Top 10 Kipplaster Spielzeug Groß – Ciężarówki do zabawy dla dzieci

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Green Toys

#ad

Pojazdy budowlane, zrównoważony pojazd zabawkowy dla dzieci od 12 miesięcy, Green Toys 8655030 wywrotka, wywrotka na plac budowy, ciężarówka

#ad
Green Toys #ad - Idealny pojazd na plac budowy do mnóstwa ekscytującej zabawy – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz! Green toys - baw się z czystym sumieniem! produkty firmy green toys są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach: oprócz zastosowania trwałego i wolnego od szkodliwych substancji tworzywa sztucznego, wytrzymałe zabawki są produkowane bez śrub lub kleju.

Wyprodukowano w USA. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Stabilny i jakościowo wysokiej jakości wywrotka z funkcjonalnym wgłębieniem uchylnym. Nie zawiera bpa, w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, pcw i ftalanów, łatwe do czyszczenia i nadają się do mycia w zmywarce.

Zalecane od 12 miesięcy. Wietne wzornictwo w stylu vintage – dla fajnych dzieci! Pojazdy do zabawy wspierają motorykę i wyobraźnię. Nawet opakowanie kartonowe jest zadrukowane przyjaznymi dla środowiska farbami sojowymi i tym samym nadaje się do recyklingu.
MarkaGreen Toys #ad
ProducentGreentoys #ad
Wysokość7.48
Długość10.24
Waga0.62
Szerokość0.71
Numer częściDTK01R
ModelDTK01R
GwarancjaGwarancja ustawowa

2. Geschenkissimo

#ad

Wytrzymała i trwała – drewniany samochód dla małych dzieci, wspaniały prezent, Geschenkissimo Drewniana ciężarówka dla dzieci – zabawka ciężarowa z imieniem – grawerunek – masywna zabawka drewniana

#ad
Geschenkissimo #ad - Zabawka dla dzieci z imieniem: kliknij na górze żółty przycisk "Dostosuj teraz", a następnie wpisz żądane imię. Zabawa gwarantowana: nasza zabawka jest wyjątkowo wytrzymała, masywna i trwała. Ciężarówka dla dzieci dla chłopców i dziewcząt: wiele zabawkowych samochodów wydaje się być stworzonych wyłącznie dla chłopców.

Osobisty prezent: drewniana ciężarówka dla dzieci to świetny pomysł na prezent. Napis jest wygrawerowany w zabawkowej ciężarówce i nie kosztuje dodatkowych opłat. Gwarancja wysokiej jakości z naszego warsztatu prezentowego w Bawarii. Używany przez małe dzieci jako samochód przesuwny, z biegiem lat ciężarek drewniany przekształca się w pojazd budowlany, transporter drewna i wywrotkę.

Produkt naturalny: z ciężarówką dla dzieci kupujesz naturalną, ekologiczną zabawkę drewnianą. To nie nasz naturalny drewniany ciężar! W wyobraźni dzieci ciężarówka staje się pojazdem rolnym, wywrotką, transporterem koni. Wygrawerujemy imię dziecka na ciężarku z litego drewna. Ciężarówka z litego drewna z grawerunkiem nie została poddana obróbce olejami ani chemikaliami. Oczy dzieci będą świecić, gdy odkryją własne imię na szkle do zabawek.
MarkaGeschenkissimo #ad
ProducentGeschenkissimo #ad
Wysokość4.92
Długość8.46
Waga1.54
Szerokość4.33
Numer częściHolz-LKW-513
ModelHolz-LKW-513

3. Tonka

#ad

Tonka, Steel Classics buldożer, żółto-czarny, dla dzieci od 3 lat, zabawka konstrukcyjna do kreatywnej zabawy, zabawka dla dzieci

#ad
Tonka #ad - Tonka zabawka steel classics: jako część serii steel classics tonka z odlewu ciśnieniowego ta zabawka buldożer zapewnia wielogodzinną fantazyjną zabawkę podczas projektowania. Ponadto jako bonus dołączono kartę kolekcjonerską Tonka! Tonka zabawka steel classics: jako część serii steel classics tonka odlewów ciśnieniowych ta zabawka zapewnia wielogodzinną fantazyjną zabawkę podczas projektowania! Wystarczy wsunąć buldożer, aby oderwać wszystko i uwolnić drogę.

