Top 8 Büroklammern 26mm – Klipsy, zaciski i obręcze

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Vicloon

#ad

Sali lekcyjnej złote, 130 sztuk, złote w kształcie serca, Vicloon Spinacze biurowe, do spinaczy do akt, zestaw spinaczy biurowych z przezroczystym pudełkiem, biura

#ad
Vicloon #ad - Wskazówka - spinacze biurowe są małe, należy trzymać z dala od dzieci, aby uniknąć przypadkowego połknięcia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Rozwiążemy problem w ciągu 24 godzin. Spinacze biurowe w kształcie sercaw przeciwieństwie do tradycyjnych spinaczy biurowych nasze spinacze biurowe mają uroczy design w kształcie serca, który jest przyjemny dla oka i sprawi radość w pracy i życiu.

Wymiary pudełka: 5, aby Twoja organizacja była wygodniejsza. Jest to pudełko wielokrotnego użytku do przechowywania spinaczy i spinaczy biurowych, 3 cm, 7 x 4, 6 x 2, łącznie 130 sztuk. Wysokiej jakości materiałspinacz jest wykonany ze stali nierdzewnej i jest pokryty galwanicznie, dobrze trzyma papier, rdzewieje i jest odporny na korozję.

Wielofunkcyjność - te klamerki biurowe w kształcie serca są idealne do organizowania dokumentów, ozdabiania książek, dokumentów, plakatów, rachunków itp. Zakres dostawy: spinacze biurowe są dostarczane w przezroczystym białym pudełku, wymiary spinacza do papieru: 2 x 1 cm. W domu, majsterkowania, zdjęć, szkole lub biurze itd. Antypoślizgowa konstrukcja, niełatwo się zgina, nie zsuwa się łatwo.
MarkaVicloon #ad
ProducentVicloon #ad
Numer częściV5-QXHXZ-JS-FBA

2. Durable

#ad

Ocynkowane 32mm, 1000 szt., Spinacze biurowe firmy Durable

#ad
Durable #ad - Opakowanie zawiera 1000 sztuk. Spinacze biurowe ocynkowane. Rozmiar zszywek: 32 mm. Durable jest jedną z wiodących niemieckich firm markowych w dziedzinie organizacji i prezentacji biurowych. Spinacze do listów do łączenia luźnych dokumentów.
MarkaDurable #ad
ProducentDurable - Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG #ad
Wysokość3.07
Długość3.94
Waga1.04
Szerokość3.54
Numer części121125
Model121125
Gwarancja2 lata ustawowej gwarancji

3. D.RECT

#ad

D.RECT Kolorowe spinacze biurowe 28 mm 100 sztuk w pudełku z tworzywa sztucznego

#ad
D.RECT #ad - Idealnie nadaje się do podziału segregatorów na dokumenty. Opakowanie: 100 szt. Przechowywanie spinaczy biurowych w jednym miejscu dzięki praktycznemu pojemnikowi wielokrotnego użytku. Mieszane kolory ułatwiają kodowanie kolorów dokumentów. Praktyczne spinacze biurowe. Dostępny w różnych kolorach. Rozmiar: 28 mm. Odporne na rdzę i trwałe. Spinacze biurowe do łączenia luźnych arkuszy papieru.
MarkaD.RECT #ad
ProducentLEVIATAN - POLIGRAFIA Sp. z o.o. #ad
Wysokość0.98
Długość2.68
Szerokość2.05
Numer części7129
Model7129
Gwarancja24 Miesięcy

4. Idena

#ad

Spinacze biurowe, 120 sztuk, w osłonie, Idena 334028

#ad
Idena #ad - W praktycznym pudełku wiszącym. Wykonane z metalu. Spinacze biurowe pokryte tworzywem sztucznym. 120 sztuk, posortowane pod względem koloru. Mały pomocnik do biura.
MarkaIdena #ad
ProducentIdena #ad
Wysokość0.79
Długość3.54
Waga0.07
Szerokość2.17
Numer części334028
Model334028
Gwarancja0

5. Coideal

#ad

Artykułów biurowych, powlekane winylem, spinacze do dokumentów, 3 cm średni, opakowanie 200 sztuk, papierów, Kolorowe spinacze biurowe, mieszane kolory

#ad
Coideal #ad - Nadaje się jako spinacz do banknotów, papieru, listów itp. Spinacze są dostarczane w pięknym kubku. Idealny do domowego biura i szkoły. Te kolorowe spinacze są pokryte winylem, a kolor sprawia, że są dobrze widoczne.

