Top 10 Knetball Für Hände Therapie – Przyrządy do treningu siłowego do wzmacniania dłoni

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ResultSport

#ad

żelowe piłki antystresowe, terapeutyczne żółtaczki, łagodzenie zapalenia stawów, 2 sztuki, ćwiczenia rąk, trener palców, ResultSport Piłka antystresowa dla dorosłych i dzieci, rehabilitacja udaru

#ad
ResultSport #ad - W przeciwieństwie do tradycyjnej masy do terapii ręcznej, szybko wchłania brud i pot. Nadają się dla osób z powtarzającymi się urazami obciążeniowymi, zespołem cieśni nadgarstka i zapaleniem ścięgien. Najlepsza piłka antystresowa zarówno dla nastolatków, jak i dorosłych.

Możesz zapewnić ulgę po graniu na instrumentach muzycznych, grach lub długim pisaniu. Każda piłka ma średnicę 5 cm, jest przyjemna w trzymaniu przez długi czas i łatwa do przenoszenia. Codzienne czynności, takie jak otwieranie okularów, tenis lub inne dyscypliny sportowe, wspinaczka, wymagają doskonałego chwytu i wytrzymałości. Piłki antystresowe pomagają zapobiegać urazom i najlepiej wykorzystać je jako część procesu rehabilitacji. Nasze piłki antystresowe mają twarde i miękkie poziomy oporu, dzięki czemu są idealne dla każdego.

Wystarczy umyć ciepłą wodą z mydłem i pozostawić do wyschnięcia. Resultsport piłki antystresowe są wykonane z żelu silikonowego, który jest bezzapachowy i nie zawiera lateksu. Każdy zestaw zawiera 1 x różową miękką piłkę i 1 x fioletową piłkę twarda. Może być stosowany do łagodzenia lęku przy jednoczesnym zmniejszeniu stresu. Kup dla siebie lub podaruj je jako prezent dla ukochanej osoby. Para piłek do wyciskania może być świetnym rozwiązaniem do redukcji stresu i pomaga zachować spokój umysłu.
MarkaResultSport #ad
ProducentResultSport #ad
Waga0.22
Numer częściHTBalls

2. Fanwer

#ad

Trening palców, miękka piłka antystresowa do masażu 2 poziomy, guma, Trenażer dłoni – piłka do ugniatania rąk, łagodzi stres, łagodzi niepokój, 2 sztuki, wzmacnia rękę

#ad
Fanwer #ad - 3-letnia gwarancja: jesteśmy pewni, że otrzymasz pomoc od tych piłek do treningu rąk, na co czekasz? Wszystkie palce można trenować jednocześnie, są trwałe i bezpieczne. Dobra jakość: kulki chwytające są wykonane z wysokiej jakości kauczuku tpr i zachowują swój kształt nawet przy częstym użytkowaniu.

Możesz położyć linkę wokół nadgarstka, co zwiększa komfort i efekt treningu, aby piłka do masażu nie ześlizgnęła się podczas treningu. 2 stopnie twardości: piłka ma 2 zakresy, 2, 4, 3 kg dla relaksu i dla początkujących, 5 kg/10 lb do treningu chwytu i rehabilitacji, można trenować samodzielnie lub angażować rodzinę i przyjaciół w trening.

Po użyciu można spłukać wodą. Dobry wybór, aby zapobiec napięciom i zmniejszyć nacisk. Oprócz zabiegów może również zmniejszyć drętwienie i nacisk na dłonie. Nasza zaleta: konstrukcja z miękkimi kolcami, optymalny do ćwiczeń rehabilitacyjnych, wzmacniania dłoni. Wybór prezentu: trener mięśni dłoni jest lekki i łatwy do przenoszenia.
MarkaFanwer #ad
ProducentFanwer #ad
Numer częściSX-122
ModelSX-122

3. DELAWAY

#ad

DELAWAY Zestaw piłek antystresowych dla dorosłych – piłki do terapii manualnej w 3 grubościach – piłki do zgniatania wraz z torbą do przechowywania – trenażer dłoni – piłki relaksacyjne do relaksu i

#ad
DELAWAY #ad - Równowaga – bez irytujących zapachów piłkę do zgniatania można używać zawsze i wszędzie, bez rozpryskiwania ostrych zapachów. Wytrzymałe – dzięki naszym wzmocnionym szwom i najlepszemu żelowi TPR piłki antystresowe są stabilniejsze niż inne i towarzyszą Ci jako zabójca stresu w codziennym życiu.

