Top 10 Regentonnen Verbinder 3/4 Zoll – Części i złącza do węży ogrodowych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Gardena

#ad

GARDENA szybkozłącze z zaworem regulacyjnym do węży ogrodowych

#ad
Gardena #ad - Część oryginalnego systemu gardena – dzięki produktom Gardena można łatwo i szczelnie podłączyć dowolne urządzenia do kranu lub węża.

Atwa możliwość podłączenia zaworu do końca węża: podłączony do końca węża jako łącznik węża lub stoper wody, pasuje do węży 19 mm 34. Wytrzymały ogranicznik regulacyjny do węża ogrodowego 19 mm 34: reguluje lub blokuje przepływ wody i nadaje się na przykład przy silnym ciśnieniu wody do wymiany urządzeń podłączeniowych. Wygodna praca: służy również do wygodnego pobierania wody. Zakres dostawy: 1 x gardena stoper regulacyjny 19 mm 34 cale, Made in Germany.
MarkaGardena #ad
ProducentGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Wysokość1.77
Długość8.66
Waga0.13
Szerokość4.13
Numer części02943-20
Model02943-20
GwarancjaGardena udziela gwarancji, która odnosi się do wszystkich istotnych wad urządzenia, które są wynikiem wad materiałowych lub fabrycznych. Odbywa się to poprzez wymianę urządzenia bez zarzutu lub bezpłatną naprawę wysłanego urządzenia zgodnie z naszym wyborem, jeśli spełnione są następujące warunki: • Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z zaleceniami zgodnie z zaleceniami Instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). • Kupujący ani osoba trzecia nie próbowała naprawić urządzenia. Dalsze przepisy zgodnie z Instrukcja obsługi

2. SHYNE

#ad

Ogrodu, beczki, pralki, zbiornika na deszczówkę, do pompy, nierdzewny i wodoszczelny, wytrzymały, SHYNE Premium zawór zwrotny 3/4 cala z wysokiej jakości mosiądzu, studni

#ad
SHYNE #ad - Ponadto jest nierdzewny i wytrzymuje wysokie temperatury i ciśnienie. Właściwa decyzja: kupujesz wysokiej jakości zawór zwrotny z kontrolowanej produkcji niemieckiego sprzedawcy zgodnie z niemieckimi standardami.

Idealne przyłącze: naszą blokadę przepływu zwrotnego można podłączyć do wszystkich rur, węży i połączeń z gwintem zewnętrznym 3/4". Wystarczy kilka obrotów przykręcić nasz zawór zwrotny w sposób wodoszczelny. Najlepsza jakość: nasz masywny i trwały zawór zwrotny z wysokiej jakości mosiądzu zapewnia ochronę przed przypadkowym przepływem zwrotnym. Zadowolenie klientów: są dla nas bardzo ważne. Jesteśmy przekonani o jakości naszej i dlatego dajemy 1 rok gwarancji na nasze produkty. Optymalne dopasowanie: dzięki wytrzymałemu materiałowi, sprężynie i wysokiej jakości uszczelce nie przenika żadna kropla.
MarkaSHYNE #ad
ProducentKDM Dynamics #ad
Numer częścicv1
Modelcv1

3. Gardena

#ad

Rowkowane zagłębienia uchwytu, Gardena Wasserstop 19 mm 3/4 cala: złącze wtykowe z Aquastop, prosta wymiana, zapakowane 18214-20, Powergrip, do końcówek węża

#ad
Gardena #ad - Komfortowa obsługa: dobrze leży w dłoni dzięki rowkowanym wgłębieniom z miękkiego tworzywa sztucznego. Idealne trzymanie: bardzo wysoka siła trzymania węża i bezproblemowy montaż dzięki innowacyjnemu uchwytowi Power Grip. Z aquastop: automatyczne zatrzymanie przepływu wody po odjęciu urządzenia podłączeniowego. Zakres dostawy: 1 x gardena stop wody 19 mm 3/4 cala, Made in Germany. Niezbędne: do podłączenia węża ogrodowego 19 mm 3/4 cala z kranem i urządzeniami nawadniającymi.
MarkaGardena #ad
ProducentGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Wysokość1.69
Długość5.12
Waga0.02
Szerokość3.15
Numer części18214-20
Model18214-20
GwarancjaGardena udziela gwarancji, która odnosi się do wszystkich istotnych wad urządzenia, które są wynikiem wad materiałowych lub fabrycznych. Odbywa się to poprzez wymianę urządzenia bez zarzutu lub bezpłatną naprawę wysłanego urządzenia zgodnie z naszym wyborem, jeśli spełnione są następujące warunki: • Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z zaleceniami zgodnie z zaleceniami Instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). • Kupujący ani osoba trzecia nie próbowała naprawić urządzenia. Dalsze przepisy zgodnie z Instrukcja obsługi

