Top 10 Walkie Talkie Mit Ladestation – Krótkofalówki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Motorola

#ad

PMR446, zasięg 4 km, Motorola Talkabout T42 Triple PMR radiotelefony zestaw 3-częściowy, 16 kanałów

#ad
Motorola #ad - Zasięg do 4 km – w zależności od terenów i warunków otoczenia. Pmr446 zestaw radioodbiorników – bez licencji, 16 kanałów, wyświetlacz LCD, łatwe parowanie, możliwość personalizacji za pomocą dołączonych naklejek. Zasilanie za pomocą 3 baterii AAA.
MarkaMotorola #ad
ProducentMotorola Solutions #ad
Wysokość5.35
Długość1.77
Waga0.18
Szerokość1.06
Numer częściPNI-MTAT42-3
ModelT42
Gwarancja24

2. Kidsfun

#ad

Zabawka walki talki z latarką, na zakupy, możliwość ponownego ładowania przez USB, Kidsfun Walkie Talkie dla dzieci, na świeżym, zasięg 3 mil, prezent dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3 do 12 lat

#ad
Kidsfun #ad - Wyłącz telewizor i włącz zabawę z krótkofalówkami do zabaw dla dzieci! Dzieci mogą w każdej chwili pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną za pomocą walki talki. Pozwala to zaoszczędzić dużo pieniędzy na zakupie baterii. Rozmawiaj z prędkościąwoki toki dla dzieci z bezprzewodowym talk back do 3 mil.

Otwórz świat pełen możliwości na przygody Twojego dziecka na świeżym powietrzu! Dzięki naszemu specjalnemu, ergonomicznemu wzornictwu wygodnie leży w dłoniach dzieci. Bardzo dobrze nadają się do aktywności wewnątrz i na zewnątrz. Walkie-talkie dla dzieci może sprawić, że dzieci będą szczęśliwe i mogą poprawić ich zainteresowanie komunikacją ze sobą, to również dobry wybór, aby przekonać dzieci do spania w nocy. Akumulator litowo-jonowy kidsfun dla dzieci walky talky o prawdziwej pojemności 1000 mAh lepszy niż baterie AAA.

Bezpieczeństwo twoich dzieci jest naszym priorytetem # 1. Nieskomplikowany przycisk Push-to-Talk sprawia, że zabawka jest dziecinnie prosta w obsłudze. Jednocześnie dzieci mogą cieszyć się długą żywotnością baterii. Z tego powodu każdy walkie-talkie twojego dziecka jest wyposażony w 16 kanałów, 99 kodów ochrony danych i zintegrowaną latarkę. Wszystko to osiąga najbardziej przyjazny design dla Twojego dziecka.
MarkaKidsfun #ad
ProducentKidsfun #ad
Gwarancja1

3. Bakoherp

#ad

Kemping, Walkie Talkies dla dzieci, Bakoherp Walkie Talkie Talkie dla dzieci w wieku 3-12 lat, 8 kanałów radiowych dla dzieci z latarką LED, ekranem LCD i wyraźnym głosem na przygody, wędrówki

#ad
Bakoherp #ad - Idealny prezent na przygodę dla dzieci - zaskocz swoje dzieci tymi walkie talkie. Atwa obsługa dla dzieci - walkie talkie dla dzieci mają prosty przycisk "push-to-talk", który sprawia, które jeszcze nie zrozumieły, co jest idealne dla mniejszych dzieci, że nasze zabawki od 3 lat są łatwe w obsłudze.

Oba modele walky talky są wyposażone w przenośny klips do paska, aby umożliwić łatwe przechowywanie w podróży. Możesz w każdej chwili mieć kontakt z dziećmi, aby mogły bezpiecznie cieszyć się przygodą. Potrzebne są 4 baterie AAA bez. Wbudowana latarka led / przenośny klips na pasek - wbudowana latarka jest najbardziej pomocna podczas nocnych przygód, sytuacji awaryjnych lub w ciemnych warunkach pracy. Gładkie uczucie bez narożników, co jest bardzo praktyczne do zabrania ze sobą zabawki, waga każdego dziecka walkie talkie wynosi 102 g, ergonomicznie ukształtowany korpus, gdy Twoje dzieci są na świeżym powietrzu.

