Top 7 Gift Bags Kids Birthday – Torebki na prezenty

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BELLE VOUS

#ad

Belle Vous Papierowe torebki na prezenty urodzinowe dla dzieci, torebki i słodycze, torebki imprezowe,, prezenty dla gości z uchwytem opakowanie 24 szt. – torebki urodzinowe dla dzieci na prezent

#ad
BELLE VOUS #ad - Gwarancja zwrotu pieniĘdzy gwarancji: wszystkie upominki urodzinowe dla dzieci Dino Dekoracja urodzinowa są objęte 100% gwarancją zwrotu pieniędzy, gdybyś nie był zadowolony z zakupu. Wiele okazji: użyj tych małych torebek na słodycze, aby rozdać je gościom na początku lub na końcu imprezy.

Każda torebka prezentowa jest wykonana z wysokiej jakości brązowego papieru typu kraft z nadrukiem T-Rex, co sprawia, 7, po otwarciu mają 13, 5 cm długości, że idealnie nadaje się na przyjęcie urodzinowe dla dzieci. Te kolorowe torby można również używać w sali lekcyjnej. Kiedy impreza się skończy, można je złożyć na płasko i złożyć do ponownego użycia. Na torebkach na słodycze można również pisać imiona dzieci. Można je szybko i łatwo złożyć i bezpiecznie przechowywać zawartość. Z boku każdej torby znajduje się jasnozielony dinozaur T-Rex.

Włóż prezenty i słodycze do torebek, upominek z dinozaurami na urodziny dziecka, czekolada i małe zabawki. Postaw torebki imprezowe na stole jako dekorację pomieszczenia. Pod tym zdjęciem znajduje się "ROAR!" czytania. Dino deko: nasze małe torebki papierowe są idealne na urodziny dinozaura. Przyjazne dla środowiska torebki urodzinowe: te małe torebki na prezenty dla dzieci są wykonane z przyjaznego dla środowiska i nadającego się do recyklingu materiału.
MarkaBELLE VOUS #ad
ProducentBELLE VOUS #ad
Wysokość8.98
Długość3.11
Szerokość5.31
Numer częściBVOUS-DPB
ModelBVOUS-DPB

2. Kiomdsr

#ad

Torebki papierowe na urodziny dziecka, torebki na słodycze, Kiomdsr 52 sztuki torebek na prezenty urodzinowe dla dzieci, torebki na upominki, kolorowe torebki z papieru typu, torebki na prezenty

#ad
Kiomdsr #ad - 52 torebki na prezenty dla dzieci, które zawierają 13 różnych stylów i 4 sztuki każdego wzoru. Torebki papierowe są wielokrotnego użytku, przyjazne dla środowiska, bezzapachowe i bezpieczne. Wysokiej jakości materiał: torebki na prezenty są wykonane z dobrego papieru typu kraft o długiej trwałości.

Ponadto dostępnych jest 72 urocze naklejki "uśmiechowe". Cisłe wykonanie, dzięki czemu są łatwe do przenoszenia i użytkowania każdego dnia. Rodzime włókno celulozowe z drewna: torebki na urodziny dziecka są gęste i mocne, kolor jest olśniewający i nie blaknie łatwo. Zakres dostawy: rozmiar papierowych torebek na prezenty wynosi ok. Szerokie zastosowanie: idealne torebki na prezent do przechowywania ciast, słodyczy, wesela, ziół, małych zabawek, Halloween, urodziny, słodyczy, Boże Narodzenie, popcornu i wielu innych. Kolorowe torebki papierowe nadają się na imprezy, chleba, Wielkanoc i inne uroczystości.

