Top 10 Over Ear Kopfhörer Bluetooth 5.3 – Słuchawki Bluetooth

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Edifier

#ad

30 godzin odtwarzania, Bluetooth V5.1, wbudowany mikrofon, połączenie z 2 urządzeniami, czarne, lekkie, krystalicznie czyste połączenia, sterownik 40 mm, Edifier W600BT bezprzewodowe słuchawki nauszne

#ad
Edifier #ad - Podwójne połączenie połącz się jednocześnie z dwoma urządzeniami Bluetooth i bez wysiłku przełączaj się między pracą a rozrywką. Doświadcz dynamicznego dźwięku z mocnym basem Doświadcz czystego, szczegółowego i mocnego dźwięku dzięki doskonałej rozdzielczości przetworników 40 mm.

Do 30 godzin pracy baterii ciesz się czasem odtwarzania nawet 30 godzin dzięki dużej pojemności akumulatora i nigdy więcej nie musisz się martwić, że akumulator się wyczerpie. Krystalicznie czysta jakość dźwięku podczas rozmów telefonicznych Ciesz się krystalicznie czystymi rozmowami telefonicznymi, tak jakbyś rozmawiał twarzą w twarz, dzięki wbudowanemu mikrofonowi po połączeniu przez Bluetooth.

Wygodne siedzenie konstrukcja nauszna z oddychającymi, miękkimi nausznikami ze sztucznej skóry i lekka obudowa tylko 0, 37 lb/168 g zapewniają komfort noszenia przez cały dzień, bez żadnego obciążenia.
MarkaEdifier #ad
ProducentEdifier #ad
Waga0.37
Numer częściW600BT
ModelW600BT

2. Uliptz

#ad

65 godzin odtwarzania, biura, słuchawki stereo HiFi, Uliptz Słuchawki Bluetooth z mikrofonem, lekkie, Bluetooth 5.3, składane, bezprzewodowe, do podróży, 6 trybów dźwięku EQ, telefonu komórkowego,

#ad
Uliptz #ad - Wskazówka: mikrofon działa tylko w trybie bezprzewodowym/Bluetooth – 365 dni bezpłatnego zwrotu i 24 miesiące gwarancji to nasza gwarancja, jeśli masz jakiekolwiek pytania podczas użytkowania. Zaawansowana technologia Bluetooth 5. 3 zapewnia stabilniejsze, szybsze połączenie bluetooth i można je sparować z dwoma urządzeniami jednocześnie i płynnie przełączać między nimi – co oznacza, że można szybko przejść od słuchania listy odtwarzania na telefonie do konferencji telefonicznej na laptopie.

Wyposażony w 6 trybów EQ, krystalicznie czystym dźwiękiem stereo. Dzięki naszym słuchawkom nausznym możesz cieszyć się wysokiej jakości, wyważone średnie i mocne basy dzięki akustycznemu przetwornikowi stereo 40 mm. Podłącz dołączony kabel audio, aby słuchać jeszcze dłużej w trybie przewodowym. Mocne słuchawki bluetooth 5. 3 tech – bezprzewodowe słuchawki bluetooth są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth. Wyraźne rozmowy – zestaw słuchawkowy bluetooth z wbudowanym mikrofonem zapewnia wyraźny efekt głosowy, nie wahaj się z nami skontaktować, kompatybilny ze smartfonami do rozmów w trybie głośnomówiącym i korzystania z asystentów głosowych.

Bez względu na to, podróżujesz czy ćwiczysz, że je nosisz – nawet po wielu godzinach słuchania. Ten bezprzewodowy zestaw słuchawkowy można również łatwo połączyć z innymi urządzeniami bez Bluetooth za pomocą kabla audio 3, 5 mm. Lekki komfort – nauszniki są wykonane z akustycznie opracowanej pianki memory, czy wybierasz się na kursy online, prawie zapomnisz, która podczas słuchania zapewnia miękkość poduszki.
MarkaUliptz #ad
ProducentUliptz #ad
Waga0.61
Numer częściWH202A
ModelWH202A
Gwarancja18 Miesiące

3. TuneFlux

#ad

Stereo HiFi, składane słuchawki bezprzewodowe, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z 3 trybami EQ, wbudowany mikrofon, TuneFlux Słuchawki nauszne Bluetooth, czas pracy baterii 80 godzin, czarne

#ad
TuneFlux #ad - Regulowany metalowy pałąk zapewnia bezpieczne i indywidualne dopasowanie do każdego kształtu głowy. Słuchawki można również używać w trybie przewodowym za pomocą dołączonego kabla audio 3, 5 mm. Należy pamiętać, że mikrofon działa tylko w trybie Bluetooth. Krystalicznie czysta jakość głosu - pozostań połączony i ciesz się czystą jakością głosu dzięki wbudowanemu mikrofonowi słuchawek Bluetooth TuneFlux Są kompatybilne ze smartfonami i umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk oraz wsparcie asystentów głosowych.