Przyjazne dla dzieci wzornictwo: lekki, który łatwo pasuje do rąk naszych dzieci. Marzenie każdego dziecka to bycie bohaterem i zakończenie misji z honorem. Trwałe walkie talkie o dużym zasięgu nadają się na kemping, wspinaczkę górską, polowanie, wędrówki i zwiedzanie dżungli. Dzieci mogą wybrać prywatny kanał, aby się komunikować, przechowywać interesujące tajemnice z przyjaciółmi lub grać w grę zespołową z zadaniami polecającymi. Wiele kanałów i duży zasięg - 8 kanałów i efektywny zasięg do 3 mil umożliwia jedność lub zbyt wiele funkcji komunikacji.
MarkaBakoherp #ad
ProducentBakoherp #ad
Numer częściT-388
ModelT388
Gwarancja1 Jahr Garantie

4. uleway

#ad

Zabawka, latarka LED, prezent dla, na przygody na świeżym powietrzu, kemping, 2-drożne radio, wędrówki, Walki Talki z funkcją VOX, zasięg 3 mil, 16 kanałów, ULEWAY Walkie Talkie dziecięce ładowanie

#ad
uleway #ad - Ta funkcja jest szczególnie przydatna, nowsze radiotelefony często mają funkcję aktywacji głosowej znaną również jako Voice Over Exchange lub VOX, gdy Twoje dziecko jeździ rowerem lub skuterem. Blokada klawiatury i podświetlany wyświetlacz lcdblokada przycisków zapobiega zmianie ustawień przez dzieci i zawsze możesz pozostać w kontakcie z dzieckiem.

Wiadomości mogą być wysyłane do jednego lub kilku interkomów. Zabawkowy prezent dla dzieci do zabawy na świeżym powietrzu - te krótkofalówki to idealny prezent dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3 do 12 lat oraz dla nastolatków. Funkcja vox, ułatwienie dialoguoprócz tradycyjnej funkcji push-to-talk, która umożliwia korzystanie z zestawu głośnomówiącego. Walkie-talkie o dużym zasięguinterkomy umożliwiają bezprzewodową komunikację o zasięgu 3 km otwarte pole. 16 kanałów, 99 dedykowanych dwukierunkowych subkanałów dla interkomu zapewnia bezpieczeństwo dzieci podczas korzystania z urządzenia.

Są wspaniałym prezentem urodzinowym i nadają się zarówno do użytku w pomieszczeniach, jak i do aktywności na świeżym powietrzu, takich jak zakupy, wiosenne wycieczki i letnie obozy. Adowanie i trwałośćwalkie-talkie dla dzieci są zasilane ulepszonymi bateriami litowo-polimerowymi, dzięki czemu nie są potrzebne dodatkowe baterie 3A. Jest to bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Dzięki latarce i podświetlanemu ekranowi LCD dzieci mogą bawić się również w nocy lub w ciemności.
Markauleway #ad
ProducentCaffmo #ad

5. Radioddity

#ad

Latarka, ładowanie USB C, 2 sztuki,, możliwość ponownego ładowania Walky Talky z VOX, Radioddity PR-T6 Walkie Talkie PMR446 krótkofalówka dla dorosłych i dzieci, słuchawki douszne na wędrówki

#ad
Radioddity #ad - Dzięki 16 wstępnie zaprogramowanym kanałom PMR jest natychmiast gotowy do użycia i kompatybilny ze wszystkimi innymi radiotelefonami PMR 446. Kompaktowe urządzenia radiowe pmr: pr-t6 charakteryzuje się niewielkim i lekkim rozmiarem.
MarkaRadioddity #ad
ProducentRadioddity #ad
ModelRP-T6
Gwarancja18 miesięcy + dożywotnie wsparcie

6. Monte Stivo

#ad

Zabawka outdoorowa dla chłopców i dziewczynek, Monte Stivo® Walkie Talkie dla dzieci, prezent dla dzieci, 8-częściowy zestaw z kompasem i odznaką

#ad
Monte Stivo #ad - Dziecinnie łatwa obsługa i ochrona słuchu – do ustawienia dostępnych jest 8 standardowych kanałów, które można szybko wymienić. Urządzenia mogą dzwonić do siebie nawzajem, łącznie 10 dzwonków do wyboru | Regulowana głośność dla każdego otoczenia | zasięg do 3 km na otwartym polu. Zaprojektowany dla dzieci i z wbudowaną latarką – krótkofalówki są małe i lekkie, z antypoślizgową powierzchnią i zdejmowanym klipsem do mocowania na spodniach.

Obszerny 8-częściowy zestaw na wszystkie przygody agentów – w zakres dostawy wchodzą: 2 x krótkofalówka + 2 x praktyczny pasek do noszenia + 2 x kompas + 2 x odznaki agenta | W atrakcyjnym opakowaniu, idealny jako prezent na urodziny, Boże Narodzenie, Wielkanoc. Ulepszona wersja & ???? niemieckie wsparcie! wzięliśmy sobie do serca opinię i dalej zmieniliśmy krótkofalówki – nowość: lepsze przyciski, nowa komora baterii i więcej akcesoriów ? Ogromna zabawa w ogrodzie, domku na drzewie i w podróży – komunikuj się z przyjaciółmi i planuj strategie w dowolnym miejscu.

