Top 10 Heat Gun For Crafts – Pistolety na gorące powietrze

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Bosch Home and Garden

#ad

W walizce, Bosch UniversalHeat 600 dmuchawa na gorące powietrze 1800 W, temperatura: 50/300/600°C

#ad
Bosch Home and Garden #ad - Wygodny miękki uchwyt i niewielka waga 0, 53 kg umożliwiają przyjemną pracę. Zakres dostawy: universalHeat 600, plastikowa obudowa, szklana tulejka ochronna 75 mm, walizka. Uniwersalne narzędzia firmy Bosch – elastyczne i wydajne z inteligentnymi rozwiązaniami do różnorodnych projektów. Kompaktowa dmuchawa, która generuje 1800 W z równomiernym przepływem powietrza. Atwe włączanie i wyłączanie na trzech poziomach temperatury i przepływu powietrza.
MarkaBosch Home and Garden #ad
ProducentBosch Home and Garden #ad
Wysokość4.69
Długość14.25
Waga1.17
Szerokość11.38
Numer części06032A6101
Model06032A6101
GwarancjaDwuletnia gwarancja.

2. Proxxon

#ad

Proxxon 27130 Micro pistolet na gorące powietrze MH 550 z 3 dodatkowymi dyszami

#ad
Proxxon #ad - Do obkurczania wężyków, przekształcania i spajania tworzywa sztucznego, lutowania i rozlutowania elektronicznych elementów. Do usuwania warstw farby i lakieru bez chemicznych środków zmywaczy.

Pistolet do obkurczania wężyków wiele innych urządzeń jest na to zbyt dużych i tysiąca innych zadań. Wytrzymały i wydajny. W komplecie z 3 dodatkowe dysze. Do suszenia i przyspieszania utwardzania klejów, farb. Do nakładania i usuwania folii naklejek. Do brązowienia drewna. Dane techniczne: napięcie zasilania:-220-240 v, moc 500 w, temperatura powietrza na poziomie 1:-350 °C. Poziom 2:-550 °C. Ilość powietrza: ok. 180 l/min. Waga: ok. 500 g.
MarkaProxxon #ad
ProducentPROXXON GmbH #ad
Wysokość2.36
Długość11.61
Waga1.43
Szerokość6.69
Numer części27130
Model27130
GwarancjaProxxon 2227130 - soplador aire caliente mh 550.

3. Yeegewin

#ad

4 dysze z ochroną przed przeciążeniem, do usuwania farby, kurczenia PCW, Yeegewin Heat Gun 1800 W Heavy Duty Hot Air Gun Kit zmienna temperatura 50°C-600°C, do rzemiosła

#ad
Yeegewin #ad - Użytkownik nie będzie czuł ciepła za pomocą uchwytu, że nie zostaniesz oparzony podczas korzystania z niej i zachowaj bezpieczeństwo. Zapewniamy bezpłatną i dożywotnią obsługę klienta. Mocna moc i regulowana temperaturazakres regulacji temperatury od 122°f do 1112°f i wyposażony w 8 Gears temp Control, można obracać tylną pokrywę w celu regulacji temperatury i zadowolenia z różnych zastosowań.

Cztery dysze akcesoriadysza dyszy deflektora kieruje długi, tubingu kurczliwego, naprawy telefonów komórkowych, usuwania farb, wąski wzór ciepła do powierzchni roboczej; dysze koncentratora bezpośrednio koncentrują się na powierzchni roboczej; dysza reflektora rozprasza ciepło nawet wokół całej powierzchni roboczej; dysza reflektora rozprasza ciepło nawet wokół całej powierzchni roboczej; dysza spalania węglowego Nadaje się do igigniting the BBQ or as a fireplace lighter. Zawiera dwa tryby przepływu powietrza: I:190-210L/min; II:250-500L/min. Ochrona przed przeciążeniem i ergonomiczne wzornictwo - yeegewin heat gun possesses ochrona przed przeciążeniem głównej linii zasilania przed przegrzaniem i uszkodzeniem wewnętrznych części i obwodów.

Mocny pistolet grzewczy z dyszami idealnie nadaje się do owijania kurczliwości, rękodzieła, żywicy epoksydowej, naprawy elektroniki itd. Korzystanie z wysokiej jakości przewodu grzewczego, nie pęka ze względu na rozszerzanie termiczne i kurczenie się, nawet jeśli temperatura szybko się zmieni od gorącego do zimna, a ponadto z silnikiem z miedzi podtrzymuje żywotność produktu do 700 godzin. Ten pistolet grzewczy ma ergonomiczny design i antypoślizgowy gumowy uchwyt zapewniający wygodny chwyt, posiada stabilną konstrukcję do samodzielnego użytkowania bez użycia rąk.
MarkaYeegewin #ad
ProducentYeegewin #ad
Wysokość3.15
Długość10.63
Waga2.07
Szerokość9.06
Numer części‎‎SDL-898

4. NEU MASTER

#ad

Szybkie nagrzewanie, dmuchawa gorącego powietrza z 2 ustawieniami temperatury do rzemiosła z żywicy akrylowej,, Mini pistolet na gorące powietrze – ręczna suszarka na gorące powietrze 500 W

#ad
NEU MASTER #ad - Szerokie zastosowanie: ta suszarka na gorące powietrze jest dostarczana z dyszą koncentracyjną, gięcia rur PVC, naprawy elektroniki, która kieruje strumień ciepła na dokładną powierzchnię, opakowań winylowych, co jest idealne do kurczenia węży, wytłaczania oraz innych celów suszenia i rozmrażania.

