Top 10 Knog Rücklicht – Lampy rowerowe tylne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. SIGMA SPORT

#ad

SIGMA SPORT, Blaze | światło rowerowe LED | dopuszczone do ruchu drogowego obowiązują przepisy lokalne, zasilane akumulatorem tylne światło hamowania, tylne

#ad
SIGMA SPORT #ad - Wiatło rowerowe waży 22 g wraz z uchwytem. Moc – światło rowerowe sigma świeci jasno i zapewnia 500 m jasności i zasięgu widzenia. Czas palenia – zdejmowana lampa rowerowa zapewnia optymalne oświetlenie przez 7 godzin dla większego bezpieczeństwa.

Dzięki silikonowemu uchwytowi montaż jest możliwy bez użycia narzędzi rowerowych. Technologia – dwustopniowy wskaźnik akumulatora oświetlenia rowerowego jest zabezpieczony przed wodą rozbryzgową zgodnie ze standardem IPX 4. Zakres dostawy – tylne światło rowerowe sigma blaze jest dostarczane wraz z kablem micro USB i silikonową taśmą do mocowania.

Bezpieczeństwo – tylne światło zasilane akumulatorem jest dopuszczone do ruchu drogowego i zapewnia wystarczającą ilość światła, a bezpieczeństwo kierowcy w ruchu drogowym jest dodatkowo zwiększone dzięki funkcji światła hamowania i trybowi dnia. Wiatło tylne jest małe, działa całkowicie bez dynamo i jest dopuszczone do ruchu drogowego obowiązują przepisy lokalne.
MarkaSIGMA SPORT #ad
ProducentSigma Sport #ad
Wysokość1.14
Długość1.73
Waga0.05
Szerokość0.96
Numer części4016224151004
Model2022080700
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

2. SIGMA SPORT

#ad

Czarne, Sigma Sport Nugget II oświetlenie rowerowe, One Size.

#ad
SIGMA SPORT #ad - Tylne światło zasilane bateryjnie. Zakres dostawy - tylne światło NUGGET II, waga 24 g w zestawie z uchwytem. Technologia - dwustopniowy wskaźnik zużycia baterii, ochrona przed wodą bryzgową IPX4, montaż bez użycia narzędzi uchwyt silikonowy. Bezpieczeństwo – widoczność boczna podczas jazdy. Czas ładowania – 6 h dla zwiększenia bezpieczeństwa, czas ładowania 2 h. Moc – dioda led zapewnia widoczność na odległość 400 m.
MarkaSIGMA SPORT #ad
ProducentSGSG5|#Sigma Sport #ad
Wysokość1.5
Długość4.5
Waga0
Szerokość7.88
Numer części15050
Model15050
Gwarancja24 Miesięcy

3. Fischer

#ad

Fischer Lampka LED na baterie, 50 diod LED, ochrona przed wodą rozbryzgową zgodnie z IP44, tylne światło, dopuszczona do ruchu drogowego, z akumulatorem i funkcją ładowania USB

#ad
Fischer #ad - Widoczne: tylne światło rowerowe fischer jest wyposażone w 50 diod LED. Diody świetlne świecą bardzo jasno i zapewniają lepszą widoczność w ruchu drogowym. Ochrona przed pryskającą wodą: tylne światło rowerowe Fischer jest wyposażone w obudowę odporną na zachlapanie wodą zgodnie z klasą ochrony IPX4, dzięki czemu nie stanowi problemu podczas deszczu.

Odpowiedzialny jest uniwersalny uchwyt z szybkim zapięciem, który umożliwia mocowanie na siodełku, podporach lub ramie bez użycia narzędzi. Po pełnym naładowaniu lampa może pozostać w pracy do 4, 5 godziny.

Trwałość: tylne światło rowerowe fischer charakteryzuje się długim czasem pracy. Szybki montaż: montaż tylnego światła rowerowego fischer jest wyjątkowo łatwy. W zakres dostawy wchodzi kabel do ładowania micro USB do ładowania. Dopuszczone: światło tylne do roweru bez ograniczeń spełnia wymagania ustawowe o ruchu drogowym obowiązują przepisy lokalne.
MarkaFischer #ad
ProducentFISCHER #ad
Numer części50089
Model50089
Gwarancja4 lata gwarancji producenta

4. VELMIA

#ad

światło rowerowe LED, VELMIA Tylne światło rowerowe ze wskaźnikiem hamowania, zasilanie bateryjne przez USB i czas świecenia 7 godzin, kolor czarny, dopuszczone do ruchu drogowego i ładowalne

#ad
VELMIA #ad - Funkcja wskaźnika hamulca jest aktywna w obu przypadkach. Ukierunkowany na klienta start-up – velmia zawsze wyprzedza długość roweru i oprócz wysokiej jakości produktów rowerowych oferuje również niezawodną, niemieckojęzyczną obsługę klienta.

Praktyczny wskaźnik hamulca – tylne światło stoptech do rowerów jest wyposażone w specjalny czujnik Velmia, który rozpoznaje hamowanie i wyświetla je za pomocą dodatkowego jasnego światła LED! Indywidualne zastosowanie – tylne światło jest wyposażone w dwa specjalne tryby pracy czujnika dziennego i nocnego oraz ręczne światło ciągłe. Dzięki temu masz możliwość wykorzystania światła rowerowego zgodnie z własnymi potrzebami! ekstremalna moc światła – oświetlenie velmia do rowerów świeci do 500 m i sprawia, że jesteś dobrze widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego już z dużej odległości! Akumulator wielokrotnego ładowania – akumulator światła rowerowego można szybko i łatwo naładować za pomocą kabla micro USB, a czas świecenia do 7 h umożliwia ekscytujące podróże o późnej godzinie.