4. SHYNE

#ad

SHYNE Premium 1/2 cala przepust do zbiornika na deszczówkę z mosiądzu + 2 x gumowe uszczelki do kranu, nierdzewne 2 sztuki, zbiornika na deszczówkę, kranu przy beczce

#ad
SHYNE #ad - Jesteśmy przekonani o jakości naszej i dlatego dajemy 1 rok gwarancji na nasze produkty. Zadowolenie klientów: są dla nas bardzo ważne. Nasze masywne złącze śrubowe do beczki na deszczówkę ½" ig 18, 44 mm z wysokiej jakości mosiądzu zapewnia ochronę przed rdzą, 64 mm i ¾" AG 26, wysokimi temperaturami i ciśnieniem wody. Prezent dla ciebie: dołączamy dwie idealnie dopasowane do gwintu zewnętrznego. Właściwa decyzja: kupujesz wysokiej jakości przepust na deszczówkę z kontrolowanej produkcji niemieckiego sprzedawcy zgodnie z niemieckimi standardami.
MarkaSHYNE #ad
ProducentKDM Dynamics #ad
Wysokość1.57
Długość0.98
Waga0.19
Szerokość1.57
Numer częściB0862DPXSF
ModelB0862DPXSF

5. VARIOSAN

#ad

S60x6, mosiądz, system Geka, 3/4", VARIOSAN IBC szybkozłącze 14580

#ad
VARIOSAN #ad - Kompatybilny z systemem GEKA. Nasadka ibc do zbiorników ibc z szybkozłączką z gwintem zewnętrznym 3/4" 26, 4 mm. Nasadka: s60x6 gwint zgrubny gwint wewnętrzny i gwint wewnętrzny 3/4" gwint przyłączeniowy do 3/4", polietylen PE, czarny. Zakres dostawy: nasadka ibc, szybkozłączka, taśma uszczelniająca PTFE części są dostarczane luzem. Szybkozłączka: gwint zewnętrzny 3/4" 26, 4 mm, mosiądz.
MarkaVARIOSAN #ad
ProducentVARIOSAN #ad
Numer części14580
Model14580

6. GASMIS

#ad

Kran do zbiornika na deszczówkę IBC, 1 sztuka, GASMIS Adapter IBC z kurkiem spustowym S60 x 6 3/4 – wyjście 1 cal i element dystansowy przedłużający wraz z przyłączem węża, tulejką i przyłączem do kranu

#ad
GASMIS #ad - Jest to oszczędność czasu, ponieważ łabędzia szyja posiada własny, lekko poruszający się zawór kulowy. Wysokiej jakości kran – nasz kran z wysokiej jakości mosiądzu zapewnia ochronę przed rdzą, bez kapania, wysoką temperaturą i ciśnieniem wody. Bardzo łatwe i praktyczne pobieranie wody ze zbiornika IBC.

Atwa obsługa – kurek wylotowy ibc można szybko i łatwo przymocować do zbiornika/pojemnika na wodę i jest łatwy w montażu i demontażu. Prosty sposób na szybkie napełnianie zbiorników, konewek lub podłączenie węża ogrodowego za pomocą złączki. Przyłącze kranu 1", 5 cm, zakres temperatur: 0° – 95°C. Bardzo dobrze nadaje się do długotrwałego i długotrwałego użytkowania. Doskonale nadaje się do przedłużenia odpływu za ibc – sensowna alternatywa dla przedłużenia odległości do jednoczęściowego króćca wypływu lub wylotu, ponieważ ze względu na długość montażową ok.

Złącze pp ig i gwint zewnętrzny 25 mm x 3/4. Przedłużenie kranu wylotowego ibc – element dystansowy ibc s60 x 6 z zaworem spustowym 3/4 służy do przedłużenia odpływu na kranie IBC lub jako zapasowy zawór spustowy do uszkodzonych kranów. Rura pehd 16, 25 mm. Szczegóły produktu – kran/kran 3/4" – odpływ 1 cal z mosiądzu, zawór kulowy z tulejką do węża śruba: 1 cal x 19-20 mm. Całkowicie wodoszczelny, można go łatwo otworzyć i zamknąć.
MarkaGASMIS #ad
ProducentGASMIS #ad
Numer części2232

7. MegaHaustechnik

#ad

MegaHaustechnik Łącznik do węża L z mosiądzu do węża 3/4 cala | kąt 90 stopni | tulejki o średnicy ok. 19 mm

