Top 10 Joseph Joseph Küchenhelfer – Ociekacze do naczyń

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Joseph Joseph

#ad

12 x 12,7 x 19 cm, Joseph Joseph 85074 Dock plastikowy pojemnik na sztućce z podstawką na wodę

#ad
Joseph Joseph #ad - Nadaje się do mycia w zmywarce. Możliwość rozłożenia w celu łatwego czyszczenia. Szczelina odporna na przecięcie chroni dłonie i ostrza. Stopniowana konstrukcja oddziela różne rodzaje sztućców. Zintegrowany pojemnik na ścinki z wylewką.
MarkaJoseph Joseph #ad
ProducentJoseph Joseph Ltd. #ad
Wysokość7.48
Długość4.72
Waga0.52
Szerokość5
Numer części85075
Model85075
GwarancjaBrak gwarancji.

2. Navaris

#ad

Tacka ociekowa do zlewozmywaka kuchennego, półka na talerze, sztućce, Navaris Ociekacz, ociekacz, szklanki, kratka ociekowa, stelaż do naczyń

#ad
Navaris #ad - Bez montażu: półka na naczynia nie musi być najpierw skręcana. Kosz do mycia naczyń można łatwo wyczyścić. Idealny pomocnik kuchenny: w tym praktycznym koszu na naczynia możesz bez problemu wysuszyć talerze, miski, szklanki, sztućce lub garnki bez problemu.

Nowoczesny i elegancki: drewniane uchwyty nie tylko sprawiają, że ociekacz można łatwo przenosić po okolicy. Szczegóły: otrzymasz ociekacz do naczyń z żelaza, drewna bukowego i tworzywa sztucznego o wymiarach 42, 5 x 31, 5 x 14 cm i wadze 1, 2 kg. Wystarczy postawić stojak na blacie kuchennym lub zlewie i napełnić go mokrymi naczyniami. Wyjmowany uchwyt na sztućce: jeśli chcesz uporządkować czyste sztućce w szufladzie lub wypłukać wkładkę, możesz je po prostu wyjąć z kosza ociekowego.
MarkaNavaris #ad
ProducentKW-Commerce #ad
Wysokość5.91
Długość16.73
Waga2.76
Szerokość11.89
Numer części52545.02
Model52545.02_m001939

3. HABO-TECH

#ad

Praktyczny pomocnik do organizacji kuchni / zlewozmywaka z tacką ociekową, czarny, HABO-TECH Organizer do zlewozmywaka – organizer do zlewozmywaka w zestawie gąbka i szczotka

#ad
HABO-TECH #ad - Wielofunkcyjny – wykorzystaj organizer do mycia naczyń w kuchni, przy zlewie lub umywalce jako miejsce do przechowywania różnych przyborów np. Akcesoria w zestawie – organizer do zlewozmywaka jest dostarczany wraz z gąbką kuchenną i szczotką do mycia naczyń i może być używany bezpośrednio.

Porządek – ciesz się uporządkowaną kuchnią! dzięki zlewozmywakowi HABO-TECH caddy można optymalnie przechowywać gąbki, szmatki, płyn do mycia naczyń, szczotki i inne przybory do mycia naczyń. Rodków czyszczących, mydła.

Jakość – wysokiej jakości metalowy uchwyt na przybory kuchenne z wytrzymałą powłoką gwarantuje najwyższą jakość i najlepsze wykonanie, nierdzewny. Praktyczny – dzięki wyjmowanej tacce ociekowej, praktycznym rowkom odpływowym i dwóm oddzielnym przegródkom organizer kuchenny zapewnia optymalne korzyści i nadaje się do mycia w zmywarce.
MarkaHABO-TECH #ad
ProducentHABO-TECH #ad
Wysokość6.69
Długość8.66
Waga0.66
Szerokość4.72

4. CIOBOAN

#ad

Wiąże 1,7-krotność wagi własnej z wodą, super chłonna ziemia okrzemkowa, natychmiast gotowa do użycia, mata ociekowa, 49 x 39 cm DR1000, Absorbująca chłonna mata ociekowa do kuchni

#ad
CIOBOAN #ad - Mata drenażowa jest odporna na olej i szybko wchłania wodę. W porównaniu z innymi matami, mata ociekowa cioboan ma innowacyjną miękką ziemię okrzemkową, która szybko odparowuje wodę w ciągu kilku sekund, co zmniejsza ryzyko pleśni i bakterii.

Mata ociekowa utrzymuje blat kuchenny w czystości i porządku oraz oszczędza Ci uciążliwego czyszczenia blatu kuchennego. Mata ociekowa to sprytny dodatek do kuchni, który może absorbować wilgoć i stojącą wilgoć. Dzięki macie ociekowej firmy cioboan masz różnorodne zastosowanie, zastosowanie jako podkładka dla zwierząt domowych, takich jak ekspres do kawy, takie jak m. In. Osuszanie naczyń, czajnik elektryczny jako mata łazienkowa mata barowa. Matę ociekową można łatwo i szybko wyczyścić w kilku prostych krokach.

