Top 10 Teleskopschublade Nachrüsten – Organizery do szuflad kuchennych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Arebos

#ad

2 x 60 cm, Arebos Szuflada teleskopowa – do szafek o szerokości 30, 40, chromowana/do wyboru zestawu, do szuflad kuchennych, 50 lub 60 cm

#ad
Arebos #ad - Wielofunkcyjny nadaje się do kuchni, pomieszczenia gospodarczego, łazienki i pralni, szafy w sypialni lub szafy warsztatowej. Funkcjonalna poprawa jakości Twojego aneksu kuchennego.

Optymalne wykorzystanie głębokości szafy. Przejrzysty układ przyborów kuchennych. Atwe wyciąganie dzięki funkcji teleskopowej. Zapobiega uderzeniom i uszkodzeniom Twoich przyborów. Dodatkowa przestrzeń do przechowywania. Obciążenie 20 kg - maksymalne obciążenie 20 kg odpowiada codziennemu użytkowaniu. Ledzenie bufora tłumienia płynne ciągnięcie, cichy bufor. Funkcja teleskopowa można ją wyciągnąć za pomocą teleskopowej prowadnicy na łożyskach kulkowych. Miejsce i porządek - pozbądź się bałaganu i zmaksymalizuj miejsce pod trudno dostępnymi szafkami i umywalkami.
MarkaArebos #ad
ProducentCanbolat Vertriebs GmbH #ad
Wysokość5.51
Długość17.32
Waga16.89
Szerokość18.5

2. SOTECH

#ad

Sotech teleskopowa szuflada do szafy o szerokości 500-600 mm, funkcja SoftClose

#ad
SOTECH #ad - Zakres dostawy: 1 x teleskopowa szuflada do doposażenia – przekonaj się sam! Jedno jest pewne: zawsze otrzymujesz doskonałą jakość S&O oraz optymalny serwis S&O. Wymiary: wysokość: 140 mm / głębokość: 430 mm / szerokość kosza: 492 mm / szerokość całkowita: 560 mm.

Ciesz się więc swoim nowym i przejrzystym porządkiem kuchennym. Porządek: ta teleskopowa szuflada ułatwia napełnianie i wyjmowanie naczyń kuchennych z wbudowanych szaf i nadaje się do prawie wszystkich powszechnie stosowanych kuchni. Właściwości: materiał: metal / powierzchnia: polerowany chrom / obciążenie: maks.

Teleskopowa szuflada sotech do doposażenia / do szafek kuchennych 60 cm – szuflada teleskopowa SOTECH umożliwia dodatkowy porządek w kuchni, zapewniając tym samym więcej miejsca i miejsca do przechowywania. 20 kg / lekka praca dzięki prowadnicy na łożyskach kulkowych / łatwy montaż.
MarkaSOTECH #ad
ProducentSOTECH #ad
Waga8.25
Numer częściAA12715

3. Kitstorack

#ad

Wysuwana szuflada do szafki, taśmy klejące, szuflada do szafy, metalowy organizer z uchwytem, 40 x 15,5 x 25 cm, do kuchni, czarna, regał do przechowywania, Kitstorack Szuflada teleskopowa, kosz

#ad
Kitstorack #ad - Ułatwia przechowywanie przekąsek, garnków, przypraw, żywności, sypialni, łazience, biurze, spiżarni, napojów, ręczników i wielu innych. Idealnie nadaje się do szafek w kuchni, artykułów toaletowych, salonie i szafkach. Wysokość: 16 cm. Przed zakupem należy zmierzyć swoje szafki.

Wytrzymała nośność – nasz wysuwany regał jest wykonany z wytrzymałej stali węglowej, która jest wodoszczelna i odporna na korozję oraz zapewnia łatwą konserwację i trwałość również w wilgotnych warunkach. Uniwersalna organizacja – ten organizer do szuflady kosza może zmaksymalizować przestrzeń w szafie. Rozmiar – szerokość produktu: 25 cm. Szufladę można zainstalować w ciągu zaledwie jednej minuty. Wystarczy zdjąć nano-samoprzylepną folię ochronną z prowadnicy, włożyć ją do szafki i wyciągnąć folię.