Bezpieczne winylowe klamry biurowe. Nie martw się więc o złamanie klamerek lub zadrapania, które mogą powstać w wyniku luźnych klamerek. Praktyczne klamry porządkowe. Powłoka sprawia, że są mocniejsze do teczek lub papieru, a papier nie rysuje. Idealnie nadaje się do podziału segregatorów na dokumenty. Wielofunkcyjne metalowe klipsy. Dekoracyjne spinacze biurowe są łatwe w montażu i demontażu, mocno przylegają do papieru i nie zsuwają się. Atwy w użyciu. Mieszane kolory ułatwiają kodowanie kolorów dokumentów. Ekskluzywne opakowanie.
MarkaCoideal #ad
ProducentCoideal #ad
Wysokość0.08
Długość1.1
Waga0.2
Szerokość0.31
Numer częściBP-Paperclips-28MM-Colored
ModelBP-Paperclips-28MM-Colored

6. Charm Foot

#ad

Zdjęć, notatek, papieru, plakatów, JUYOO spinacze biurowe, do książek, 100 szt. kropli wody zakładka metalowa złota

#ad
Charm Foot #ad - Gładkie spinacze biurowegładka powierzchnia zapobiega zarysowaniom papieru. Każdy nudny dokument naprawdę przyciąga wzrok. Spinacze biurowe mają wymiary 16 x 26 mm. Piękne spinacze biurowekreatywne metalowe spinacze biurowe kształtują kropelki wody.

Ponadto spinacze można nosić jako stylowy dodatek. Spinacze biurowe mogą być również używane jako zakładka. Również większe ilości papieru wspaniale trzymają się razem. Klamry mogą być używane wielokrotnie. Zestaw spinaczy biurowych - otrzymasz 100 sztuk złotych spinaczy biurowych.

Podwójne strony. Stabilne spinacze biuroweprzy tym również mała klamra jest uformowana z wysokiej jakości metalu i utrzymuje się stabilnie i bezpiecznie przez długi czas. Zastosowaniemożna go używać do regulowania dokumentów, dokumentów, idealnie nadaje się do domu, zdjęć, papieru, kuchni, szkoły lub pracy. Spinacze wyglądają bardzo szlachetnie.
MarkaCharm Foot #ad
ProducentEXFEA #ad
Waga0.11
Numer częściGold
ModelGold
Gwarancja1

7. Feelairy

#ad

Metalowe, krople, papieru, do książek, zdjęć, Feelairy 100 spinaczy biurowych, srebrne, zakładki w stylu retro, notatek, plakatu, małe spinacze do papieru

#ad
Feelairy #ad - Wielofunkcyjny: biuro, diy pomysły na klipy, dekoracyjne spinacze do papieru i papier dekoracyjny do dekoracji zaproszeń ślubnych, prezenty, uchwyty na zdjęcia, nauka, zakładki, festiwale, uchwyt na listy i tak dalej.

Wymiary: ok. Materiał: wytrzymała stal nierdzewna. Kolory: srebrny. Udoskonalona technologią sprężyn, nie rdzewieje i nie pęka, o dobrej elastyczności i nowoczesnym stylu. Modne wzornictwo: kreatywne metalowe spinacze biurowe kształtują się jak kropelki wody. Spełnia twoje zróżnicowane i osobiste potrzeby. 25 x 15 mm. Zakres dostawy: 100 spinaczy biurowych. W przypadku zastosowania procesu galwanizacji kolor jest jasny, słodki i delikatny, dostępny po obu stronach.
MarkaFeelairy #ad
ProducentFeelairy #ad
Numer części1-1
Model1-1

8. TSI

#ad

TSI 48029 spinacze biurowe, opakowanie 25 sztuk, 50 mm

#ad
TSI #ad - W praktycznym pudełku do przechowywania. Kolorowy w paski. Zabezpieczony przed rdzą i nietłukący. 50 mm. Z powłoką z tworzywa sztucznego.
MarkaTSI #ad
ProducentTSI Schreibwaren Import GmbH & Co. KG #ad
Wysokość2.36
Długość3.54
Szerokość0.59
Numer części48029
Model48029
GwarancjaKeine