Za pomocą maty ociekowej można również ukryć zadrapania i nieestetyczne plamy na powierzchni roboczej, w której umieszcza się nad nią matę. Ta mata ociekowa ze specjalnej skóry pu zakrywa plamy, nieestetyczne zabrudzenia, plamy z mleka i inne ciemne, dzięki czemu idealnie nadaje się do ekspresów do kawy lub innych urządzeń. Potrzebujesz tylko szczotki lub gąbki, co oszczędza czas i wysiłek.
MarkaCIOBOAN #ad
ProducentCIOBOAN #ad
Wysokość0.16
Długość19.29
Waga0.88
Szerokość15.35

5. Joseph Joseph

#ad

Ze stali szlachetnej, Joseph Joseph 85112 pojemnik do ustawienia przy zlewozmywaku, duży, 18 x 12,8 x 12,5 cm

#ad
Joseph Joseph #ad - Możliwość rozłożenia na części w celu ułatwienia czyszczenia. Wykonanie wysokiej jakości. Z antypoślizgowymi nóżkami.
MarkaJoseph Joseph #ad
ProducentJoseph Joseph Ltd. #ad
Wysokość4.92
Długość7.09
Waga0.87
Szerokość5.04
Numer części85112
Model85112
GwarancjaBrak gwarancji.

6. Joseph Joseph

#ad

Joseph Joseph Flume 85086 mała składana mata silikonowa do ociekania naczyń

#ad
Joseph Joseph #ad - Wymiary: 31, 5 x 0, 5 x 31, 95 cm. Tworzy dodatkowe miejsce do ociekania. Zbiera ociekającą wodę centralnie i pozwala jej łatwo spływać. Składane w środku. Antypoślizgowy i nadaje się do mycia w zmywarce.
MarkaJoseph Joseph #ad
ProducentJoseph Joseph Ltd. #ad
Wysokość0.37
Długość12.4
Waga0.75
Szerokość12.4
Numer części85087
Model85087

7. Leadfun

#ad

Mydło, szczotki, Leadfun Silikonowy organizer na gąbkę do zlewozmywaka, 30 x 11 cm, 2 sztuki, silikonowy, matę ociekową, nadaje się do mycia w zmywarce czarny, do kuchni, na gąbki, łazienki

#ad
Leadfun #ad - Dozownik i gąbki nie wchodzą w zakres dostawy. Porządne utrzymywanie zlewozmywakadzięki dużej powierzchni organizer nadaje się do często używanych artykułów z umywalek. Atwe czyszczeniemożna go łatwo myć ręcznie ciepłą gąbką do mycia lub w zmywarce. Nie zawiera obrzydliwego śluzu i pleśni.

Elastyczny silikon odporny na wysokie temperatury - organizer na umywalkę firmy Leadfun jest wykonany z elastycznego silikonu, który jest odporny na temperaturę do 230°C. Pogrubiony silikon zapewnia długi okres użytkowania i jest odporny na odkształcenia lub rozerwanie. Podniesiona krawędź zewnętrzna zapobiega wylewaniu się wody na blat roboczy. Nasz organizer do zlewozmywaka jest bezpieczny do stosowania z gorącymi naczyniami do gotowania, narzędziami do grillowania lub narzędziami do trwałej ondulacji.

W porównaniu z podobnymi produktami na rynku, nasz silikon jest 2 x wyższej jakości. Twoje kawałki mydła, wełna stalowa i gąbki szybko wysychają. Silikonowa taca o rozszerzonym rozmiarze jest idealna do większości powierzchni roboczych. Rozszerzony rozmiar i pogrubiony silikonzestaw 2 sztuk, każda o wymiarach 30 x 11 cm. Szybkoschnącysilikonowy organizer do zlewu z wypukłymi żebrami umożliwia przepływ powietrza i szybkie odparowywanie wody.
MarkaLeadfun #ad
ProducentLeadfun #ad
Wysokość0.71
Długość12.01
Waga0.95
Szerokość4.45
Numer częściGJHMD-B
ModelGJHMD-B

8. Shunfaji

#ad

Stal nierdzewna, pojemnik odpływowy czarny, ze zdejmowanym schowkiem, organizer na przybory kuchenne, Shunfaji Organizer do zlewozmywaka, uchwyt na gąbkę do zlewozmywaka kuchennego

#ad
Shunfaji #ad - Jest bezzapachowy, nieszkodliwy i przyjazny dla środowiska. Organizer do zlewu wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej: organizer do zlewu wykonany jest ze stali nierdzewnej 304 przeznaczonej do kontaktu z żywnością, wysoką temperaturę, która ma dobrą odporność na rdzę, korozję i inne właściwości.