Bez wiercenia gwoździ – wysuwany organizer do szafy nie ma skomplikowanych i uciążliwych etapów montażu, nie wymaga użycia narzędzi i śrub. Gładkie i ciche przesuwanie – dzięki przemysłowej kulce łożyskowej wewnątrz wysuwane szuflady przesuwają się gładko, mimo że przenoszą ciężkie przedmioty, szuflady przesuwają się cicho bez odgłosów kolizji. Głębokość: 40 cm. Wymagana szerokość wnętrza szafki > 27 cm, wymagana głębokość >42 cm, wymagana wysokość > 18 cm.
MarkaKitstorack #ad
ProducentKitstorack #ad
Wysokość6.1
Długość15.75
Waga4.3
Szerokość9.84
ModelMZ-DRAWER-25BLACK

4. Ikodm

#ad

Ikodm Szuflada teleskopowa 2 x 60 cm, wysuwana szuflada kuchenna, wysuwana

#ad
Ikodm #ad - Praktyczna funkcja ochrony przed rdzą zapewnia bezpieczeństwo żywności. Można go używać w różnych sytuacjach, po prostu wybierając odpowiedni rozmiar. Powierzchnię można po prostu przetrzeć wilgotną szmatką, aby ją wyczyścić. Wydrążona konstrukcja szuflady zapewnia dobry efekt drenażu i zapobiega powstawaniu pleśni.

Przygotowaliśmy wszystkie potrzebne akcesoria i wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, aby je zainstalować. Niezależnie od tego, czy chodzi o sztućce, przybory kuchenne lub inne przedmioty, wszystkie można umieścić w koszyku. Maksymalne obciążenie wynosi 20 kg, która sprawia, dzięki czemu można go bez problemu używać. Instalacja i czyszczenie: montaż tej szafki kuchennej jest bardzo prosty. Wysokiej jakości materiał: ta teleskopowa szuflada została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i ma chromowaną powierzchnię, że wygląda wyjątkowo jasno.

Maksymalne wykorzystanie miejsca w trudno dostępnych szafkach ułatwia codzienne życie. Wszechstronne zastosowanie: niezależnie od tego, czy w kuchni, w pomieszczeniu gospodarczym lub w łazience i pralni – możesz używać tej szuflady kuchennej wszędzie. Dzięki temu masz zawsze i wszędzie dostęp do swoich rzeczy. Maksymalne wykorzystanie przestrzeni: ta wysuwana półka na szafki pozwala spełnić różnorodne potrzeby przechowywania. Praktyczna konstrukcja: nasza szuflada kuchenna ma praktyczną przesuwną i wysuwaną konstrukcję, która umożliwia wygodny dostęp do przedmiotów.
MarkaIkodm #ad
ProducentIkodm #ad
Wysokość5.31
Długość17.52
Szerokość22.44
Numer częściCGLL-7762ZF-01

5. SAYZH

#ad

SAYZH Szuflada teleskopowa, wysuwana szuflada 25 cm szer. x 43 cm gł. x 9 cm wys., bez konieczności wiercenia i gwoździ, wysuwane półki do przechowywania szafek kuchennych

#ad
SAYZH #ad - Nie wymaga wiercenia i gwoździ. Duża nośność nasz wysuwany organizer do szafek jest wykonany z wysokiej jakości stali węglowej z czarną powłoką proszkową. Atwy dostęp do przedmiotów dzięki naszemu wysuwanemu organizerowi do szafy nie musisz już siedzieć na kolanach, nie musisz już wyładowywać przedmiotów przechowywanych z przodu, aby dostać się do dolnych regałów, aby dostać się do tylnych przedmiotów.

