Top 9 N64 HDMI adapter – Konwertery wideo

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. uhddadi

#ad

Uhddadi Konwerter RCA na HDMI, 1080P Composite CVBS AV na HDMI Video Audio Konwerter adapter z kablem HDMI do PS2/Xbox/SNES/ N64/ VHS/VCR rejestrator wideo DVD, obsługuje PAL/NTSC czarny

#ad
uhddadi #ad - Do sygnałów rca do odtwarzania na telewizorze HDTV, monitorze lub projektorze z wejściami HDMI, ale bez RCA. Wyjście hdmi 1. 3: konwerter av na hdmi może przekształcić sygnał kompozytowy w wyjście hdmi 720p lub 1080p, zapewnia zaawansowane przetwarzanie sygnału z wysoką precyzją i rozdzielczością oraz zapewnia wrażenia wizualne o wysokiej rozdzielczości.

Otrzymujesz: 1 x konwerter żeński rca na hdmi, 1 x kabel zasilający USB, 1 x kabel HDMI, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Zasilanie odbywa się za pomocą mikrokabla USB wchodzi w zakres dostawy, nie wymaga instalacji sterowników, nie zawiera zasilacza sieciowego 5 V. Plug and play: lekki i przenośny, łatwy w instalacji i obsłudze.

Konwerter rca na hdmi: konwertuj analogowe wejście rca na wyjście hdmi 720p / 1080p 60 hz, które zapewnia bardziej realistyczny obraz HD. Wskazówka: obsługuje sygnał cvBS, które ożywia wideo, a nie sygnał RGB. Wskazówka: nie obsługuje HDMI do RCA! . Szeroka kompatybilność: ten konwerter wyjścia hdmi rca jest często używany z PS2, Xbox, PS3, odtwarzaczem DVD, N64, STB i wszystkimi rodzajami urządzeń z wyjściami kompozytowymi Scart.
Markauhddadi #ad
ProducentUhddadi #ad
Waga0.29
Numer częściRC-F1
ModelRC-F1
Gwarancja1 rok gwarancji

2. GARITE

#ad

Aluminiowy adapter AV na HDMI z kablem USB-C, cinch do Wii/PS2/PS3/PC/Xbox/SNES/N64/STB/VHS/VCR/DVD/kamery, GARITE RCA na HDMI, obsługuje 1080P 60Hz

#ad
GARITE #ad - Podczas użytkowania podłącz kabel zasilający typu C wchodzi w zakres dostawy do źródła zasilania 5 V. Nie musisz kupować kolejnych. Kable rca nie wchodzą w zakres dostawy. Przynieś stare wspomnienia i odwiedź je ponownie. Idealnie nadaje się do podłączenia starszych urządzeń z wyjściem RCA do nowszych telewizorów HD, kolorami, bez zniekształceń obrazu.

Rca na hdmi: konwertuje analogowe wejście kompozytowe rca cvbs żółty, l biały, r czerwony na hdmi 720p/wyjście 1080p 60 Hz i wyświetlanie na HDTV/monitor/projektor. Stosowany do standardowych wyjść kompozytowych AV PS1/PS2/PS3, NTSC4. 43, vcr, ntsc3. 58, xbox, stb, vhs, secam, odtwarzaczy dvd do urządzeń z wyjściami HDMI do projektora, Wii, monitora, telewizora i wielu innych. Stabilna transmisja danych: rca na hdmi zapewnia zaawansowane przetwarzanie sygnału z dużą precyzją, bez migotania, rozdzielczościami i szczegółami.