3 stopnie mocy w zestawie – do każdego stopnia treningu dostępna jest piłka do ugniatania, dzięki czemu możesz trenować od lekkiego, średniego do ciężkiego i dopasowując się do treningu dłoni. Dobre samopoczucie – dzięki osłonie piłki ściskającej z materiału nie ma lepkich dłoni i pot jest wchłaniany. Przenośna w worku – w zestawie z piłką antystresową znajduje się torba Togo, którą możesz zabrać zawsze i wszędzie lub możesz postawić pudełko do treningu rąk w domu.
MarkaDELAWAY #ad
ProducentGolla & Pabst GbR #ad
Wysokość7.87
Długość2.95
Szerokość2.95
Numer częściSB-2022-001
ModelSB-2022-001

4. MindPanda

#ad

Piłki antystresowe o trzech gęstościach – redukują lęk i stres – trener dłoni wzmacniający uchwyt, MindPanda Żelowa piłka antystresowa dla dorosłych – terapia ręką, trener palców

#ad
MindPanda #ad - Zapakowane w piękną rurkę prezentową do łatwego przechowywania. Wysoka jakość i trwałość – każda piłka do wyciskania jest wypełniona wysokiej jakości żelowym rdzeniem, jest wykonana z materiału niezawierającego substancji szkodliwych i nadaje się do recyklingu.

Uspokajające zapachy olejków eterycznych sprawiają, że przeżycie staje się praktyczną mini terapią w międzyczasie. Skuteczne odprężenie – ciesz się rozluźniającym napięciem działaniem naszych piłek antystresowych do zgniatania w podróży i w dowolnym miejscu. Do tego dołączony jest odpowiedni przewodnik do treningu ręcznego. Idealny prezent – podaruj swoim bliskim relaks, gniew i agresję dzięki tym estetycznym, lęk, stres, pachnącym i przydatnym pomocnikom dla lepszego samopoczucia.

Poprawione krążenie krwi i siła chwytu – niezależnie od tego, nasza antystresowa piłka do zgniatania jest dokładnie tym, czy preferujesz delikatny masaż czy intensywniejsze leczenie punktów spustowych, czego szukasz. Na każdą sytuację – każda z zaprojektowanych przez ekspertów piłek antystresowych poświęca się konkretnemu tematowi i wspiera pozytywne rozmowy o sobie, przyczynia się do zmniejszenia stresu i lęków, a tym samym poprawia samopoczucie psychiczne.
MarkaMindPanda #ad
ProducentMindPanda #ad
Wysokość2.36
Długość2.36
Waga0.79
Szerokość2.36
Numer części3105891216
Model3105891216
GwarancjaGwarancja

5. Ryaco

#ad

Ryaco Piłki antystresowe, antystresowa, trener dłoni, piłka do gimnastyki palców, zestaw 2 sztuk, ugniatanie, kolor szary i zielony

#ad
Ryaco #ad - Rednica każdej kulki wynosi 5, jak i dla dzieci i jest łatwy do przenoszenia. Miękkie i twarde piłki: zestaw zawiera 1 x zieloną miękką piłkę i 1 x szarą piłkę twardą Doskonale nadaje się do poprawy siły chwytu, zręczności, wytrzymałości rąk, napięcia mięśni oraz motoryki drobnej i grubej.

Idealny kształt i rozmiar: okrągły kształt zapewnia wygodne dopasowanie do dłoni. Trwały i odporny na rozdarcie materiał: ergonomiczna kula relaksacyjna wykonana z odpornego na rozdarcia rdzenia żelowego i gładkiej tkaniny nieprzywierającej. Dobry wybór, aby zapobiec napięciom i zmniejszyć nacisk. Wzmocnij swój uchwyt, gdy ściskasz piłki, stawy i mięśnie: za każdym razem, łagodzi bóle stawów i wzmacnia siłę chwytu. Każdy nacisk poprawia koncentrację, łagodzi stany lękowe i uspokaja umysł. Uwolnij swój stres i niepokój: doskonale nadaje się do zmniejszenia dolegliwości fizycznych i zmniejszenia napięcia psychicznego w ciele.

Rozmiar jest odpowiedni zarówno dla dorosłych, gdzie chcesz. Możesz trenować palce wszędzie tam, 8 cm. Dzięki zastosowaniu unikalnych metod produkcji stworzyliśmy piłkę, która zachowuje swój kształt i dotyka gładkiego stresu, dzięki czemu możesz doświadczyć maksymalnej przyczepności i komfortu. Optymalny do ćwiczeń rehabilitacyjnych, zwiększa się krążenie krwi w dłoniach, wzmacniania dłoni.
MarkaRyaco #ad
ProducentRYACO #ad
Waga0.55
Numer częściR917

6. Ryaco

#ad

Ryaco Zestaw piłek antystresowych do terapii ręcznej, z dynamicznym oporem i wzmocnieniem uchwytu, zestaw 3 sztuk, terapeutyczne odzyskiwanie dłoni

#ad
Ryaco #ad - Wytrzymały i odporny na rozdarcie materiał – ergonomiczna piłka antystresowa wykonana z odpornego na rozdarcia rdzenia żelowego i gładkiej tkaniny nieprzywierającej. Miękkie i średnie i twarde piłki: zestaw zawiera 1 x softball, zręczności, 1 x piłkę średnią i 1 x piłkę twardą Idealnie nadaje się do poprawy przyczepności, wytrzymałości dłoni, napięcia mięśni oraz motoryki drobnej i grubej.