#ad
MegaHaustechnik #ad - Jednoczęściowy, obie strony tulejki węża, maks. Do węża 3/4 cala. Ciśnienie robocze: 16 bar. Wytrzymała, profesjonalna jakość dla rzemieślników i wymagających majsterkowiczów. Rednica tylki: ok. 19 mm. Materiał: mosiądz.
MarkaMegaHaustechnik #ad
ProducentMegaHaustechnik #ad

8. REHAU

#ad

REHAU Filtr do wody z sitkiem, przedłuża żywotność węża perłowego/węża kroplowego/zraszacza, zapobiega zanieczyszczeniom

#ad
REHAU #ad - Atwe czyszczenie poprzez odkręcenie nasadki, opróżnienie i umycie sitka ze stali nierdzewnej. Teraz można uzyskać profesjonalne nawadnianie dzięki specjalnym systemom REHAU, które zapewniają sprytne i zrównoważone nawadnianie. Filtr sieb pochłania cząstki brudu i zawiesiny oraz zwiększa jakość wody. Zwiększa żywotność węży kroplowych i perłowych, dysz, pomp, zaworów magnetycznych, zraszaczy i chroni rośliny. Idealne rozwiązanie w przypadku wody użytkowej ze zbiornika na deszczówkę, studni, cysterny, zbiorników retencyjnych lub starszych rur wodociągowych.
MarkaREHAU #ad
ProducentRehau #ad
Wysokość8.86
Długość2.76
Waga0.53
Szerokość92.91
Numer części18553 0
Model18553 0

9. Kupink

#ad

Gwint wewnętrzny 1/2", Złączka śrubowa do zbiornika z mosiądzu, gwint wewnętrzny 3/4 AG złącze śrubowe do beczki z tuleją węża 1/2" AG 2 gumowe uszczelki do kranu, przyłącze do zbiornika na deszczówkę

#ad
Kupink #ad - Zastosowanie – wymagany otwór w pojemniku wynosi Ø 27 mm; kołnierz / nakrętka zewnętrzna ma Ø 40 mm; grubość kołnierza/nakrętki wynosi 2, 5 mm, rozmiar nakrętki wynosi 30 mm; gwint wewnętrzny wynosi 1/2"; gwint zewnętrzny wynosi 3/4".

Tulejka do węża jest wyposażona w hak do łatwego montażu, a wąż jest lepiej przymocowany do haka zaciskowego. Końcówka węża może być używana do podłączenia powietrza, paliwa i innych cieczy. Szerokie zastosowanie – przepust zbiornika na deszczówkę może być stosowany do zbiorników na wodę, wody, gazu, oleju, cystern, zbiorników na deszczówkę i beczek itd. Wysokiej jakości materiały – nasze połączenie śrubowe do beczki na deszczówkę jest wykonane z wysokiej jakości mosiądzu i zapewnia ochronę przed rdzą, wysokimi temperaturami i ciśnieniem wody.

Dane techniczne – gwint wewnętrzny: 1/2" 20 mm / gwint zewnętrzny: 3/4" 25, 6 mm / wymiar pośredni grubość ścianki: 1 do 18 mm. Dołączona końcówka węża – mosiężna tulejka do węża z gwintem zewnętrznym 1/2" do węża o średnicy wewnętrznej 12 mm. Kołnierz może być okrągły lub sześciokątny, w zależności od dostępności.
MarkaKupink #ad
ProducentKupink #ad
Waga0.3

10. VARIOSAN

#ad

1", w zestawie wąż przyłączeniowy 50 cm, mosiądz nieobrobiony, VARIOSAN Złączka zbiornika na deszczówkę 14573

#ad
VARIOSAN #ad - Montaż: aby można było optymalnie dopasować długość węża do swoich potrzeb, wszystkie elementy są dostarczane luzem. Trwałość: wytrzymałe komponenty, takie jak przepust zbiornika na deszczówkę i złącza śrubowe węża są wykonane z litego mosiądzu i gwarantują tym samym długą trwałość.

Zakres dostawy: przepust do zbiornika na deszczówkę 2 sztuki, połączenie śrubowe węża 2 sztuki, 1 cal 25 mm wąż ssący i ciśnieniowy 50 cm, nierdzewne obejmy węża W4 2 sztuki. Wytrzymały: masywny i wytrzymały zestaw przyłączeniowy do zbiornika na deszczówkę do podłączenia dwóch zbiorników na deszczówkę, zbiorników na wodę lub zbiorników IBC.
MarkaVARIOSAN #ad
ProducentVARIOSAN #ad