Top 10 Non Permanent Folienstift – Markery permanentne i pisaki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. STABILO

#ad

Stabilo Boss Executive zakreślacz czarny opakowanie 10 sztuk

#ad
STABILO #ad - Czarny trzonek do trwałego tuszu, szary trzonek do tuszu rozpuszczalnego w wodzie. Antypoślizgowy uchwyt i praktyczny klips. Pisak do folii do prawie wszystkich gładkich powierzchni. Dostępny w 8 kolorach. 3 grubości linii – super drobna, cienka, średnia.
MarkaSTABILO #ad
ProducentSTABILO #ad
Wysokość0.98
Długość5.91
Waga0.2
Szerokość2.8
Numer części852/46
Model852/46

2. STABILO

#ad

Stabilo OHPen uniwersalny długopis do folii – rozpuszczalny w wodzie drobny – 8 sztuk w zestawie

#ad
STABILO #ad - Dostępny w 8 kolorach. Pisak do folii do prawie wszystkich gładkich powierzchni. Czarny trzonek do trwałego atramentu, szary trzonek do rozpuszczalnego w wodzie atramentu. 3 grubości linii – bardzo drobna, drobna, średnia. Antypoślizgowy uchwyt i praktyczny klips.
MarkaSTABILO #ad
ProducentSTABILO #ad
Wysokość0.9
Długość6.1
Waga0.18
Szerokość3.95
Numer części38632
Model852/8
Gwarancjanie

3. edding

#ad

Okrągła końcówka 0,3 mm do pisania na szkle, edding 150 S niepermanentne pióro do folii, zestaw 4 sztuk, czarny, niebieski, zielony, czerwony, tworzywie sztucznym i gładkich powierzchniach,

#ad
edding #ad - Opakowanie zawiera 4 nietrwałe pisaki w kolorze czarnym, czerwonym, niebieskim i zielonym. Długopis do nietrwałego rysowania, opisywania i pisania na gładkich powierzchniach, takich jak tworzywo sztuczne i szkło; idealny do projekcji napowietrznej. Niepermanentny długopis do folii edding 150 S jest dostępny w 4 kolorach. Tusz niepermanentnego długopisu można skorygować wodą; do łatwego i czystego użytkowania w szkole lub w biurze. Wysokiej jakości bardzo cienka okrągła końcówka do precyzyjnego oznaczania; do niezawodnych i dobrze widocznych oznaczeń.
Markaedding #ad
Producentedding #ad
Wysokość0.51
Długość5.91
Waga0.09
Szerokość2.17
Numer części4-150-4
Model4-150-4

4. SHARPIE

#ad

Marker permanentny Sharpie, cienka końcówka, czarny

#ad
SHARPIE #ad - Trwały tusz do stosowania na papierze, tworzywie sztucznym, metalu i większości innych powierzchni. Wyjątkowo wytrzymały tusz, szybkoschnący i odporny na blaknięcie i wodę, certyfikat AP. Intensywnie żywe kolory zapewniają imponujący, żywy efekt. Nieskończone możliwości dzięki delikatnej koronce dla imponujących detali. Zawiera 12 czarnych wodoodpornych pisaków dla intensywnego i długotrwałego koloru.
MarkaSHARPIE #ad
ProducentNewell Brands #ad
Wysokość7.64
Długość7.72
Waga0.06
Szerokość0.67
Numer części1996111
Model1996111
GwarancjaBrak gwarancji

5. edding

#ad

Do wielokrotnego napełniania, 10 sztuk, 1,5–3 mm, Edding 300 marker permanentny

#ad
edding #ad - Wytrzymały marker o długiej żywotności; szybkoschnący idealny również dla osób leworęcznych, odporny na ścieranie, wodoodporny i odporny na blaknięcie pod wpływem światła słonecznego.

Opakowanie zawiera 10 markerów permanentnych w kolorze czarnym. Uniwersalny marker permanentny do pisania i zaznaczania na kartonie, drewnie, tworzywie sztucznym, oponach, metalu, szkle, kamieniu i wielu innych powierzchniach. Marker permanentny edding 300 jest dostępny w 10 intensywnych kolorach; nadaje się do ponownego napełniania. Uniwersalny marker ze stabilną okrągłą końcówką, idealny do organizacji w biurze, podczas przeprowadzki, domu, warsztatu lub magazynu.
Markaedding #ad
ProducentEdding #ad
Wysokość1.5
Długość5.75
Waga0.31
Szerokość3.7
Numer części10
Model300
Gwarancjanie

6. edding

#ad

Edding 400 markerów permanentnych – czarne – 4 pisaki – cienka okrągła końcówka 1 mm – wodoodporne, szkła, tworzywa sztucznego, szybkoschnące – odporne na ścieranie – do kartonu, drewna, metalu

#ad
edding #ad - Marker permanentny edding 400 jest dostępny w 10 intensywnych kolorach; możliwość wielokrotnego napełniania; dostępne końcówki zapasowe.