Imponujący czas pracy baterii do 80 godzin umożliwia nieprzerwane słuchanie muzyki przez cały dzień. Zaawansowana technologia bluetooth 5. 3ciesz się płynnym i stabilnym bezprzewodowym połączeniem ze słuchawkami Bluetooth TuneFlux Dzięki zaawansowanej technologii Bluetooth 5. 3 zapewnione jest szybkie parowanie i niezawodna łączność. 10-minutowe szybkie ładowanie zapewnia nawet 4 godziny odtwarzania.

Niezależnie od tego, czy uczysz się, podróżujesz czy trenujesz, te słuchawki zapewniają najwyższy komfort. Wybierz jeden z 3 trybów EQ, wciągającym doświadczeniem stereo. Jakość dźwięku premium- ciesz się wyjątkowym dźwiękiem dzięki słuchawkom bluetooth tuneflux sterowniki stereo 40 mm zapewniają wyraźne wysokie, aby dostosować dźwięk do swojego ulubionego gatunku muzycznego i cieszyć się wysokiej jakości, zrównoważone średnie i mocne basy. Połącz się jednocześnie z dwoma urządzeniami i przełączaj się między nimi, aby wygodnie sterować muzyką i połączeniami telefonicznymi.
MarkaTuneFlux #ad
ProducentTuneFlux #ad
Waga0.68
Numer częściT6
ModelT6
Gwarancja18 Miesięcy

4. TuneFlux

#ad

Składane słuchawki bezprzewodowe, TuneFlux Słuchawki nauszne Bluetooth, wbudowany mikrofon, czas pracy baterii 80 godzin, różowe złoto, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z 3 trybami EQ, stereo HiFi

#ad
TuneFlux #ad - Należy pamiętać, że mikrofon działa tylko w trybie Bluetooth. Słuchawki można również używać w trybie przewodowym za pomocą dołączonego kabla audio 3, 5 mm. Wygodne i stylowe wzornictwo – ciesz się długotrwałym komfortem noszenia dzięki słuchawkom tuneflux Dzięki akustycznie opracowanej piance memory nauszniki zapewniają miękkie i wygodne dopasowanie.

Regulowany metalowy pałąk zapewnia bezpieczne i indywidualne dopasowanie do każdego kształtu głowy. Do 80 godzin pracy baterii- zanurz się w muzyce przez wiele godzin dzięki słuchawkom tuneflux na wiele godzin. Krystalicznie czysta jakość głosu - pozostań połączony i ciesz się czystą jakością głosu dzięki wbudowanemu mikrofonowi słuchawek Bluetooth TuneFlux Są kompatybilne ze smartfonami i umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk oraz wsparcie asystentów głosowych. Połącz się jednocześnie z dwoma urządzeniami i przełączaj się między nimi, aby wygodnie sterować muzyką i połączeniami telefonicznymi.

Zaawansowana technologia bluetooth 5. 3ciesz się płynnym i stabilnym bezprzewodowym połączeniem ze słuchawkami Bluetooth TuneFlux Dzięki zaawansowanej technologii Bluetooth 5. 3 zapewnione jest szybkie parowanie i niezawodna łączność. Niezależnie od tego, podróżujesz czy trenujesz, czy uczysz się, te słuchawki zapewniają najwyższy komfort. Wybierz jeden z 3 trybów eq, aby dostosować dźwięk do swojego ulubionego gatunku muzycznego i cieszyć się wysokiej jakości, wciągającym doświadczeniem stereo.
MarkaTuneFlux #ad
ProducentTuneFlux #ad
Numer częściT6
ModelT6
Gwarancja18 Miesięcy

5. Uliptz

#ad

6 trybów dźwięku EQ, bezprzewodowe, składane, słuchawki stereo HiFi, lekkie, Bluetooth 5.3, 65 godzin odtwarzania, Uliptz Słuchawki Bluetooth z mikrofonem, biura, do podróży, telefonu komórkowego,

#ad
Uliptz #ad - Niezależnie od tego, podróżujesz lub ćwiczysz, że je nosisz – nawet po godzinach słuchania. Wskazówka: mikrofon działa tylko w trybie bezprzewodowym/Bluetooth – 365 dni bezpłatnego zwrotu i 24-miesięczna gwarancja, nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania podczas użytkowania.