Technologia plug and play: nie ma potrzeby instalowania sterownika, wystarczy podłączyć i odtwarzać, łatwa konfiguracja i obsługa. Kompaktowy rozmiar pozwala zaoszczędzić dużo miejsca, a lekka konstrukcja pozwala zabrać go ze sobą wszędzie. Szerokie zastosowanie: obsługuje standardowe wejścia w formacie pal, pal/m i pal/n-tv. Ciesz się klasycznymi grami lub domowymi filmami z rodziną.
MarkaGARITE #ad
ProducentGARITE #ad
Waga0.2

3. Topiky

#ad

Do NGC, do N64 do HD Multimedia Interface Converter Adapter, do N64, HD Multimedia Interface kabel z kablem sieciowym, do SNES do HD Interfejs multimedialny

#ad
Topiky #ad - 3 tryby wyświetlania: ten konwerter wideo HD do konsoli do gier obsługuje tryb wyświetlania dla N64, dla snes dla pal, ngc, ntsc.

Atwa w uŻyciu: kabel adaptera ngc do hd Multimedialny Interface może być odtwarzany na telewizorze lub monitorze, łatwy w obsłudze. Doświadcz starych gier: konwerter wideo hd ożywia stare dla n64s, SNES i ngcs na telewizorach i monitorach, które możesz ponownie przeżyć. Plug and play: konwerter jest dostarczany z jednym kablem, klienci nie muszą konfigurować kabla multimedialnego HD, plug-and-play. Wyjście hd: ten kabel adaptera do konsoli do gier N64 emituje AV w pełni cyfrowym formacie HD 720P, 1080P.
MarkaTopiky #ad
ProducentTopiky #ad
Waga0.11
Numer częściTopikyxf3qtk8g7u
ModelTopikyxf3qtk8g7u

4. Amtake

#ad

Obsługuje PAL/NTSC, Amtake Adapter RCA na HDMI, nagrywarka wideo DVD, 1080P AV na HDMI, adapter cinch na HDMI z kablem HDMI do PS2/PS3/Xbox/SNES/N64/STB/VHS/VCR

#ad
Amtake #ad - Szeroka kompatybilnośćszerokie zastosowanie do ps2, magnetowidu, ps3, vhs, stb, xbox, odtwarzaczy dvD i innych urządzeń ze standardowym wyjściem kompozytowym AV. Konwerter rca na hdmi - przekształca analogowe wejście kompozytowe rca czerwony, żółty w wyjście hdmi 720p / 1080p 60 hz.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, nie wahaj się z nami skontaktować. Zapewnia zaawansowane przetwarzanie sygnału z wysoką precyzją, kolorami, rozdzielczością i szczegółami. Proszę podłączyć przewód zasilający usb wchodzi w zakres dostawy do źródła zasilania 5 V, jeśli używasz tego adaptera RCA do HDMI. Plug and playkonwerter mini rca na hdmi nie wymaga dodatkowego sterownika, jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze.

Zestaw zawiera: 1 x konwerter rca na hdmi gniazdo, 1 x kabel zasilający usb, 1 x kabel hdmi, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Adapter av na hdmiobsługuje formaty źródłowe pal, pal / n. W ciągu 24 godzin zaoferujemy Ci satysfakcjonujące rozwiązania i usługi! Tylko transmisja sygnału wideo, NTSC3. 58, secam, pal / m, ntsc4.43, konwerter rca nie może poprawić jakości wideo.
MarkaAmtake #ad
ProducentAmtake #ad
Numer częściAV-HD-X-2B
ModelAV-HD-X-2B

5. May Flash

#ad

MAYFLASH N64 na HDMI adapter N64 Gamecube SNES SFC na HDMI konwerter 1080P do Full HD konwerter z 3,5 mm audio jack wyjście HDMI N64 na HDMI

#ad
May Flash #ad - Konwerter mayflash n64 na HDMI jest znacznie mniejszy niż standardowa zapalniczka. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, w tym dopasowaniem, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, etykietą lub instrukcją.

