Top 10 Kugelschreiberminen Größen – Naboje do piór

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Lamy

#ad

5 pudełek po 5 wkładów, Lamy T10 wkłady atramentowe, niebieskie, opakowanie ekonomiczne, niebieski

#ad
Lamy #ad - Trzpień pp gwarantuje długą żywotność. Do wszystkich modeli piór wiecznych Lamy. Duży wkład z dużym zapasem atramentu. Bezpieczne w samolocie.
MarkaLamy #ad
ProducentLamy #ad
Numer części1202077

2. Lamy

#ad

LAMY M 16 wkład 801 – wkład do długopisu z metalu w kolorze czarnym – linia pisania M

#ad
Lamy #ad - Wkład do długopisu m 16 firmy lamy jest dostępny w czterech kolorach czarny, czerwony, niebieski, M, zielony i w trzech szerokościach F, B.

Długość pisania różni się w zależności od szerokości linii od 4500 do 8000 m. Zakres dostawy: 1 x wkład lamy m 16 801 w kolorze czarnym o linii pisania w rozmiarze M / nadaje się do dokumentów. Dzięki temu praktycznemu metalowemu wkładowi do długopisu w kolorze czarnym uzyskasz wyjątkowo miękki atrament, a tym samym dopracowany napis. Made in germany – na lamy można polegać: wysoka jakość w połączeniu z dużym wyborem atrakcyjnych kolorów i różnych szerokościach kreski wspierają indywidualny styl pisania.
MarkaLamy #ad
ProducentC. Josef Lamy GmbH Heidelberg #ad
Wysokość0.24
Długość4.17
Waga0.01
Szerokość0.24
Numer części1200150
ModelFH00150
GwarancjaBrak gwarancji

3. Montblanc

#ad

2 x wkład długopis Czarny, długopis Wkład, Montblanc "Mystery Black" 116190 Długopis wymienny wkład M

#ad
Montblanc #ad - Dokładnie tak, jak powinno być pisanie || wspomniany wkład do długopisu jest zdecydowanie odpowiedni do wszystkich długopisów MB z wyjątkiem małej wersji Mozarta || Zakres dostawy: 2 x wkłady kulkowe M w Mystery Black / Montblanc Kullis & Fineliner / Wkład do długopisu.

Wkład długopisowy montblanc jest jednym z najlepszych w swojej dziedzinie zastosowań. Kopalnia jest przyjemnie gładka na papierze i zapewnia znajome zastosowanie koloru || Kolor „Mystery Black” jest jednym z klasyków wśród kolorów Ballpen. Wkład do długopisu montblanc m jest właściwym wyborem, jeśli pożądany jest normalny skok. Montblanc od 110 lat jest synonimem najwyższej klasy kultury pisania. Z jednej strony proste i ponadczasowe - z drugiej potężne i wyraziste.
MarkaMontblanc #ad
ProducentMontblanc #ad
Wysokość0.2
Długość3.9
Waga0.01
Szerokość0.2
Numer części116190
Model116190
GwarancjaBrak gwarancji

4. Montblanc

#ad

Niebieski pacific blue m, Mont Blanc wkład do długopisu

#ad
Montblanc #ad - Montblanc od 110 lat jest synonimem kultury pisania najwyższej klasy. Wkład jest przyjemnie lekki na papierze i zapewnia zwykłe nanoszenie farby. Wkłady zamienne kulli mogą być stosowane we wszystkich nowoczesnych pisakach Montblanc z wyjątkiem arcydzieła LeGrand – łatwa wymiana dzięki idealnemu dopasowaniu.

Kolor "royal blue" to absolutny klasyk, jeśli chodzi o kolory czcionek. Wkład do długopisu montblanc m to właściwy wybór, jeśli pożądane jest normalne pociągnięcie. Wkład do długopisów Montblanc należy do najwyższej klasy swojego obszaru zastosowania. Zakres dostawy: 2 x wkład do długopisu M w kolorze Royal Blue / Montblanc Kullis & cienkopisy / Ballpoint Pen Refill niebieski. Znany niebieski kolor urzeka swoim bogatym odcieniem i pasuje na każdą okazję.
MarkaMontblanc #ad
ProducentMontblanc #ad
Wysokość0.2
Długość3.9
Waga0.01
Szerokość0.2
Numer części124493
Model124493
GwarancjaBrak gwarancji

5. Montblanc

#ad

Mont Blanc wkład do długopisu B

#ad
Montblanc #ad - Montblanc od 110 lat jest synonimem kultury pisania najwyższej klasy. Kolor "mystery black" zalicza się do klasyków wśród kolorów balonów. Wkład łatwo przesuwa się po papierze i zapewnia nasycone nanoszenie farby podczas pisania.

