 mm, Mono Leader 1, 2 mm. Materiał: aluminium. Wersja: 1. 3. Nie uszkadza sznurka. Bardzo łatwa w obróbce. Miękkie, owalne tuleje do mocnych, monofilowych przypadek. Nierdzewna.
MarkaZECK #ad
ProducentZeck Fishing #ad
Numer części0