Fantastyczne wrażenia z gry dzięki nowemu chipowi dekodera i zaawansowanemu przetwarzaniu sygnału z dużą precyzją, kolorami i rozdzielczością, konwerter Mayflash N64 na HDMI zapewni Ci fantastyczne wrażenia podczas gry. Mały rozmiar wymiary: 4, 3 x 1, 0 x 3, 4 cm. Dodatkowe gniazdo audio dodatkowe gniazdo audio 3, 5 mm umożliwia podłączenie głośnika lub słuchawek. Ciesz się czasem gry, nie przeszkadzając komuś. Kompatybilność systemu: n64, SNES, GC, SFC. Plug and Play.
MarkaMay Flash #ad
ProducentMAYFLASH #ad
Wysokość0.55
Długość1.57
Waga0.02
Szerokość1.3
Numer częściN001

6. Sporgo

#ad

1080p/720p HD HDMI Link kabel do N64 Game HDTV sygnał wideo do sygnału HDMI, NTSC, Sporgo Konwerter N64 na HDMI: N64 na HDMI adapter do N64/SNES Support PAL

#ad
Sporgo #ad - Nie wymaga dodatkowych sterowników ani oprogramowania, łatwa do przechowywania i transportu, łatwa konfiguracja i obsługa. N64 na hdmi konwerter kabel hdmi kompaktowa i lekka konstrukcja, idealna do użytku domowego lub w podróży. Transmisja sygnałukabel n64 do hdmi hd link jest wyposażony w zintegrowany układ przetwarzania sygnału, aby zapewnić stabilną i niezawodną transmisję sygnału bez utraty jakości.

Pozłacane złącza i wytrzymałe ekranowanie zwiększają trwałość bez utraty sygnału lub błędów transmisji. Plug and play konwerter n64/snes na hdmi ma konstrukcję typu plug and play i jest kompatybilny tylko z konsolami N64/SFC. Zaktualizowana wersja konwertera n64 na hdmi - konwerter do gier wideo n64, ntsc. Długość kabla hdmi konwertera hdmi do kabla transmisyjnego N64 została wydłużona do 1 m dla wygodniejszych połączeń. Szerokie zastosowanie - adapter konwertera n64 na hdmi obsługuje konwersję sygnałów wideo z gier n64 i snes na sygnały HDMI, emituje AV we wszystkich cyfrowych formatach multimedialnych HD 1080P i zapewnia realistyczne efekty AV na telewizorach i monitorach. Kabel n64 na hdmi zapewnia doskonałe wrażenia podczas gry. Wskazówka: proszę podłączyć usb wchodzi w zakres dostawy, obsługuje n64 i inne tryby wyświetlania pal, który służy do konwersji sygnałów N64 na sygnały multimedialne o wysokiej rozdzielczości, jeśli używasz N64 N64 na HDMI konwerter z kablem HDMI zapewnia tylko konwersję wideo i nie może zwiększyć rozdzielczości wyjściowej.

Wysoka rozdzielczość 1080p konwerter n64 na hdmi obsługuje przełączanie rozdzielczości 720p/1080p i przełączanie proporcji proporcji 4:3/16:9 i zapewnia jednoczesne wejście audio i wideo, że telewizor lub monitor obsługuje rozdzielczość 480i, 480p, Kolor, 576i, kabel 1080P 720P HDMI Link do N64 w celu zaawansowanego przetwarzania sygnału z bardzo wysoką precyzją, kolor, rozdzielczość i szczegóły do Wskazówka: Przed użyciem należy się upewnić, 1080p. Podłącz konsolę do gier do nowego telewizora HDMI.
MarkaSporgo #ad
ProducentSporgo #ad

7. Annadue

#ad

3 tryby wyświetlania, konsola do gier, Plug and Play, konwerter wideo HD z kablem sieciowym, Adapter konwertera N64/NGC/SNES na HDMI

#ad
Annadue #ad - Doświadcz starych gier: konwerter wideo hd ożywia stare rzeczy dla n64s, SNES i NGCS na telewizorach i monitorach, które możesz przeżyć.