Dzięki naszym słuchawkom nausznym możesz cieszyć się wysokiej jakości, krystalicznie czystym dźwiękiem stereo. Do 65 godzin czasu odtwarzania – bezprzewodowe słuchawki uliptz zapewniają do 65 godzin bezprzewodowego odtwarzania na jednym ładowaniu. Podłącz dołączony kabel audio, aby słuchać jeszcze dłużej w trybie przewodowym. Szybkie 10-minutowe ładowanie zapewnia do 4 godzin odtwarzania. Czyste rozmowy – zestaw słuchawkowy bluetooth z wbudowanym mikrofonem zapewnia wyraźny efekt mowy, kompatybilny ze smartfonami do prowadzenia rozmów przez zestaw głośnomówiący i używania z asystentem głosowym.

Audio high fidelity – słuchawki bluetooth uliptz zapewniają krystalicznie czyste wysokie tony, zrównoważone średnie i mocne basy dzięki akustycznemu przetwornikowi stereo 40 mm. Regulowany pałąk z metalu i obrotowe nauszniki dopasowują się bez problemu do każdego kształtu głowy. Lekkość – nauszniki są wykonane z akustycznie opracowanej pianki memory, czy uprawiasz kursy online, prawie zapomnisz, która podczas słuchania zapewnia miękkość przypominającą poduszkę. Wyposażony w 6 trybów eq, przełącza się zrównoważony dźwięk w zależności od muzyki. Zaawansowana technologia Bluetooth 5.
MarkaUliptz #ad
ProducentUliptz #ad
Waga0.62
Numer częściWH202A
ModelWH202A
Gwarancja18 Miesiące

6. Kid Odyssey

#ad

Bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem, czas odtwarzania 50 h, kocie uszy z diodami LED, Słuchawki Bluetooth dla dzieci, Bluetooth 5.3, słuchawki nauszne z ograniczeniem głośności 84 dB/94 dB

#ad
Kid Odyssey #ad - Również dzieci mogą bawić się przy bezpiecznej głośności. Czas odtwarzania 50 h i szeroka kompatybilnośćsłuchawki bezprzewodowe są wyposażone w akumulator 800 mAh, tablety, telefony komórkowe, który wytrzyma co najmniej 50 godzin światło wyłączone. Ciągacz do słuchawek ze stali nierdzewnejzoptymalizowaliśmy trwałość słuchawek bluetooth: tradycyjny pałąk z tworzywa sztucznego został zastąpiony wytrzymałym pałąkiem ze stali nierdzewnej; górna część zestawu słuchawkowego jest wykonana z silikonu, dzięki czemu staje się bardziej miękka w kontakcie z głową dziecka; a powiększone nauszniki z pianki memory delikatnie przylegają do uszu, zapewniając maksymalny komfort i bezpieczne uszczelnienie.

Urocze kocie uszy te słuchawki dla dzieci wyróżniają się nie tylko doskonałą jakością dźwięku, ale mają również innowacyjny kształt – z parą uroczych kocich uszu. Wbudowany mikrofon umożliwia dzieciom komentowanie podczas lekcji online; można komunikować się z innymi poprzez naciśnięcie przycisku do wykonywania i kończenia połączeń telefonicznych.

Zarówno nauszniki, jak i kocie uszy świecą po włączeniu kolorowymi diodami LED, a światła można wyłączyć dwukrotnym kliknięciem przycisku pauzy. Bluetooth 5. 3 i wbudowany mikrofonciesz się technologią bluetooth 5. 3 dzięki słuchawkom nausznym dla dzieci, która gwarantuje stabilne połączenie. Opcje bezprzewodowe i kabel aux zapewniają więcej możliwości podłączenia – Chromebooki, laptopy itd.
MarkaKid Odyssey #ad
ProducentKid Odyssey #ad
Waga0.07
Numer częściA08
ModelSY-H632BT
Gwarancja2 lata gwarancji