Dzięki zastosowaniu unikalnych metod produkcji stworzyliśmy stabilną formę i przyczepną piłkę antystresową, która zapewnia maksymalną przyczepność i komfort. Agodzi stres i niepokój: Świetne, łagodzi niepokój i uspokaja umysł. Rozmiar jest odpowiedni zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i jest łatwy do przenoszenia, można trenować palce wszędzie. Każdy nacisk poprawia koncentrację, aby uniknąć napięcia i redukcji ciśnienia.

Rednica każdej kulki wynosi 5, 8 cm. Optymalny do ćwiczeń rehabilitacyjnych, zwiększa się krążenie krwi w dłoniach, gdy naciśniesz kulki, stawy i mięśnie: za każdym razem, wzmacniania dłoni. Wzmocnij uchwyt, łagodzi bóle stawów i wzmacnia siłę chwytu. Idealny kształt i rozmiar: okrągły kształt zapewnia wygodne dopasowanie do dłoni. Dobry wybór, aby zmniejszyć dyskomfort fizyczny i złagodzić napięcie psychiczne w ciele.
MarkaRyaco #ad
ProducentRYACO #ad
Numer części91SB-3PG-7BLRDBR

7. ATC Handels GmbH

#ad

ATC Handels GmbH Glina fitness w 6 różnych stopniach oporu – do treningu rąk, miękka, motoryki precyzyjnej – plastyczna, mięśni rąk, antystresowych, wszechstronna i wzmacniająca 110 g – żółta

#ad
ATC Handels GmbH #ad - Zapewnia przyjemne doznania sensoryczne i może być wykorzystywana jako forma relaksu. Wszechstronność: opaska fitness to wyjątkowo wszechstronne narzędzie treningowe. Ponadto nadaje się dla osób w każdym wieku i może być wykorzystywana do różnych celów treningowych.

Poprzez manipulowanie i kształtowanie plasteliny wspierana jest ruchliwość palców i koordynacja mięśni dłoni, co może mieć pozytywny wpływ na czynności takie jak pisanie, pisanie lub chwytanie małych przedmiotów. Redukcja stresu i odprężenia: opaska fitness może również działać uspokajająco i odprężająco. Wzmocnienie mięśni dłoni: dzięki regularnemu treningowi z użyciem masy fitness można wzmocnić mięśnie dłoni. Można jej używać wszędzie, czy to w domu, w biurze lub w podróży.

Ugniatanie plasteliny może pomóc złagodzić stres i rozładować napięcie dłoni i palców. Plastyczność: opaska fitness jest wyjątkowo plastyczna i można ją łatwo kształtować. Można ją rozciągać, ugniatać, ściskać i formować, aby umożliwić różnorodne ćwiczenia i ruchy rąk. Ugniatanie i kształtowanie plasteliny wymaga wysiłku palców i dłoni, co może prowadzić do poprawy chwytu i siły palców. Wspieranie motoryki precyzyjnej: zastosowanie masy fitness może poprawić motorykę precyzyjną.
MarkaATC Handels GmbH #ad
ProducentATC Handels GmbH #ad

8. STRABOSS

#ad

Trening, przyrząd treningowy przedramienia, trener przyczepności, trener przedramion, zestaw do treningu siłowego, trening palców, regulowany trener dłoni i palców, STRABOSS Trenażer dłoni i palców

#ad
STRABOSS #ad - Idealny zestaw do treningu dłoni – 5-częściowy zestaw uchwytów all in one straboss zawiera wszystko, pierścień Grip 13, czego potrzebujesz do treningu rąk. 8 poziomów oporu – zwiększ siłę palców dzięki naszemu wysokiej jakości silikonowemu trenerowi siły palców. Regulowany trenażer dłoni 5 – 60 kg, 8 poziomów oporu trenażer palców z wygodną opaską na nadgarstek, regulowana prasa 1-4 kg, 7 kg.

Trenażer ręczny z funkcją liczenia – nasz regulowany trener siły dłoni jest wyposażony w zintegrowany licznik, który śledzi postępy podczas każdego powtórzenia. Dostosuj opór 5-60 kg do swojej siły. Nasza wygodna bransoletka idealnie przylega do każdego nadgarstka i zapewnia optymalną przyczepność podczas treningu przedramienia. Za pomocą palca można poprawić elastyczność każdego palca. Funkcja ta pomaga śledzić postępy w treningu. Jasnoszary lekki poziom 1-4 i czarny stopień ciężki 5-8 zapewniają różne opór.

