Top 10 Hüpftier Ab 2 Jahre – Drążki pogo i skoczki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GERARDO'S

#ad

Gerardo's Toys zabawka do skakania z alpaki, dla małych dzieci od 12 miesięcy, zabawka na zewnątrz lub wewnątrz, nadmuchiwane zwierzęta, beżowa, dla małych dzieci od 1 roku i od 2 lat

#ad
GERARDO'S #ad - Skakanie ze zwierzęciem to dobre ćwiczenie dla Twojego dziecka i jest to również dobry sposób na przerwę od inteligentnych elektronicznych urządzeń. Bezpieczeństwo: wyprodukowano z przeznaczonego do kontaktu z żywnością pcw i antypoślizgowego materiału.

Zaproś wszystkich swoich przyjaciół i zorganizuj zabawny wyścig w skakankach! Atwe używanie i przechowywanie. Usiądź i podskakuj! podczas skakania na zwierzęciu dzieci czują się jak w locie. Oczyść zwierzę wodą z łagodnym mydłem i pozostaw do wyschnięcia. Nieograniczony czas zabawy z moim pierwszym podskakującym zwierzakiem my first jumpy. W celu szybszego opróżniania należy ścisnąć zwierzę dłońmi, a powietrze szybciej wydostaje się. Rozwój umiejętności.

30 sekund. Głowa podskakującego zwierzęcia jest tak skonstruowana, że dziecko się z niej nie zsuwa. Jumpy jest jak piłka do jogi w kształcie zwierzęcia, która pomaga rozwijać równowagę i mięśnie dziecka. Jumpy wytrzymuje do 100 kg, dzięki czemu może na nim siedzieć również osoba dorosła. Gerardo toys spełnią twoje marzenia! gerardo's toys to europejska marka. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym z 12-letnim doświadczeniem na rynku zabawek.
MarkaGERARDO'S #ad
ProducentGerardos Toys #ad
Wysokość9.44
Długość14.17
Waga3.09
Szerokość5.51
Numer częściGT69401
ModelGO69401
Gwarancjaustawowa gwarancja producenta

2. GYMNIC

#ad

żółty, GYMNIC 7012 Jakobs 4019962, Rody koń do skakania

#ad
GYMNIC #ad - Kolor: żółty. Zawsze optymalnie dopasowuje się do wzrostu dziecka. Skakak z elastycznego tworzywa sztucznego. Z zaworem i dwoma nakrętkami. Nadaje się dla dzieci od 3 lat.
MarkaGYMNIC #ad
ProducentGymnic #ad
Wysokość8.66
Długość21.26
Waga3.31
Szerokość17.72
Numer części7012
Model7012
GwarancjaBrak gwarancji

3. Hoppimals

#ad

Konik do skakania, idealne do gimnastyki i zręczności dla dzieci, od 1 roku życia i zwierzę do skakania od 2 lat, łącznie z pompką,, Hoppimals Tootiny skaczak, zapakowane w pudełko prezentowe

#ad
Hoppimals #ad - Czyszczenie: wytrzymały materiał można bez problemu przetrzeć wilgotną szmatką lub umyć pod bieżącą wodą. Nadmuchiwane podskakujące zwierzęta są miękkie i przyjemne w dotyku. Zabawa i zastosowanie: podskakujący zwierzak został zaprojektowany z przemyślaną konstrukcją, aby zapewnić wygodne i stabilne użytkowanie przez dzieci od jednego roku.

Perfekcyjne wzornictwo: koń do skakania charakteryzuje się trwałością, a mimo to jest miękki i przyjemny w dotyku. Bezpieczeństwo i trwałość: naszym celem jest tworzenie bezpiecznych zabawek, które sprawią dzieciom wiele radości i pozytywnie wpływają na ich zdrowy rozwój.

Zabawkowe uszy są idealnie ukształtowane, aby trzymać je małymi rękami. Nasze ochraniacze są wykonane z wysokiej jakości certyfikowanego materiału PCW, który charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia. Najwyższa jakość: wysokiej jakości podskakujący zwierzak zapewnia długotrwałą zabawę.
MarkaHoppimals #ad
ProducentTootiny #ad
Wysokość18.11
Długość22.44
Waga3.09
Szerokość10.63
Numer częściT-TFF-NN182
ModelT-TFF-NN182

4. GYMNIC

#ad

Rody koń do skakania, niebieski, GYMNIC 7013 Jakobs 4019961

#ad
GYMNIC #ad - Skakak z elastycznego tworzywa sztucznego. Zawsze optymalnie dopasowuje się do wzrostu dziecka. Nadaje się dla dzieci od 3 lat. Z zaworem i dwoma nakrętkami. Kolor: niebieski.
MarkaGYMNIC #ad
ProducentGymnic #ad
Wysokość8.66
Długość21.26
Waga3.31
Szerokość17.72
Numer części7013
Model7013
GwarancjaBrak gwarancji

5. ATC Handels GmbH

#ad

Rody konik do skakania + pompa ATC, koń skokowy Cavallo Ledraplastic Gymnic żółty

#ad
ATC Handels GmbH #ad - W zestawie pompa ATC. Uwaga! produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia. Huśtawka lub podstawa rolki są dostępne oddzielnie. Zabawny koń podskakujący firmy Gymnic dla dzieci. Maksymalny obwód siodełka: 68 cm – maksymalne obciążenie 200 kg.
MarkaATC Handels GmbH #ad
ProducentATC Handels GmbH #ad
Numer części0280
Model0280

6. Bayer Chic 2000

#ad

Bayer Chic 2000 401 30 nadmuchiwany konik do skakania, brązowy, z pompką, rozmiar L

#ad
Bayer Chic 2000 #ad - Dzięki temu przytulanemu zwierzakowi do skakania nic nie stoi na przeszkodzie jeździe przez własne królestwo. Dzięki miękkiemu, zdejmowanemu pokrowcowi z materiału o szczegółowym wyglądzie konia z siodełkiem, kaburą, grzywą, ogonem i kopytami jest wyjątkowo komfortowe.