Wspiera motorykę precyzyjną i zręczność. Zabawka konstrukcyjna do kolekcjonowania: uzupełnij cały zestaw do budowy zabawek Steel Classics, w tym gigantyczną wywrotkę, ładowarkę czołową i frezarkę do rowów, które zostały zaprojektowane specjalnie do samodzielnej i wspólnej zabawy.

Wystarczy wsunąć buldożer, aby oderwać wszystko i uwolnić drogę. Idealny prezent: ta zabawkowa ciężarówka jest idealnym prezentem urodzinowym lub bożonarodzeniowym dla dzieci i zapewni początkującym budowniczym wielogodzinną zabawę, aby prowadzić własną budowę podczas budowania i bujenia! Trwałość: ten trwały pojazd zabawkowy jest wykonany z wytrzymałej stali i tworzywa sztucznego, posiada kompletny daszek z przodu i łańcuchy do zabawy w pomieszczeniach i na zewnątrz.
MarkaTonka #ad
ProducentBasic Fun #ad
Wysokość7.25
Długość7.5
Waga1.98
Szerokość12.5
Numer części6086
Model6086

4. Vtech

#ad

Ekscytujące zdania i dźwięki, VTech Tut Tut Baby Flitzer – samochód strażacki – zabawkowy samochód z muzyką, podświetlany przycisk, dla dzieci w wieku 1-5 lat

#ad
Vtech #ad - Samochód dziecięcy reaguje poprzez pchanie samochodu oraz naciśnięcie przycisku świecącego, który wyzwala zabawne zdania, muzykę i dźwięki. Przeżyj ekscytujące przygody z samochodem strażackim: wesołe zdania, muzyka i zabawne dźwięki sprawiają, że ten przyjazny pojazd dziecięcy jest ukochanym towarzyszem zabawy i nauki dla małych fanów samochodów.

Dzięki trzem śpiewanym piosenkom, sześciu melodiom dla dzieci oraz zabawnym dźwiękom samochód do zabawy zachęca dziecko do wzięcia udziału w nim i jednocześnie wspomaga rozwój mowy. Ekscytująca zabawa: wózek strażacki reaguje na magiczne czujniki dostępnych oddzielnie zestawów do zabawy Tut Tut Baby Flitzer – wtedy uruchamiane są odpowiednie zdania, muzyka i dźwięki.

Zakres dostawy: 1 x vtech tut tut baby flitzer - samochód strażacki / kompatybilny z zestawami do zabawy z Tut Tut Flitzer Welt / wersja niemiecka / wiek: 1-5 lat / 2 x baterie demo AAA / nr art.80-514004. Drugi przycisk porusza drabiną.
MarkaVtech #ad
ProducentVTech #ad
Wysokość3.19
Długość2.27
Waga0.36
Szerokość3.53
Numer części80-514004
Model80-514004
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

5. Battat

#ad

Wonder Wheels 3 duże ciężarówki ciężarowe, ciężarówki holownicze, zabawka dla dzieci od 1 roku życia, betoniarka – zabawka dla dzieci do piaskownicy

#ad
Battat #ad - Wywrotka: przechyl pojemnik, aby wyładować zawartość! W dużym pojemniku mieszczą się kamienie, piasek i zabawki. Mieszarka cementowa: obracający się bęben miesza i przechyla się, aby móc podlewać na placu budowy.

Dlaczego rodzice ufają wonder wheels: wonder wheels firmy Battat to rodzinna firma założona w 1897 roku. Ta zabawka dla dzieci jest zalecana dla dzieci od 1 roku życia. Laweta: ramię dźwigu obraca się i wysuwa, dzięki czemu możesz holować samochody! Rampa przechyla się do załadunku i rozładunku pojazdów. Nie wymaga baterii. Zabawka rozwojowa, która może poprawić koordynację ręka-oko i motorykę precyzyjną. Szczegółowe pojazdy o długości 30 cm to wspaniały prezent dla dziewcząt i chłopców na urodziny i nie tylko. Pojazdy są wykonane z trwałego tworzywa sztucznego i można je poddać recyklingowi.
MarkaBattat #ad
ProducentBranford #ad
Wysokość19.25
Długość12
Waga6
Szerokość8
Numer częściVE1039C1Z
ModelVE1039C1Z