Wkład do długopisu montblanc b to właściwy wybór, jeśli pożądane jest mocne pociągnięcie. Zakres dostawy: 2 x wkład do długopisu B w kolorze Mystery Black / Montblanc Kulis & cienkopis/Ballpoint Pen Refill czarny. Szeroki wkład do długopisów firmy Montblanc należy do najwyższej klasy swoich zastosowań. Wkłady zamienne kulli mogą być stosowane we wszystkich nowoczesnych pisakach Montblanc z wyjątkiem arcydzieła LeGrand – łatwa wymiana dzięki idealnemu dopasowaniu. Prosty i ponadczasowy z jednej strony – mocny i wyrazisty z drugiej strony.
MarkaMontblanc #ad
ProducentMontblanc #ad
Wysokość0.2
Długość3.9
Waga0.01
Szerokość0.2
Numer części116191
Model116191
GwarancjaBrak gwarancji

6. Pilot Frixion

#ad

Pilot Frixion Ball pióro kulkowe – 12 wkładów zapasowych, niebieskie

#ad
Pilot Frixion #ad - Zestaw wymiennych wkładów, pasuje do Pilot Frixion Ball, Frixion Pro, Frixion Slim i Frixion Clicker 07. Wkłady z końcówką ze stali nierdzewnej. Grubość kreski 0, 4 mm średnica kulki 0, 7 mm. Poprzez tarcie temperatura tarcia > 65°C tekst można wymazywać, a w niskich temperaturach
MarkaPilot Frixion #ad
ProducentPilot #ad
Waga0.09
Numer częściBLS-FR7-L-S3
ModelBLS-FR7-L-S3

7. Schneider

#ad

Niebieski 10 szt. w opakowaniu, Schneider 755 wkłady do długopisów trwałe

#ad
Schneider #ad - Wkład do długopisów z technologią Viscoglide zapewnia szybkie i płynne pisanie bez przerw. Pasuje do wszystkich modeli długopisów schneider i długopisów żelowych o uniwersalnym dopasowaniu Plug and Play, jak również do wielu dostępnych na rynku długopisów z systemem G2.

Odporna na zużycie końcówka ze stali nierdzewnej gwarantuje, że duży zapas pasty może być w pełni wykorzystany bez smug. Kolory tuszu czarny, niebieski i zielony są zgodne z normą ISO 12757-2. Wygodny towarzysz na długie egzaminy, egzaminy lub eseje. Wkład o dużej pojemności z metalu o długości 98 mm w formacie ISO G2. Czcionka szybko schnie – również na gładkim papierze – i pozostaje odporna na rozmazywanie nawet po zaznaczeniu markerami.
MarkaSchneider #ad
ProducentSchneider #ad
Wysokość0.5
Długość4
Waga0.01
Szerokość1.19
Numer części175503
Model175503

8. Faber-Castell

#ad

Faber-Castell, Długopis Poly Ball XB Urban Stone Grey + 2 wkłady XB niebieskie

#ad
Faber-Castell #ad - 3 x bardzo szeroki wkład XB. Z wysokiej jakości mechanizmem naciskowym. Kolor wkładu niebieski, trwały i wymienny wkład. Grubość wkładu: 0, 5 mm. Ergonomiczny trójkątny kształt z antypoślizgową powierzchnią.
MarkaFaber-Castell #ad
ProducentFaber-Castell #ad
Numer części241167
Model241167

9. Lamy

#ad

Niebieski, Lamy 1201044 wkład do długopisu M21

#ad
Lamy #ad - Zakres dostawy: 1 x wkład lamy M 21 803 w kolorze niebieskim / trwały. Dzięki temu praktycznemu metalowemu wkładowi do długopisu ze stalową końcówką w kolorze niebieskim uzyskasz wyjątkowo miękki przepływ atramentu, dzięki czemu jest to wyrafinowany napis.

Wkład do długopisu m 21 jest odpowiedni do wszystkich długopisów wielobarwnych i długopisów LAMY spirit. Made in germany – na lamy można polegać: wysoka jakość w połączeniu z dużym wyborem atrakcyjnych kolorów i różnych szerokościach kreski wspierają indywidualny styl pisania. Dostępny w czterech kolorach czarny, niebieski, czerwony i zielony.
MarkaLamy #ad
ProducentLamy GmbH #ad
Wysokość1.97
Długość25.59
Waga0
Szerokość1.97
Numer części1201044
Model1201044
GwarancjaBrak gwarancji

10. Lamy

#ad

Zestaw 4 sztuk, szerokość linii B, niebieski, LAMY Duży wkład do długopisu M16

#ad
Lamy #ad - Nadaje się do dokumentów. Kolor: niebieski. Szerokość kreski: B. Długopis wielkopojemny z metalu.
MarkaLamy #ad
ProducentLAMY #ad
Numer części0015