Ząbkowany design kieszeni: papierowe torebki urodzinowe dla dzieci na krawędziach otworu tej papierowej torebki nie porysują palców, płaskie krawędzie i narożniki bez zadziorów. Spód torebki na prezent jest przyklejony po obu stronach dla większej nośności, z wysoko nasyconym nadrukiem pigmentowym i barwieniem, a dno nie jest łatwe do złamania. Torebki urodzinowe dla dzieci mają płaskie dno, składane, które można umieścić pionowo, łatwe do przechowywania i szybkiego pakowania, tak jak gładkie krawędzie.13 cm x 8 cm x 24 cm, idealne na różne przedmioty.
MarkaKiomdsr #ad
Numer części2su1102-982

3. kidsnado

#ad

Wielkanoc, torebki papierowe na urodziny dziecka, imprezę, papierowe, wesele, torebki imprezowe, kolorowe, kidsnado Funny House torebki na prezenty, małe, z 100 naklejkami, tęczowe, Boże Narodzenie

#ad
kidsnado #ad - Papier prezentowy. Funny house torebki na prezenty kolorowe papierowe tęczowe torebki imprezowe torebki na słodycze, papierowe torebki na urodziny dziecka, Boże Narodzenie, przyjęcie urodzinowe wesele, Wielkanoc, z 100 naklejkami 40 sztuk. Kidsnado.
Markakidsnado #ad
ProducentFUNNY HOUSE #ad

4. Hallmark

#ad

Na urodziny, Walentynki, Hallmark Zestaw torebek na prezenty Pokémon Pokéball 22,9 cm wielkości i 38,1 cm bardzo duży Pikachu dla dzieci, Boże Narodzenie, Halloween

#ad
Hallmark #ad - 31, 14, 6 cm szerokości, 39, 5 cm głębokości. Zabawne wzory: zestaw torebek na prezenty pokémon zawiera dwa wyjątkowe wzory: 1 średniej wielkości kieszeń z płaskim mocowaniem Pokéball z przodu i 1 bardzo dużą niebieską torebkę z Pikachu, Pinky Rat, Squirtle, Charmander, Bulbasaur i innymi ulubionymi postaciami.

Przyjazne dla środowiska: wykonane z wysokiej jakości materiałów papierowych, przyjazne dla środowiska torebki na prezenty firmy Hallmark są wykonane z papieru z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. 19, 24, 4 cm wysokości, 4 cm wysokości, 8 cm szerokości, 10, 9 cm głębokości; 1 bardzo duża torba na prezent mierzy ok.

Dwa rozmiary: 1 średniej wielkości torebka na prezent mierzy ok. Ulubione przez fanów: Świętuj fanów pokémon dzięki temu dopasowanemu zestawowi torebek na prezenty z uchwytami na urodziny, imprezy dla dzieci, Boże Narodzenie, Walentynki, Halloween i wiele innych.2 sztuki: zakup obejmuje 2 fajne torebki na prezenty dla dzieci, nastolatków, wnuków, graczy i fanów Pokémon w każdym wieku.
MarkaHallmark #ad
ProducentHallmark #ad
Wysokość15.5
Długość5.75
Szerokość12.5
Numer części5EGB6650
Model0005EGB6650

5. LUZOON

#ad

Do pakowania prezentów, 40 sztuk z 150 naklejkami, prezenty dla gości, imprezę, LUZOON Torebki papierowe na prezenty, wesele, na urodziny dziecka, prezenty urodzinowe dla dzieci

#ad
LUZOON #ad - Rozmiar naklejki: 3, 5 cm. Dostępne są 2 style, każdy styl ma 5 kolorów. Naklejki są pokryte folią ochronną, 5 x 3, która nie jest łatwa do uszkodzenia lub plam. Wielofunkcyjne: te urocze torebki na prezenty nadają się na imprezy, Dzień Matki, wielkanoc, letnie uroczystości, imprezy takie jak impreza, Candy Bar.

Torebki można używać do pakowania słodyczy, urodziny, wesela, prezentów lub innych małych przedmiotów. Idealnie nadaje się do kanapek, owoców, zbóż itd. Spersonalizowane i praktyczne: te kolorowe torebki papierowe mają płaskie dno, słodyczy, chleba, warzyw, makaronu, popcornu, ciasteczek, dzięki czemu można je ustawić pionowo.