6. Basic Fun

#ad

Zabawka konstrukcyjna dla dzieci, zabawka do kreatywnej zabawy, Tonka Steel Classic wytrzymały gigantyczny wywrotka, prezent dla chłopców i dziewczynek od 3 lat

#ad
Basic Fun #ad - Zabawka konstrukcyjna do kolekcjonowania: uzupełnij cały zestaw zabawek konstrukcyjnych Steel Classics, w tym buldożer, ładownik czołowy i frez do rowów, zaprojektowany specjalnie dla chłopców i dziewczynek od 3 lat do samodzielnej i wspólnej zabawy. Idealny prezent: ta zabawkowa ciężarówka jest idealnym prezentem urodzinowym lub bożonarodzeniowym dla dzieci i zapewnia wielogodzinną zabawę początkującym budowniczym do prowadzenia własnej budowy i transportu piasku, kamieni i wszystkiego, co mogą sobie wyobrazić! Kreatywna gra: ta luksusowa wywrotka tonka ma jasne kolory i szczegółowe detale, aby poradzić sobie z ziemią, które odpowiadają oryginałowi i jest wyposażona w ruchomą powierzchnię ładunkową z łatwą funkcją przechylania, piaskiem i żwirem na każdym placu budowy.Tonka zabawka steel classics: ta kultowa, aby rozpocząć rozładowywanie! trwałość: ten wyjątkowo trwały pojazd zabawkowy jest wykonany z wytrzymałej stali i tworzywa sztucznego, wytrzymała wywrotka z serii Steel Classics Tonka jest gotowa na wielogodzinną fantazyjną zabawę podczas podnoszenia i opuszczania powierzchni ładunkowej, posiada prawdziwą stalową podkładkę uchylną i odporne na zużycie opony do zabawy w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz wspiera motorykę precyzyjną i zręczność.
MarkaBasic Fun #ad
ProducentBasic Fun #ad
Wysokość9.45
Długość10.9
Waga8.59
Szerokość20
Numer części6089
Model6089

7. Battat

#ad

Zabawka do piaskownicy, 31 cm, zabawka dla dziewczynek i chłopców od 1 roku życia, do samochodów ciężarowych – wywóz śmieci, zabawka dla dzieci, Wonder Wheels duży samochód na śmieci

#ad
Battat #ad - Zalecane dla dzieci od 1 roku życia. Niezależnie od tego, czy w pokoju dziecięcym, w ogrodzie lub na placu zabaw w piaskownicy jako zabawka outdoorowa. Nie wymaga baterii. Pojazdy są wykonane z trwałego tworzywa sztucznego i można je poddać recyklingowi.

Zabawka rozwojowa, która może poprawić koordynację ręka-oko i motorykę precyzyjną. Dlaczego rodzice ufają wonder wheels: wonder wheels firmy Battat to rodzinna firma założona w 1897 roku. Wytrzymała i trwała zabawka do użytku wewnątrz i na zewnątrz: te pojazdy wytrzymują wiele rzeczy.

Ta zabawka dla dzieci ma ok. 31 x 17 x 19 cm. Duży samochód na śmieci o wyrazistych kolorach ma ruchome części: kółka obracają się i otwórz tylną klapę kontenera i przechyl go, aby opróżnić śmieci. Posiada 3 przegródki – jedna na papier, puszki i odpady resztkowe. Szczegółowy pojazd to wspaniały prezent dla dziewcząt i chłopców na urodziny i nie tylko.
MarkaBattat #ad
ProducentBattat #ad
Wysokość7.5
Długość12
Waga1.4
Szerokość65
Numer częściVE1003Z
ModelVE1003Z
GwarancjaNie jest to gwarancja, lecz ustawowy system gwarancji

8. Lena

#ad

Duży pojazd do zabawy na placu budowy dla dzieci od 3 lat, z wgłębieniem do przechylania, wywrotka ok. 51 cm, Lena, Silna giga ciężarówka wywrotka tytanowa, stabilna ciężarówka wywrotka, 2143,

#ad
Lena #ad - Silne giganty firmy lena – giga truck wywrotki tytanowe o długości ok. 51 x 26 x 35 cm, marka: lena, wymiary powierzchni ładunkowej dł. Szer. Wys. Ok. Duża, wytrzymała wywrotka o charakterystycznym i nowoczesnym wzornictwie, w kolorach żółtym, czerwonym i czarnym.