Zabawa i podskakiwanie sprawia wiele radości i pomaga dziecku poprawić jego zdolności motoryczne. Wymiary artykułu: 57 x 27 x 50 cm, wysokość siedziska 23 cm, waga: 1, 4 kg. Przyjazny dla dzieci wzór zwierzęcy dla dziewcząt i chłopców. Nadmuchiwane zwierzątko do skakania o świetnym wzornictwie: maksymalny komfort i bardzo miękkie ułożenie malucha na zwierzęciu, dzięki czemu idealnie nadaje się do skakania i skakania. Dzięki dołączonej pompce można ją szybko nadmuchać.
MarkaBayer Chic 2000 #ad
ProducentBayer Chic 2000 #ad
Wysokość19.69
Długość22.44
Waga3.09
Szerokość10.63
Numer części401 30
Model401 30
Gwarancjaustawowy obowiązek rękojmi

7. JAMARA

#ad

Wspomaga zmysł równowagi i zdolności motoryczne, JAMARA 460591 – skaczące dinozaury z pompką – nie zawiera BPA, uszy zwierząt służą jako trzymanie, łatwe w pielęgnacji, do 50 kg, wytrzymałe i wytrzymałe

#ad
JAMARA #ad - Maksymalne obciążenie: do 50 kg, wysokość siedziska 25 cm. Wspomaga zmysł równowagi i zdolności motoryczne. Atwy w pielęgnacji. Uszy zwierząt służą dziecku jako wsparcie. Wytrzymała i trwała.
MarkaJAMARA #ad
ProducentJAMARA #ad
Wysokość21.65
Długość24.41
Waga3.37
Szerokość12.2
Numer części460591
Model460591
Gwarancja2 lata ustawowej gwarancji

8. Jamara

#ad

JAMARA Zwierzę do skakania smok zielony z pompką, nie zawiera BPA, uszy zwierzęce służą dziecku jako wsparcie, obciążenie do 50 kg, łatwe w pielęgnacji,, wspiera zmysł równowagi i zdolności motoryczne

#ad
Jamara #ad - Atwy w pielęgnacji. Maksymalne obciążenie: do 50 kg, wysokość siedziska 26 cm. Uszy zwierzęce służą dziecku jako wsparcie. Wspomaga zmysł równowagi i zdolności motoryczne. Wytrzymały i wytrzymały.
MarkaJamara #ad
ProducentJAMARA #ad
Wysokość17.72
Długość22.44
Waga3.21
Szerokość11.02
Numer części460315
Model460315
Gwarancja2 lata ustawowej gwarancji

9. ATC Handels GmbH

#ad

Koń skaczący Cavallo Ledraplastic Gymnic, tworzywo sztuczne różowy, ATC Handels GmbH Jednorożec Rody + pompa ATC

#ad
ATC Handels GmbH #ad - Huśtawka lub podstawa rolki są dostępne oddzielnie. Zabawny jednorożec firmy Gymnic dla dzieci. W zestawie pompa ATC. Maksymalny obwód siodełka: 68 cm – maksymalne obciążenie 200 kg. Uwaga! produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia.
MarkaATC Handels GmbH #ad
ProducentATC Handels GmbH #ad
Waga3.68

10. INPODAK

#ad

INPODAK Piłka do skakania dla dzieci w wieku od 6, małych dzieci, zielona żaba, 50 cm, 9 lat, piłka do skakania dla chłopców i dziewczynek, 7, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, do ogrodu, 8

#ad
INPODAK #ad - Pompa jest dołączona gratis! aby uzyskać optymalną wydajność, aby w pełni rozciągnąć materiał PCW, konieczne może być ponowne nadmuchanie nowej piłki balansowej raz lub dwa razy po pierwszym nadmuchaniu, kluczem jest. Bardzo mocna piłka do skakania z uchwytem jest mocniejsza niż normalna, może bezpiecznie utrzymać obciążenie 250 lbs przy ładowaniu statycznym.

Do zabawy i umiejętności nadmuchiwana piłka do skakania dla dzieci może spalać energię, wspierać koordynację, równowagę i podstawowe umiejętności rozwojowe. Więcej zabawy piłka do skakania dla dzieci inpodak green z uroczą żabą sprawia, że przyciąga wzrok i jest dobrze widoczna, co jest atrakcyjne dla małych towarzyszy zabaw. Zalecany wiek piłka kosmiczna dla dzieci znana również jako zamek kangurka, piłka do siedzenia i skakania, piłka do skakania, piłka do skakania, piłka do skakania to oryginalna piłka do skakania i idealny prezent dla dzieci od 6 lat.

Wiek poniżej 3 roku życia powinien być pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej. Easy inflated piłka lejkowa 50 cm z uchwytem może być napompowana normalną pompką ręczną. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Nadmuchiwana piłka do skakania z uchwytem wykonana jest z wytrzymałego materiału winylowego, który jest antypoślizgowy i wolny od BPA i metali ciężkich.
MarkaINPODAK #ad
ProducentYomee Toys (Shu Yang) Co., Ltd #ad
Numer częściXB07-22
ModelXB07-22