Zestaw 40 kolorowych torebek papierowych o wymiarach 24 cm x 13 cm x 8 cm. Materiał przeznaczony do kontaktu z żywnością: torebka papierowa jest wykonana z dobrego papieru typu kraft o długiej żywotności, przyjazne dla środowiska, bezpieczne dla żywności, torebki papierowe mogą być wielokrotnie wielokrotnego użytku, bezzapachowe, biodegradowalne. 150 naklejek w języku niemieckim: 30 naklejek z różnymi wzorami.
MarkaLUZOON #ad
Numer częściBZZD-10

6. Ronvir

#ad

Urlop, zakupy, Ronvir 25 sztuk torebek papierowych w kolorze niebieskim, Boże Narodzenie, sprzedaż detaliczna, 21 x 8 x 14 cm, wesele, festiwal, mała torebka z papieru typu kraft z uchwytem na drzwi urodzinowe

#ad
Ronvir #ad - Szerokie zastosowanie. Każda torba może pomieścić do 5 kg przedmiotów, wygodna w użyciu. Małe torebki papierowe idealnie nadają się jako torebki na prezenty, torebki na słodycze, torebki na imprezę, torebki do sprzedaży detalicznej, torebki na smakołyki itd. Idealne na urodziny dziecka, festiwal, sprzedaż detaliczna, imprezę, zakupy, Boże Narodzenie, wesele, Halloween, Wielkanoc, jubileusz lub inne okazje.

Stwórz swoje kreatywne torebki na prezenty. Wysokiej jakości niebieskie torebki papierowe małe każda torebka papierowa ronvir jest wykonana z papieru typu kraft o gramaturze 120 g/m² o wysokiej gęstości, który jest gruby i trwały. Nie zanieczyszcza naszego środowiska. Dzięki gładkiej powierzchni możesz narysować na niej to, co chcesz, lub umieścić na nim naklejki/logo lub udekorować wstążkami, przymocować na nich etykiety.

Tworzenie własnych specjalnych torebek na prezenty jest bardzo proste. Przyjazne dla środowiska torebki z papieru typu kraft. Spraw sobie przyjemność z robienia tego produktu. Wytrzymałe torebki na prezenty z obracanymi uchwytami. Torebka na prezent ma dobrze założone, a dzięki twardym dnu można włożyć słodycze, jest łatwa do przenoszenia, czekoladę, mydło, skręcone uchwyty, owoce, buteleczki lub inne przedmioty. Torebki z papieru typu kraft są poddane recyklingowi i nadają się do ponownego użytku.
MarkaRonvir #ad
Waga2.2
Numer częściRoad - 6
ModelRoad - 6

7. Cootato

#ad

Boże Narodzenie, na urodziny, wesele, Cootato 24 sztuki torebek prezentowych z 24 chusteczkami, torebki imprezowe z uchwytami, 6 kolorów, baby shower, tęczowe torebki na prezenty z papieru typu kraft

#ad
Cootato #ad - Małe torebki na prezenty: rozmiar każdej torebki na prezent wynosi 21 x 15 x 8 cm, co jest idealne na małe prezenty. 4 sztuki dla każdego koloru: czerwony/różowy/żółty/zielony/niebieski/fioletowy. Wysokiej jakości materiał: wyprodukowano z papieru typu kraft 120 g, gruby i trwały.

Torebki na prezenty z bibuły idealnie nadają się do pakowania prezentów urodzinowych, prezentów imprezowych, smakołyków, prezentów na Dzień Matki, prezentów na baby shower, prezentów walentynkowych, prezentów biznesowych, słodyczy, prezentów na Święto Dziękczynienia, ślubnych, prezentów z okazji ukończenia szkoły, prezentów świątecznych, sił i wielu innych. Spersonalizowane torebki na prezenty: mamy jednokolorowy design tych torebek prezentowych, aby stworzyć własne, dzięki czemu możesz również ozdobić torebki tematycznymi naklejkami i rysunkami, wyjątkowe torebki na prezenty.

Atwe do wstawania i przenoszenia. Torebki na prezenty Świetny stosunek ceny do jakości: 24 sztuki torebek na prezenty i kolorowe chusteczki higieniczne w jednym, aby zapewnić w pełni skoordynowaną, nieskazitelną prezentację prezentów.
MarkaCootato #ad