Nadaje się dla dzieci od 3 lat do zabawy wewnątrz i na zewnątrz, szczególnie dobrze nadaje się do piaskownicy, na plaży i na nierównym terenie. Wyprodukowano w UE. X szer. 51 cm, wyprodukowano z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa sztucznego do intensywnego użytkowania.

Z dwiema ocynkowanymi osiami stalowymi 6 mm i twardymi oponami dla solidnej nośności do 150 kg, z blokadą zagłębienia uchylnego, otwartej kabiny i stabilnego haka holowniczego. X wys. Ok. 29 x 22 x 16 cm, kolory: czerwony, czarny, materiał: tworzywo sztuczne, żółty, certyfikat TÜV. Silny towarzysz dla fajnych dzieci. Wymiary pojazdu dł.
MarkaLena #ad
ProducentSiMM Spielwaren GmbH #ad
Wysokość13.78
Długość20.08
Waga0.97
Szerokość10.24
Numer części02143
Model02143
GwarancjaGwarancja ustawowa

9. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Dla dzieci od 2 lat, opony z miękkiego materiału, Big Power Worker Mini wywrotka – pojazd wywrotkowy nadaje się jako zabawka do piasku i do pokoju dziecięcego, idealne w podróży

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Atwe czyszczenie – pojazd dziecięcy można łatwo spłukać pod bieżącą wodą. Do produkcji wykorzystywane jest wyłącznie wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Zwłaszcza po zabawie na zewnątrz, w piaskownicy szybkie czyszczenie jest bardzo cenne.

Z miękkimi oponami – wytrzymałe opony z miękkiego tworzywa sztucznego nie pozostawiają smug na podłodze ani nie farbują. Można ją łatwo załadować, rozładować i jeździć na różnych podłożach. Dla dziecięcych dłoni – dzięki kształtowi pojazd budowlany jest dobrze dostosowany do ergonomii małych dłoni. Made in germany – duży producent znanego samochodu Big-Bobby należy do wiodących producentów zabawek z tworzywa sztucznego.

Do zabrania ze sobą – mini ładowarka uchylna jest idealna w podróży. Optycznie przypomina oryginału. Pomimo połowy rozmiaru zwykłego dużego workera jest w pełni funkcjonalny. Dzięki temu wywrotka nadaje się również do użytku w pomieszczeniach.
MarkaBIG Spielwarenfabrik #ad
ProducentBIG Spielwarenfabrik #ad
Wysokość4.53
Długość6.3
Waga0.39
Szerokość3.94
Numer części800055801
Model800055801
Gwarancja2. Lata gwarancji producenta

10. Siku

#ad

Metal/tworzywo sztuczne, ciężarówka z wywrotką, uchylna, siku 3537, żółta, 1:50

#ad
Siku #ad - Zakres dostawy: 1 x ciężarówka siku 3537 z wywrotką, kolor: żółty, wymiary: 27, 5 x 18, 8 x 5, skala: 1:50, 349 kg, waga: 0, materiał: metal/tworzywo sztuczne, 9 cm, seria: SIKU SUPER.

Idealnie nadaje się jako prezent dla małych i dużych fanów ciężarówek, idealne uzupełnienie świata gier siku. Wysoka stabilność: większość modeli zabawek z metalu, nadaje się do płytek, parkietu lub dywanu. Szerokie funkcje: wywrotka z możliwością zaczepiania lub zawieszania, ciągnik można łączyć z innymi przyczepami w tej samej skali, uchylne wgłębienie, otwierana klapa tylna. Szczegółowe połączenie ciągnika Mercedes i wywrotki Fliegl do zabawy i kolekcjonowania.
MarkaSiku #ad
ProducentSieper GmbH #ad
Wysokość2.32
Długość10.83
Waga0.02
Szerokość7.4
Numer części3537
Model3537
Gwarancja2 lata ustawowej gwarancji