MarkaVELMIA #ad
ProducentVELMIA #ad
Wysokość2.56
Długość0.79
Waga0.07
Szerokość0.98
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

5. DANSI

#ad

Büchel tylne światło rowerowe LED, światło rowerowe z tyłu, z funkcją wskaźnika hamowania, dopuszczenie do ruchu drogowego obowiązują przepisy lokalne, możliwość ładowania

#ad
DANSI #ad - Beznarzędziowy montaż – tylne światło można wygodnie i szybko przymocować do każdego koła za pomocą dołączonego uchwytu. Ponad 100 lat doświadczenia – buchel to twój doświadczony partner w dziedzinie rowerów, jako niemiecka firma z ponad 100-letnim doświadczeniem oferujemy najlepsze możliwe rozwiązania dla Twojego roweru.

Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora – koniec z nieprzyjemnymi niespodziankami, gdy światło gaśnie w połowie jazdy. Dopuszczone do ruchu drogowego i wodoodporne – tylne światło rowerowe jest dopuszczone do ruchu drogowego zgodnie z niemieckim prawem o ruchu drogowym i jest zabezpieczone przed wodą rozbryzgową zgodnie z IP44, dzięki czemu światło nie pozwoli Ci stać w deszczu.

Lampa pokazuje poziom naładowania akumulatora i możesz ładować w odpowiednim czasie. Mocny i ładowalny akumulator – tylne światło rowerowe można ładować za pomocą kabla micro USB i ma długi czas pracy baterii 10 h.
MarkaDANSI #ad
ProducentBüchel GmbH & Co. Fahrzeugteilefabrik KG #ad
Wysokość1.42
Długość5.83
Waga0.13
Szerokość2.28
Numer części51254634
Model51254634

6. Büchel

#ad

Możliwość ładowania, tylne światło rowerowe LED, dopuszczone do ruchu drogowego obowiązują przepisy lokalne, tylne światło rowerowe, Dansi Büchel tylne światło LED do roweru

#ad
Büchel #ad - Lampka kontrolna akumulatora. Dopuszczony do ruchu drogowego obowiązują przepisy lokal. Wiatło tylne LED. Büchel światło tylne Micro Lens COB. Funkcja wskaźnika hamulca.
MarkaBüchel #ad
ProducentBüchel #ad
Wysokość1.38
Długość5.87
Waga0.18
Szerokość2.2
Numer części2025137935
Model2025137935

7. Fischer

#ad

FISCHER Tylne tylne światło rowerowe z 360° oświetleniem podłogowym zapewnia lepszą widoczność i ochronę, akumulator z możliwością ładowania

#ad
Fischer #ad - Dostawa oświetlenia bez przedstawionego na zdjęciu roweru elektrycznego. Czas ładowania wynosi ok. 4 godziny. Adowanie: kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy.

2 godziny. Montaż: łatwy montaż bez użycia narzędzi dzięki elastycznemu, szybkiemu mocowaniu. Czas świecenia: do ok. Służy to tylko do dekoracji. Dopasowanie: uniwersalne uchwyty do przedniego i tylnego światła, z szybkim zamknięciem, obracane o 90°. Akumulator: akumulator litowo-jonowy 700 mAh ładowany przez gniazdo micro USB. Bezpieczeństwo: obudowa zabezpieczona przed rozbryzgami wody zgodnie ze standardem IP44. Dopuszczony do ruchu drogowego obowiązują przepisy lokalne obowiązują przepisy lokalne obowiązują przepisy lokalne. Wiatło tylne: 5 diod led o wysokiej mocy do tyłu z oświetleniem podłogowym 360° dla lepszej widoczności.
MarkaFischer #ad
ProducentNIGRIN #ad
Wysokość7.28
Długość2.56
Waga0.24
Szerokość4.33
Numer części50326
Model50326
GwarancjaKeine Herstellergarantie

8. Büchel

#ad

Czarne, 11,69 x 5,02 x 1,79 cm, Büchel Picadilly 50122022 tylne światło LED przy bagażniku

#ad
Büchel #ad - 3 diody led z ponad 100000 godzin światła || Światła postojowe z automatycznym wyłączaniem || reflektor z trwałego tworzywa sztucznego || Znak testowy dla Niemiec || Oprawa LED z dynamometrem "Piccadilly" według StVZO, ze zintegrowanym reflektorem Z, szybki kontakt przez naciśnięcie i pociągnięcie Wtyczka, rozstaw śrub 80 mm.
MarkaBüchel #ad
ProducentBüchel GmbH & Co. Fahrzeugteilefabrik KG #ad
Wysokość0.7
Długość4.6
Szerokość1.98
Numer części03110210
Model50040

9. busch+müller

#ad

Busch & Müller IXXI 383 lampka rowerowa tylna

#ad
busch+müller #ad - Wbudowany akumulator litowy. 15 godzin pełnej jasności. Adowanie przez gniazdo micro USB. Z elastyczną taśmą mocującą pasującą do wszystkich sztyc siodełkowych 20-35 mm. 35 g.
Markabusch+müller #ad
ProducentBusch & Müller #ad
Wysokość2.44
Długość9.13
Waga0
Szerokość13.46
Numer części383
Model383

10. Fischer

#ad

FISCHER Akumulatorowe światło tylne LED do bagażnika, z wbudowanym reflektorem, pomarańczowe

#ad
Fischer #ad - Niskie zużycie baterii. Z wbudowanym reflektorem i wstępnie zamontowaną śrubą mocującą M5x203 diody led z ponad 50 000 godzin czasu świecenia. Zasilanie za pomocą 2 baterii AAA 1, 5 V wchodzą w zakres dostawy.
MarkaFischer #ad
ProducentNIGRIN #ad
Wysokość7.48
Długość1.38
Szerokość3.15
Numer części85362
Model85362