Organizer kuchenny z hollowing drainable design: pusta konstrukcja organizera na zlew zwiększa konwekcję powietrza, aby szybko utrzymać suchość za pomocą mokrych narzędzi czyszczących. Ponadto krople brudnej wody mogą spaść poprzez wydrążenie szczelin. Przybory kuchenne ze stabilną podstawą: ten pojemnik na przybory kuchenne z gąbką wykorzystuje prostokąt, aby utrzymać swój kształt. Organizer kuchenny o praktycznej dużej pojemności: wymiary tego organizera na zlewozmywak wynoszą 24, 5 x 13, szczotki do mycia naczyń i gąbki, 6 x 12 cm.

Poziomy drążek może szybko wysuszyć mokrą ściereczkę do naczyń. Po napełnieniu brudnej wody tackę można wyciągnąć, co nie tylko zapobiega kapaniu brudnej wody na blat roboczy, ale również oszczędza czas czyszczenia. Organizer do zlewu z wanną odpływową można wyjąć bezpośrednio z dolnej części organizera kuchennego. Można przechowywać nie tylko butelki do czyszczenia, ale również szczotki do garnków z długą rączką. Zapewnij sobie czysty i suchy blat roboczy.
MarkaShunfaji #ad
ProducentShunfaji #ad
Numer częściAFF278A01ADGDE0917-Schwarz
ModelAFF278A01ADGDE0917-Schwarz

9. Sinnsally

#ad

Zlewozmywak z uchwytem na szczotkę, Organizer do zlewozmywaka, patelnia odpływowa, akcesoria kuchenne, czarny, półka do zlewu ze stali nierdzewnej, uchwyt na płyn do mycia naczyń, uchwyt na gąbkę

#ad
Sinnsally #ad - Wymiary organizera do zlewu to 24, może być używany do mycia naczyń, korków do zmywarek, ściereczek do naczyń. Duża pojemność nasz organizer do zlewu zapewnia dużą przestrzeń do przechowywania akcesoriów kuchennych. Pomaga skutecznie pozbyć się bałaganu w kuchni, 5 x 14, 7 x 16, butelek z mydłem, 5 cm, gąbki, oszczędzając miejsce na biurku!.

Twoja 100% satysfakcji jest naszym głównym celem, jeśli masz jakiekolwiek problemy. Atwy w czyszczeniuten organizer do mycia jest wyposażony w łatwo zdejmowaną tackę, aby zapobiec przedostawaniu się wilgoci na blacie roboczym i można go bez problemu wyciągnąć do czyszczenia. Itd horyzje pojedynczy drążek szybko wysuszy mokrą ściereczkę do naczyń. Im czyste i suche blat roboczy. Aby zapobiec że narzędzia czyszczące się zwijają. Atwy w czyszczeniuspód organizera caddy ze stali nierdzewnej do kuchni i łazienki z wydrążoną konstrukcją, która zwiększa konwekcję powietrza, aby szybko utrzymać suche narzędzia do czyszczenia na mokro.

Atwe użytkowaniezestaw zawiera wszystkie części i narzędzia, których potrzebujesz, prosimy o kontakt z nami, postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji może nie być dostępna w języku polskim i możesz to łatwo zrobić w ciągu 1-2 minut. Atwe przechowywanieidealnie nadaje się do przechowywania i organizacji w kuchni! mimo że nasz wielofunkcyjny organizer do zlewu jest używany głównie w kuchni, kosmetyków, łazience i wszędzie indziej, ale może być również używany w sypialni, aby pomóc w przechowywaniu środków czyszczących, narzędzi itp. Ponadto krawędź organizera dodaje dodatkowej ochrony przed upadkiem.
MarkaSinnsally #ad
ProducentSinnsally #ad
Wysokość6.42
Długość5.91
Waga1.4
Szerokość9.65
Numer częściLSJ-01
ModelLSJ-01

10. Joseph Joseph

#ad

Organizer do zlewu, ciemnoszary, Joseph Joseph Caddy, mały

#ad
Joseph Joseph #ad - Zlewnia ukryta zbiera nadmiar wody. Pręt do wieszania mokrych ściereczek do naczyń i uchwyt na gąbkę. Można go całkowicie zdemontować do czyszczenia. Organizer do zlewu. Wymiary: 20 x 13, 5 x 11, 5 cm. Główny pojemnik do przechowywania detergentu i szczotki do naczyń.
MarkaJoseph Joseph #ad
ProducentJoseph Joseph #ad
Wysokość5.31
Długość4.53
Waga0.76
Szerokość8.27
Numer części85022
Model85022