Tłumiąca szyna prowadząca została przetestowana przez 4 W procesy otwierania i zamykania i może przesuwać się płynnie i bez nieprzyjemnych dźwięków. Postępuj zgodnie z instrukcją może nie być dostępna w języku polskim, przykleić szufladę do szafki i zainstalować ją w ciągu 1 minuty.

Atwa instalacja nasz wysuwany organizer do szafy różni się od innych wysuwanych szuflad. Wymiary - wymiary tej wysuwanej szuflady wynoszą 25 cm szerokości x 43 cm głębokości x 9 cm wysokości, maksymalny rozmiar można wysuwać: głębokość 70 cm. Wytrzymała konstrukcja zapewnia dużą nośność i ułatwia przechowywanie i porządkowanie luźnych przedmiotów. Lekkie i ciche przesuwanie nasz wysuwany organizer do szafy z amortyzującą szyną prowadzącą.
MarkaSAYZH #ad
ProducentSAYZH #ad
Wysokość3.54
Długość16.93
Waga4.48
Szerokość9.84

6. stauraum-shop

#ad

System kombi do szafy 50, stauraum-shop Wysuwany kosz do szafy, 3-poziomowy

#ad
stauraum-shop #ad - X wys. 398 x 450 x 75 mm. Pasuje do szafy 50 z 3 poziomami. Wymiary koszy bez ramy bocznej: szer. Atwy montaż za pomocą zaledwie 6 śrub, wyprodukowano w Niemczech. Szerokość systemu: 44 cm, wysokość: 51, głębokość: 45 cm, 5 cm.1 kosz z systemem kombi z 3 poziomami, 3 kosze, 6 śrub, wysuw kulkowy, instrukcja montażu może nie być dostępna w języku. X gł.
Markastauraum-shop #ad
Producent4260462850438 #ad
Waga11.9

7. bremermann

#ad

60 cm, bremermann teleskopowa szuflada kuchenna z wkładką

#ad
bremermann #ad - X wys. 49 x 14 x 44 cm szer. X głęb. Rozsuwana, z szyną teleskopową, osadzoną na łożyskach. Cznie z półką, materiałami do mocowania i instrukcją montażu może być niedostępna w języku polskim,. Teleskopowa szuflada jako doposażenie do szafki kuchennej 60 cm wymiary zewnętrzne. Materiał: metal chromowany. Wymiary kosza bez szyny ok.
Markabremermann #ad
Producentbremermann #ad
Wysokość19.29
Długość17.32
Waga9.92
Szerokość5.51
Numer części1
ModelF183

8. Sonnewelt

#ad

Szafa kuchenna wraz z szynami, teleskopowa szuflada kuchenna, Sonnewelt Szuflada kuchenna, teleskopowa szuflada do doposażenia, wysuwany, organizer do zmywarki, 50 cm, wysuwany kosz 2 sztuki

#ad
Sonnewelt #ad - Atwy do czyszczenia i instalacjimożna go zainstalować w kilka minut. W przypadku naczyń i przedmiotów można swobodnie i wygodnie podzielić przestrzeń za pomocą kilku metod umieszczania. Możesz wybrać odpowiedni rozmiar zgodnie z własnymi potrzebami. Rozszerzony materiałwykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej, stali przeznaczonej do kontaktu z żywMaksymalna nośność wynosi 20 kg.

W koszu można zbierać naczynia, można swobodnie przydzielić miejsce, rolki papieru kuchennego lub inne przedmioty. Idealny do przechowywanianie ogranicza się już do pamięci, aby spełnić wymagania wielofunkcyjnej pamięci. Niezbędny materiał montażowy wchodzi w zakres dostawy. Dzięki łatwemu montażowi szuflady idealnie nadają się do doposażenia. Szerokie zastosowanie - wysuwane szuflady mogą być używane w kuchni, naczyń, do przechowywania ubrań, szafce w sypialni lub warsztacie, łazience i pralni, spiżarni, przypraw, owoców lub warzyw.

Wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną szmatką, aby wyczyścić regał. Konstrukcja szuflady może pomóc w lepszym czyszczeniu martwych narożników. Chromowana powierzchnia sprawia, jest również podwójnie nierdzewny, że kosz wygląda jaśniej i bardziej praktycznie, dzięki czemu rodzina może być bezpieczna i chroniona. Szuflada teleskopowa ma pustą konstrukcję, która ma dobry odpływ i zapobiega powstawaniu pleśni. Wzornictwo wysuwaneszuflady kuchenne ułatwiają wkładanie i wyjmowanie przyborów.
MarkaSonnewelt #ad
ProducentSonnewelt #ad
Wysokość53.15
Długość175.2
Szerokość163.39

9. bremermann

#ad

Półka teleskopowa z półką, szuflada kuchenna chrom, bremermann Szuflada teleskopowa do szafy, szerokość 40 cm

#ad
bremermann #ad - Podłogowe szuflady teleskopowe bremermann z serii teleskop-system są wysuwane za pomocą 2 teleskopowych szyn na łożyskach kulkowych. Pociąg do szafy o szerokości 40 cm i bardzo długiej głębokości 50, 5 cm dla lepszego wykorzystania głębokości szafy.

Dla większego porządku i lepszego wykorzystania szafek! // wyciąg kosza umożliwia widoczność również na przedmiotach znajdujących się z tyłu. Nadaje się tylko do montażu na podłodze szafy. Do doposażenia w szafkę kuchenną, szafę na ubrania, garderobę, pomieszczenie gospodarcze lub w biurze.

Maksymalna nośność 15 kg // łącznie z dodatkową półką, materiałem mocującym i szczegółową instrukcją montażu może nie być dostępna w języku polskim. 40 x 23 x 50, 5 x 50, 5 cm szer. Wys. Głęb. Tylko kosz ok. Materiał: wytrzymały metal // półka z tworzywa sztucznego. X gł. 40 x 19, 5 cm szer.
Markabremermann #ad
Producentbremermann #ad
Wysokość9.06
Długość19.88
Waga7.94
Szerokość15.75
Numer części6005200

10. bremermann

#ad

Szuflada kuchenna chrom, szerokość 50 cm, dolna szuflada teleskopowa z wkładanym dnem, bremermann Szuflada teleskopowa do szafy

#ad
bremermann #ad - X głęb. Tylko kosz ok. 50 x 19, 5 x 50, 5 cm szer. X gł. X wys. 50 x 23 x 50, 5 cm szer. Nie trzeba wyrzucać zapasów żywności, ponieważ przeoczysz ich trwałość. Dzięki wyjmowanej półce przechowywanie przedmiotów stabilnie, bez przechylania się lub przewracania się.

X wys. Maksymalna nośność 15 kg // łącznie z dodatkową półką, materiałem do mocowania i szczegółową instrukcją montażu może nie być dostępna w języku polskim. Do doposażenia w szafkę kuchenną, garderobę, pomieszczenie gospodarcze lub w biurze. Materiał: wytrzymały metal//wkładane dno z tworzywa sztucznego. Wymiary całkowite: ok. Teleskopowe szuflady firmy bremermann z serii teleskop-system są wysuwane z 2 szynami teleskopowymi na łożyskach kulkowych.

Kosz do szafy o szerokości 50 cm i bardzo długiej głębokości 50, szafę, 5 cm dla lepszego wykorzystania głębokości szafy. Nadaje się tylko do montażu na podłodze szafy. Dla większego porządku i lepszego wykorzystania szafek! // wysuwany kosz umożliwia widoczność również na znajdujących się z tyłu przedmiotach.
Markabremermann #ad
Producentbremermann #ad
Wysokość7.68
Długość19.88
Waga8.6
Szerokość19.69
Numer części60053-V
Model60053-V