7. MONODEAL

#ad

Redukcja szumów, wodoszczelność IPX5, 50 godzin odtwarzania, wyświetlacz LED ENC, sportowe słuchawki Bluetooth, MONODEAL Open Ear słuchawki Bluetooth 5.3, jakość premium, dźwięk HiFi

#ad
MONODEAL #ad - 50 godzin czasu pracy baterii i ładowanie typu cczas pracy baterii słuchawek bluetooth jest imponujący i wytrzymuje do 8 godzin po jednym naładowaniu i do 50 godzin w etui do ładowania. Słuchawki bluetooth z otwartymi uszami są ponadto wyposażone w redukcję szumów połączeń ENC, ale nieinwazyjne dopasowanie dla najwyższego komfortu.

Stabilne i wygodne - słuchawki bluetooth są ergonomicznie zaprojektowane i zapewniają bezpieczne, dzięki czemu nie odczuwasz dyskomfortu nawet przy dłuższym noszeniu. Dzięki zoptymalizowanemu zużyciu energii i wydajnemu zarządzaniu baterią można pracować bez przerwy przez wiele godzin na jednym ładowaniu. Słuchawki douszne z otwartymi uszami - te słuchawki douszne bluetooth mają jedyne w swoim rodzaju wzornictwo z otwartymi uszami. Klasa wodoszczelności IPX5 sprawia, że jest odporna na pot i lekki deszcz.

Dzięki temu możesz cieszyć się treningiem niezależnie od pogody. Chip bluetooth 5. 3 i inteligentne sterowanie dotykowe - słuchawki z otwartymi uszami bluetooth 5. 3 zapewniają bezproblemowe i wydajne połączenie z urządzeniami. Sportowe słuchawki bluetooth ipx5 - ergonomiczny kształt ściśle przylega do uszu i zapewnia bezpieczne dopasowanie bez wpływu na komfort. Każda słuchawka waży tylko 20 gramów i wywiera minimalny nacisk na uszy, która redukuje hałas tła i poprawia dźwięk podczas rozmów.
MarkaMONODEAL #ad
ProducentMONODEAL #ad
Waga0.04
Numer częściMONODEAL
ModelMONODEAL Ecouteurs Bluetooth sans Fil
Gwarancja60 dzień

8. Uliptz

#ad

Uliptz Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, telefonu, słuchawki nauszne HiFi stereo z mikrofonem, biura, 6 trybów dźwięku EQ, 65 godzin odtwarzania, składane słuchawki Bluetooth 5.3 do podróży

#ad
Uliptz #ad - Szybkie 10-minutowe ładowanie zapewnia do 4 godzin odtwarzania. Mocne słuchawki bluetooth 5. 2 tech – bezprzewodowe słuchawki bluetooth są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth. Wyposażony w 6 trybów eq, przełączaj zrównoważony dźwięk w zależności od muzyki. Zaawansowana technologia Bluetooth 5.

2 zapewnia stabilniejsze, szybsze połączenie bluetooth i można je sparować z dwoma urządzeniami jednocześnie i płynnie przełączać między nimi – co oznacza, że można szybko przejść od słuchania listy odtwarzania na telefonie do konferencji telefonicznej na laptopie. Lekki komfort – nauszniki są wykonane z akustycznie opracowanej pianki memory, prawie zapomnisz, czy wybierasz się na kursy online, podróże czy treningi, która podczas słuchania zapewnia miękkość poduszki. Ten bezprzewodowy zestaw słuchawkowy można również łatwo podłączyć do innych urządzeń nieobsługujących technologii Bluetooth za pomocą kabla audio 3, 5 mm. Wskazówka: mikrofon działa tylko w trybie bezprzewodowym/bluetooth – 365 dni bezpłatnego zwrotu i 24 miesiące gwarancji to nasza gwarancja, nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania podczas użytkowania.