Atwa obsŁuga: kabel adaptera ngc do interfejsu multimedialnego HD można odtwarzać wideo na telewizorze lub monitorze, łatwy w obsłudze. Plug and play: konwerter jest dostarczany z jednym kablem, klienci nie muszą konfigurować kabla interfejsu multimedialnego HD, Plug and Play. 3 tryby wyświetlania: ten konwerter wideo HD do konsoli do gier obsługuje tryb wyświetlania dla N64, Snes dla pal, NGC, Ntsc. Wyjście hd: ten kabel adaptera do konsoli do gier N64 emituje AV w pełni cyfrowym formacie interfejsu multimedialnego HD 720P, 1080p.
MarkaAnnadue #ad
ProducentAnnadue #ad
Numer częściAnnaduepuvak6gndb
ModelAnnaduepuvak6gndb

8. faersi

#ad

Adapter RCA na HDMI, adapter faersi 1080P RCA HDMI AV na HDMI Video Audio Konwerter adapter do PS2/PS4/Wii/Xbox/N64/PS3/VHS/VCR/TV/DVD obsługuje PAL/NTSC z kablem sieciowym USB

#ad
faersi #ad - Wejście i wyjście - obsługuje wyjście 1080p lub 720p. Plug & play nie wymaga instalacji sterowników, przenośny, elastyczny. Odtwarzanie wideo i audio jednocześnie. Konwerter rca na hdmi - konwerter audio faersi rca na hdmi, biały, przekształca analogowe wejście kompozytowe RCA czerwony, żółty w wyjście HDMI 720P 60Hz / 1080p 60 Hz.

Wskazówka aby ten konwerter wideo działał bez zarzutu, należy podłączyć kabel zasilający USB wchodzi w zakres dostawy do źródła zasilania 5 V przed użyciem. Szeroka kompatybilnośćszerokie zastosowanie do ps2, aparatów, odtwarzaczy dvd, ps3/ps4, nintendo 64, VHS, telewizorów, telewizorów, telewizorów, Xbox, WII, STB, projektorów/projektorów, nagrywarek wideo, konsol do gier i innych urządzeń ze standardowym połączonym wyjściem AV.

Obsługuje standardowe formaty tv PAL, PAL/M, SECAM, NTSC3.58, ntsc4. 43, pal/n. Zapewnij fantastyczne wrażenia z kina domowego. Ponadto oferujemy 24-miesięczną gwarancję i doskonałą obsługę klienta, aby Twoje zakupy były beztroskie. Plug & Play. Zapewnia zaawansowane przetwarzanie sygnału z wysoką precyzją, kolorami i rozdzielczością.
Markafaersi #ad
Producentfaersi #ad
Waga0.09
Numer częściGDBJMAN52065
ModelFA-9

9. faersi

#ad

Adapter 1080P AV na HDMI do N64/PS2/Xbox/SNES/VHS/VCR/DVD, obsługuje adapter PAL/NTSC cinch na HDMI, faersi Konwerter HD RCA na HDMI

#ad
faersi #ad - Plug & playnie ma potrzeby instalowania sterowników, kolorami, elastycznych. I wszystkimi rodzajami urządzeń z wyjściami kompozytowymi RCA. Wskazówka: obsługuje sygnał CVBS, przenośnych, a nie sygnał RGB.

Zakres dostawy: 1 x konwerter rca na hdmi, 1 x kabel zasilający USB, 1 x kabel HDMI, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Adapter av do hdmiwejście - kompozytowe wideo żółty, wyjście - 1 x hdmi 1. 3 1080p 60 hz, biały, czerwony, wyświetlane na telewizorze HDTV / monitorze 1080p 60 Hz. Szeroka kompatybilność ten konwerter wyjścia hdmi rca jest często używany z nagrywarkami vHS/ VCR DVD, PS2, Xbox, SNES, PS3, Skybox, N64, STB itp.

Adapter rca na hdmi - adapter przekształca analogowe wejście kompozytowe czerwone, żółte w wyjście hdMI 1080p 60 Hz, białe, które jest wyświetlane na ekranie 1080p 60 Hz HDTV / monitor. Wskazówka: nie obsługuje HDMI do RCA. Zaawansowane przetwarzanie sygnału z dużą precyzją, rozdzielczościami. Nie obsługuje 3D i 4K.
Markafaersi #ad
Producentfaersi #ad
Wysokość0.79
Długość3.94
Szerokość4.72