Opakowanie zawiera 4 markery permanentne w kolorze czarnym. Wszechstronny marker permanentny do pisania i oznaczania na kartonie, szkle, oponach, drewnie, tworzywie sztucznym, metalu, kamieniu i wielu innych powierzchniach. Smukły, uniwersalny marker z cienką końcówką do cienkich linii, idealny do organizacji w biurze, domu, warsztacie lub w magazynie. Wytrzymały marker o długiej żywotności; szybkoschnący idealny również dla osób leworęcznych, odporny na ścieranie, wodoodporny i odporny na blaknięcie pod wpływem światła słonecznego.
Markaedding #ad
ProducentEdding #ad
Wysokość0.67
Długość8.27
Waga0.13
Szerokość4.53
Numer części4-400-4-1001
Model4-400-4-1001
GwarancjaNein

7. Staedtler

#ad

Staedtler 313 WP4 porządku pisarz Uniwersalny długopis Lumocolor stałe, Staedtler Box z 4 kolory, 0.4mm S

#ad
Staedtler #ad - Szybkie schnięcie, dlatego idealnie nadaje się dla osób leworęcznych; Dry Safe – może leżeć otwarty przez wiele dni bez wysychania.

Doskonała odporność na ścieranie i działanie wody na prawie wszystkich powierzchniach; trwały, bezzapachowy tusz. 0, 4 mm. Obudowa długopisów jest wykonana w 97% z plastiku pochodzącego z recyklingu; możliwość ponownego napełnienia stacją benzynową 487 17. Zakres dostawy: 4 uniwersalne pisaki lumocolor w różnych kolorach w stabilnym, ustawianym pudełku Staedtler; szerokość linii S – bardzo drobne, ok. Uniwersalny pisak do prawie wszystkich powierzchni, nadaje się również do projekcji napowietrznych.
MarkaStaedtler #ad
ProducentSTAEDTLER #ad
Wysokość6
Długość0.8
Waga0.1
Szerokość2
Numer częściSTD313WP4A6
Model313 WP4 ST
GwarancjaNo

8. Staedtler

#ad

Wielokolorowy, STAEDTLER 8323-S BK2 marker metaliczny, 2 sztuki w blistrze, złoty/srebrny

#ad
Staedtler #ad - 1, 2 mm. Grubość kreski: ok. Idealny do albumów i kartek okolicznościowych. Końcówka: okrągła końcówka. Może być stosowany na papierze, tekturze i na suchym materiale FIMOair. Z gładkich powierzchni, takich jak szkło i lustra, można je łatwo przetrzeć wilgotną szmatką.
MarkaStaedtler #ad
ProducentSTAEDTLER #ad
Wysokość0.59
Długość9.25
Waga0.04
Szerokość2.6
Numer części8323-S BK2
Model8323-S BK2ST
Gwarancjanie

9. Staedtler

#ad

Wielokolorowa, Staedtler długopisy do pisania na foli

#ad
Staedtler #ad - Korpus i skuwka z polipropylenu PP gwarantują długi okres eksploatacji oraz brak ryzyka wyparowania tuszu. Zawartość przesyłki: 4 kolory czerwony, czarny w stabilnym pojemniku Staedtler, niebieski, zielony, z możliwością postawienia.

Wyprodukowano w Niemczech. Pisaki odporne na ścieranie i zmywanie na prawie wszystkich rodzajach powierzchni, odporne na światło i warunki atmosferyczne kolor czarny, wysychają w ciągu kilku sekund. Trwały atrament o słabym zapachu, pisaki dry Safe – mogą pozostać otwarte przez kilka dni bez ryzyka wysuszenia warunki badania zgodne z ISO 554. Nie zawierają ksylenu i toluenu, nadają się do wielokrotnego napełniania za pomocą stacji napełniającej 487 17, nadają się do użycia w samolocie, nadają się do pisania do góry nogami.
MarkaStaedtler #ad
ProducentSTAEDTLER #ad
Wysokość6
Długość0.7
Waga0.02
Szerokość2.4
Numer części318 WP4 ST
Model318 WP4 ST
GwarancjaNo

10. STABILO

#ad

Czarny, niebieski, STABILO OHPen uniwersalny długopis do folii – rozpuszczalny w wodzie drobny – 4 szt. – zielony, czerwony

#ad
STABILO #ad - Dostępny w 8 kolorach. Czarny trzonek do trwałego atramentu, szary trzonek do rozpuszczalnego w wodzie atramentu. 3 grubości linii – bardzo drobna, drobna, średnia. Antypoślizgowy uchwyt i praktyczny klips. Pisak do folii do prawie wszystkich gładkich powierzchni.
MarkaSTABILO #ad
ProducentSTABILO #ad
Wysokość6.02
Długość0.63
Waga0.09
Szerokość2.28
Numer części852/4
Model852/4