Niezależnie od tego, że je nosisz – nawet po wielu godzinach słuchania. Regulowany pałąk z metalu z suwakiem i obrotowe nauszniki dopasowują się bez problemu do każdego kształtu głowy. High fidelity audio – słuchawki bluetooth uliptz zapewniają krystalicznie czyste tony, zrównoważone średnie i mocne basy dzięki 40-milimetrowemu przetwornikowi akustycznemu. Do 65 godzin odtwarzania – bezprzewodowe słuchawki uliptz zapewniają do 65 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu.
MarkaUliptz #ad
ProducentUliptz #ad
Waga0.44
Numer częściWH202AM
ModelWH203A
Gwarancja24 miesiące gwarancji

9. Uliptz

#ad

Uliptz Słuchawki nauszne Bluetooth, 65 godzin odtwarzania, składane słuchawki Bluetooth 5.3, stereo Hi-Fi, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z 6 trybami EQ, biura,, bezprzewodowe słuchawki do podróży

#ad
Uliptz #ad - Wyraźne rozmowy – zestaw słuchawkowy bluetooth z wbudowanym mikrofonem ma wyraźny efekt głosowy, kompatybilny ze smartfonami do rozmów w trybie głośnomówiącym i do korzystania z asystentów głosowych. High fidelity audio – słuchawki bluetooth uliptz zapewniają krystalicznie czyste tony, przełączaj zrównoważony dźwięk w zależności od muzyki.

Dzięki naszym słuchawkom nausznym możesz cieszyć się wysokiej jakości, zrównoważone średnie i mocne basy dzięki 40-milimetrowemu przetwornikowi akustycznemu. Zaawansowana technologia Bluetooth 5. 2 zapewnia stabilniejsze, szybsze połączenie bluetooth i można je sparować z dwoma urządzeniami jednocześnie i płynnie przełączać między nimi – co oznacza, że można szybko przejść od słuchania listy odtwarzania na telefonie do konferencji telefonicznej na laptopie. Mocne słuchawki bluetooth 5.

3 – bezprzewodowe słuchawki bluetooth są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth. Regulowany pałąk z metalu z suwakiem i obrotowe nauszniki dopasowują się bez problemu do każdego kształtu głowy. Ten bezprzewodowy zestaw słuchawkowy można również łatwo podłączyć do innych urządzeń nieobsługujących technologii Bluetooth za pomocą kabla audio 3, 5 mm. Wyposażony w 6 trybów EQ, krystalicznie czystym dźwiękiem stereo. Niezależnie od tego, podróże czy treningi, że je nosisz – nawet po wielu godzinach słuchania.
MarkaUliptz #ad
ProducentUliptz #ad
Waga0.66
ModelWH203A
Gwarancja12 miesięcy

10. Uliptz

#ad

Uliptz Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, biura, telefonu, składane słuchawki Bluetooth 5.3 do podróży, słuchawki nauszne HiFi stereo z mikrofonem, czas odtwarzania 65 godzin, 6 trybów dźwięku EQ

#ad
Uliptz #ad - Ten bezprzewodowy zestaw słuchawkowy można również łatwo podłączyć do innych urządzeń nieobsługujących technologii Bluetooth za pomocą kabla audio 3, 5 mm. Wskazówka: mikrofon działa tylko w trybie bezprzewodowym/bluetooth – 365 dni bezpłatnego zwrotu i 24 miesiące gwarancji to nasza gwarancja, nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania podczas użytkowania.

Wyposażony w 6 trybów EQ, krystalicznie czystym dźwiękiem stereo. Niezależnie od tego, podróże czy treningi, prawie zapomnisz, czy wybierasz się na kursy online, że je nosisz – nawet po wielu godzinach słuchania. Szybkie 10-minutowe ładowanie zapewnia do 4 godzin odtwarzania. Regulowany pałąk z metalu z suwakiem i obrotowe nauszniki dopasowują się bez problemu do każdego kształtu głowy. Zaawansowana technologia Bluetooth 5. 2 zapewnia stabilniejsze, szybsze połączenie bluetooth i można je sparować z dwoma urządzeniami jednocześnie i płynnie przełączać między nimi – co oznacza, że można szybko przejść od słuchania listy odtwarzania na telefonie do konferencji telefonicznej na laptopie.

Wyraźne rozmowy – zestaw słuchawkowy bluetooth z wbudowanym mikrofonem ma wyraźny efekt głosowy, kompatybilny ze smartfonami do rozmów w trybie głośnomówiącym i do korzystania z asystentów głosowych. High fidelity audio – słuchawki bluetooth uliptz zapewniają krystalicznie czyste tony, przełączaj zrównoważony dźwięk w zależności od muzyki. Mocne słuchawki bluetooth 5.
MarkaUliptz #ad
ProducentUliptz #ad
Waga0.68
ModelWH203A
Gwarancja12 miesięcy gwarancji