Wyraźna komunikacja dzięki dźwiękowi rogera: sprawia, że wiadomość, kiedy zaczyna się i kończy komunikat. W drodze w ciemności? Wystarczy skorzystać z wbudowanej latarki. W razie potrzeby można wybrać spośród ponad 700 kanałów – z kodowaniem dcs/CTCSS | Transmisja odbywa się tylko po naciśnięciu przycisku – Monte Stivo świadomie rezygnuje z funkcji VOX, aby zapobiec niezauważonemu podsłuchiwaniu.
MarkaMonte Stivo #ad
ProducentMonte Stivo #ad
Waga0.29
Numer częściMS-0301G
ModelMS-0301G
Gwarancja1 rok gwarancji

7. AWANFI

#ad

Walkie Talkie z akumulatorem litowo-jonowym, zestaw krótkofalówek Walky Talky z VOX, AWANFI Walkie Talkie dzieci w wieku 3-12 lat, Walki Talki na, latarka LCD, blokada przycisków

#ad
AWANFI #ad - Wielofunkcyjność – krótkofalówki mają funkcję vox, a dzięki dołączonej smyczy na klucze i klipsowi do paska można łatwo komunikować się bez użycia rąk. Walkie talkie posiada również funkcję sos i naciśnij długo przycisk "SOS", a partner, a latarka zacznie migać, po włączeniu włącza się alarm, który używa tego samego kanału zostanie ostrzeżony.

Zasięg komunikacji wynosi do 3 km na otwartym terenie, urządzenia, budynki, dzięki czemu możesz komunikować się z rodziną w sposób przejrzysty i płynny. Rzeczywisty zasięg może być ograniczony przez złą pogodę, samochody itp. Jeśli zdarzy się, że walkie-talkie nie można połączyć, prosimy o kontakt. Atwa obsługa – walkie talkie dla dzieci ma wyraźne przyciski, jasny wyświetlacz lcd i wykorzystuje rowki po obu stronach dla łatwego chwytania. Można go zawiesić na szyi lub przypiąć do plecaka, co jest praktyczne do noszenia i użytkowania na zewnątrz. Walkie-talkie ma 8 głównych kanałów i 99 kodów CTCSS dla wielu kombinacji dla bezpiecznej i prywatnej komunikacji.

Latarka i funkcja sos – latarka nadaje się szczególnie do nocnych poszukiwań i sytuacji awaryjnych, może być również zabawną zabawką dla dzieci. Idealny do jazdy na rowerze, nie tylko do wspierania zabawy między przyjaciółmi, kempingu i innych aktywności na świeżym powietrzu. Należy unikać umieszczania krótkofalówki twarzą do przodu, co może łatwo doprowadzić do pomyłki programu z powodu przypadkowego naciśnięcia przycisków. Wskazówka – jednoczesne naciśnięcie kilku przycisków może prowadzić do pomyłek programu.
MarkaAWANFI #ad
ProducentAWANFI #ad
Wysokość5.71
Długość2.17
Szerokość1.38
Numer częściGL-528
ModelGL-528
Gwarancja24 Miesiące

8. Retevis

#ad

Retevis RT628 krótkofalówka dla dzieci, duży zasięg, srebrne, dwukierunkowe radio do użytku wewnątrz lub na świeżym powietrzu 2 pary, zabawka prezent dla chłopców i dziewczynek

#ad
Retevis #ad - Dzięki kompaktowym rozmiarom dzieci czują się gładko i dobrze; gdy są trzymane w małych dłoniach. Klips do paska z tyłu umożliwia dzieciom przymocowanie krótkofalówki do ubrania lub w dowolnym miejscu; każda krótkofalówka wymaga 3 baterii AA nie wchodzą w zakres dostawy.

Pmr446 bezpłatne krótkofalówki dla dzieci; legalnie i bezpłatnie używane w Wielkiej Brytanii i innych regionach europejskich. Korpus jest wykonany z pięknego i wytrzymałego tworzywa sztucznego do długotrwałego użytkowania. Blokada przycisków zapobiega zmianie kanałów podczas zabawy.