Budowa mięśni i rehabilitacja – zestaw do treningu siłowego nadaje się nie tylko idealnie do wzmocnienia mięśni przedramienia, przyczepności palców, ale doskonale nadaje się do rehabilitacji: palców, dłoni i nadgarstka, stabilności nadgarstka, zapalenia stawów, tunelu nadgarstka. Jakość obsługi klienta - jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące korzystania z produktów, możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta 24/7, a my zaoferujemy Ci każdą pomoc. Naciśnij i obróć przycisk, aby zresetować.
MarkaSTRABOSS #ad
ProducentStraboss e.K. #ad
Numer częściSTR02-23

9. STRABOSS

#ad

Trening palców, STRABOSS Trenażer dłoni i palców, trening, przyrząd treningowy przedramienia, trener przyczepności, trener przedramion, regulowany trener dłoni i palców, zestaw do treningu siłowego

#ad
STRABOSS #ad - Możliwość zintegrowania treningu siłowego w domu lub w biurze w ciągu zaledwie 5-10 minut dziennie. Atwa obsługa – dzięki kompaktowej konstrukcji trenażer nadgarstka można wszędzie ze sobą zabrać. Idealny dla sportowców, muzyków, wspinaczy, tenisistów.

Najlepszy wybór dla sportowców, wydajności i prędkości nadgarstków, aby poprawić ruchomość palców i nadgarstka. Ustaw opór na swój poziom siły. Regulowany opór – opór uchwytu ręcznego można ustawić w zakresie od 5 kg do 60 kg. Dzięki funkcji regulacji oporu jest idealny dla mężczyzn i kobiet o różnym poziomie siły. Trening pod pachami odpowiedni dla małych i dużych dłoni. Niemiecka jakoŚĆ obsŁuga klienta – w przypadku pytań lub problemów związanych z korzystaniem z zestawu do treningu ręcznego możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta 24/7, a my zaoferujemy Ci każdą pomoc.

Ergonomiczny uchwyt – trener przedramienia wygodnie leży w dłoni. Popraw elastyczność palców i nadgarstków dzięki przyrządowi do treningu siłowego. Doskonały zestaw do treningu dłoni – przyrząd treningowy straboss do treningu siły chwytu przedramienia jest idealny do poprawy siły, palców i przedramion.
MarkaSTRABOSS #ad
ProducentStraboss e.K. #ad
Numer częściSTR03-23

10. LETREEN

#ad

żelowa piłka antystresowa o różnych grubościach i rozmiarach, piłki antystresowe do koncentracji, LETREEN Zestaw 3 piłek antystresowych dla dorosłych, zabawka do ugniatania

#ad
LETREEN #ad - Mocny uchwyt i mięśnie – za każdym razem, zmniejsza się bóle stawów i wzmacnia siłę chwytu. Rozmiar jest odpowiedni zarówno dla dorosłych, zabawna zabawka antystresowa jest pomocnikiem w relaksacji dla wszystkich kolegów z pracy, czy stresujesz codzienność, jak i dla dzieci i jest łatwy do przenoszenia.

Rednica każdej kulki wynosi 5, czy po prostu jako niespodzianka, 8 cm. Optymalny do ćwiczeń rehabilitacyjnych, gdy ściśniesz piłkę do treningu dłoni, wzmacniania dłoni. Każdy nacisk poprawia koncentrację, łagodzi stany lękowe i uspokaja umysł. Mocne szwy i najlepsza jakość – ergonomiczna piłka antystresowa wykonana z odpornego na rozdarcia rdzenia żelowego i gładkiej tkaniny nieprzywierającej. Idealny prezent – okrągły kształt zapewnia wygodne dopasowanie do dłoni. Dzięki zastosowaniu unikalnych metod produkcji stworzyliśmy piłkę, która zachowuje swój kształt i dotyka gładkiego stresu, dzięki czemu możesz doświadczyć maksymalnej przyczepności i komfortu.

Przeciw stresowi i lękowemu – doskonale nadaje się do zmniejszenia dolegliwości fizycznych i zmniejszenia napięcia psychicznego w organizmie. Niezależnie od tego, przyjaciół i rodziny. Miękkie, średnie i twarde piłki – nasz zestaw 3 piłek do wyciskania zawiera zarówno miękkie, wytrzymałości dłoni, zręczności, średnie jak i twarde piłki. Dobry wybór, aby zapobiec napięciom i zmniejszyć nacisk.
MarkaLETREEN #ad
ProducentLETREEN #ad
Wysokość2.36
Długość2.36
Waga0.75
Szerokość2.36
Numer częściL01-01-BSBLG
ModelLY-55
Gwarancja12 miesięcy gwarancji