Bez względu na to, ile masz krótkofalówek rt628; wystarczy umieścić wszystkie talkie na tym samym kanale i kody ochrony danych, a będą współpracować. Atwy w obsłudze; aby dzieci mogły się bawić z sąsiadami; praktyczne rozwiązanie dla matek, aby dzwonić do dzieci z zabawy; Funkcja VOX umożliwia dzieciom rozmawianie bezpośrednio bez naciśnięcia przycisku PTT.
MarkaRetevis #ad
ProducentRetevis #ad
Wysokość2.17
Długość6.3
Waga0.2
Szerokość1.1
Numer częściEUA1026HX2
ModelRT628
GwarancjaZapewniamy 2 lata gwarancji; produkt można przetestować przez 30 dni i zwrócić go bezpłatnie, jeśli nie jesteś zadowolony. Możemy wymienić krótkofalówkę w ciągu 6 miesięcy. Po 6 miesiącach jesteśmy odpowiedzialni za naprawę produktu, ale ponosisz odpowiedzialność za koszty wysyłki

9. Retevis

#ad

16 kanałów, duży zasięg, dwukierunkowa walkie talkie ze stacją ładującą USB do restauracji, czysty dźwięk, krótkofalówka 2000 mAh, Retevis RB85 Walkie Talkie z zestawem słuchawkowym, profesjonalna

#ad
Retevis #ad - Inteligentna redukcja szumów; walkie talkie; automatyczne wykrywanie hałasu otoczenia; nawet w głośnym otoczeniu; nadal można odbierać czystą jakość dźwięku. Wysokowydajne radiotelefony do zastosowań komercyjnych; nawet jeśli radio zostanie przypadkowo upuszczone z dużej wysokości; krótkofalówka nie jest łatwa do zniszczenia.

Krótkofalówka wielokrotnego ładowania z akumulatorem 2000 mAh o dużej pojemności; tryb oszczędzania energii umożliwia dłuższy okres użytkowania w środowisku pracy. Wysokowydajna krótkofalówka rb85 ma większy zasięg niż inne urządzenia radiowe w tym samym otoczeniu; można odbierać wyraźne połączenia w pomieszczeniach i na zewnątrz. Szybki ratunek; lokalny i zdalny alarm awaryjny; szybkie wysyłanie sygnałów alarmowych do kolegów z drużyny, aby poprosić o pomoc; chroni Twoje bezpieczeństwo.

Walkie-talkie do bezpiecznych połączeń; 50 ctcss i 104 dcS; tylko jeśli ustawisz ten sam kanał i ten sam podkod; możesz się ze sobą komunikować. Funkcja walkie talkie vox może uwolnić ręce; umożliwia komunikację; bez przytrzymywania przycisku mowy; może poprawić wydajność pracy.
MarkaRetevis #ad
ProducentRetevis #ad
Wysokość2.36
Długość9.72
Waga1.35
Szerokość7.09
Numer częściEUA9221AX2-C9162AX2
ModelRB85
GwarancjaOferujemy 2-letnią gwarancję na krótkofalówki oraz 60-dniową gwarancję na akcesoria i zawsze przyjazną obsługę klienta. Możesz testować krótkofalówki przez 99 dni. Jeśli Ci się nie spodoba, zwróć ją bezpłatnie. Możesz wymienić radiotelefony w ciągu jednego roku, a my jesteśmy odpowiedzialni za konserwację przez ponad rok, ale ponosisz odpowiedzialność za koszty wysyłki.

10. Retevis

#ad

Retevis rt21 krótkofalówka UHF 16 kanałów możliwość powtórnego 5 sztuk

#ad
Retevis #ad - Radiotelefon retevis rt21 to nowy i bardzo solidna ręczna, które jest wyposażona w 16 kanałów jest i dostarczany w komplecie z akumulatorem i ładowarką. Kanału akustycznego channel skanowania, kiedy rozpoczyna się, które można wykorzystać do Walkie-talkie kanały 1 – 16 automatycznie skanowanie.

Wysoka moc/niskie przełączalna, który jest rt-21 może się z innymi radiotelefon Retevis lub Baofeng komunikować się, radiotelefon można łatwo zaprogramować, zabezpieczenie przeciwpożarowe pasek/wąskopasmowych przełączalna, gdy jesteś na tę samą częstotliwości programowania.

Oprogramowanie programowania dostępne za pomocą poczty e-mail. Idealne rozwiązanie dla amatorów funker i hobby funker takich jak jazda na nartach, polowania, hotelu, restauracji, szkołę nauki jazdy, straż pożarna Station. Scrambler szyfrowanie głosu, zostanie sygnał jest kluczem podczas wysyłania oraz do innych nie zrozumiały.
MarkaRetevis #ad
ProducentRetevis #ad
Wysokość2.52
Długość11.1
Waga1.95
Szerokość7.99
Numer częściEUA9118B
ModelRT21
GwarancjaWir bieten eine 2-jährige Garantie auf Walkie-Talkies und eine 60-tägige Garantie auf Zubehör und stets freundlichen Kundenservice. Sie können Walkie-Talkies 62 Tage lang testen. Wenn es Ihnen nicht gefällt, geben Sie es kostenlos zurück. Sie können Funkgeräte innerhalb eines Jahres wechseln und wir sind für die Wartung über ein Jahr verantwortlich, aber Sie sind für die Versandkosten verantwortlich.