2 ustawienia temperatury: i: 250℃, wysoka temperatura do mniejszych prac domowych, II: 450℃, mini pistolet na gorące powietrze można ustawić za pomocą przycisku. Niska temperatura do prostych prac ręcznych, w których wymagane są wyższe temperatury. Atwa w użyciu: ta lekka suszarka na gorące powietrze 0, 35 kg jest wyposażona w antypoślizgowy wystający punkt, który zapewnia mniejsze zmęczenie podczas użytkowania. Przyjazna obsługa klienta – oferujemy serwis zastępczy zamiast naprawy. Duża moc: mini suszarka na gorące powietrze zapewnia wysoką temperaturę 450°C przy mocy 500 W, która może pracować szybko i wydajnie.

Profesjonalny silnik zapewnia stabilne ogrzewanie, które może pracować w maksymalnej temperaturze przez ponad 300 godzin. Wbudowany uchwyt umożliwia stabilne ustawienie dla pracy bez użycia rąk, a kabel 2 m umożliwia elastyczne poruszanie się w dużym obszarze. Bezpieczeństwo i ochrona przed przeciążeniem: norma ue i dopuszczenie CE mini pistolety na gorące powietrze z kablem 2 m, ulepszony zintegrowany program ochrony przed przeciążeniem zapobiega przegrzaniu i spalaniu suszarki na gorące powietrze, co wydłuża żywotność.
MarkaNEU MASTER #ad
ProducentNEU MASTER #ad
Wysokość2.48
Długość11.34
Waga0.77
Szerokość2.76
Numer częściHG0060
ModelHG0060

5. WAGNER

#ad

WAGNER Pistolet na gorące powietrze FURNO 300 – maks. 575 °C, ilość powietrza 675 l/min, ergonomiczny uchwyt, 1600 W

#ad
WAGNER #ad - Oprócz usuwania farby, rozpalania węgla do grilla, poluzowania rdzy i rozmrażania nadaje się również do formowania, kurczenia się i wielu innych – prawdziwy multitalent.

Bezpieczeństwo zapewnia automatyczne wyłączanie termiczne i osłona termiczna z uchwytami dystansowymi do ochrony powierzchni. Furno 300 doskonale nadaje się dla początkujących użytkowników, małych projektów lub prac w domu i wokół niego. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt zapewnia idealną równowagę i komfort podczas pracy. Dzięki dwóm poziomom temperatury 400°C i 575°C można wykonać bardzo szeroki zakres zadań.
MarkaWAGNER #ad
ProducentWagner #ad
Wysokość7.09
Długość8.27
Waga1.98
Szerokość2.36
Numer części2359348
Model2359348
Gwarancja3 lata + 1 rok (po rejestracji na stronie internetowej WAGNER w ciągu jednego miesiąca od zakupu.

6. NEU MASTER

#ad

650°C, dmuchawa gorącego powietrza z 4 dyszami do usuwania lakieru, zestaw z cyfrowym wyświetlaczem LCD, PRULDE ulepszona opalarka do opalania, lutowania i, zmienna regulacja temperatury 50°C

#ad
NEU MASTER #ad - Poziomy temperatury i regulowany przepływ powietrza – szybkie nagrzewanie 1, zakres temperatur wynosi od 50°c do 650°c. Zmienna regulacja temperatury może spełnić różne wymagania temperaturowe różnych zadań, co ułatwia użytkowanie.

Bezpieczne i niezawodne – nasze produkty mają certyfikat CE, EMC i GS. Bardzo wydajna Czas pracy ponad 600 godzin przy maksymalnej temperaturze. Ergonomiczny uchwyt – wysokiej wydajności suszarka na gorące powietrze jest wyposażona w naukowy, ergonomiczny uchwyt, który zapobiega urazom spowodowanym wielokrotnym obciążeniem i zwiększa tarcie, aby zapobiec ślizganiu się dłoni. Nie zgadywana temperatura – opalarka 2000 w jest wyposażona w cyfrowe sterowanie z wyświetlaczem LCD, temperatura użytkowania jest wyraźnie podana na wyświetlaczu.

Dwa tryby: i: 50°c; ii: 50°c – 650 °c, 5 s, 5 biegów regulowany przepływ powietrza 250 – 500 l/min. Zintegrowane zabezpieczenie przed przegrzaniem pistoletu na gorące powietrze zapobiega spalaniu, a w razie potrzeby automatyczne wyłączanie zapewnia bezpieczne i niezawodne użytkowanie. Zmienna temperatura i przepływ powietrza mogą służyć do różnorodnych projektów.
MarkaNEU MASTER #ad
ProducentNEU MASTER #ad
Wysokość3.62
Długość11.42
Waga3.2
Szerokość10.55
Numer częściN2030
ModelN2030

7. Hersmay

#ad

Mini narzędzie do wytłaczania w proszku, do suszenia farby, elektryczny, suszarka do gorącego powietrza, do samodzielnego użycia, Mini pistolet na gorące powietrze, stempla gumowego,, 300 W

#ad
Hersmay #ad - Wyprodukowano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS na zewnątrz i stali nierdzewnej wewnątrz, lekka, prosta i trwała. Temperatura nie może być ustawiona, ale w ciągu kilku sekund może wynosić abstrakcyjnie około 200 °C, co szybko się nagrzewa i działa jak czar.

Trzymaj w odległości 5-6 cm od swojej niesamowitej pracy i podgrzewaj ją pod kątem 45 stopni, aż do zakończenia. Atwy w użyciu. Zakres dostawy – 1 x dmuchawa na gorące powietrze, 1 x szczegółowa instrukcja może nie być dostępna w języku polskim, 1 x dodatkowa wymienna nasadka ochronna. Część ręczna przyjmuje antypoślizgowe konstrukcje, które zapewniają bezpieczne trzymanie dłoni przy niskim dopływie energii.
MarkaHersmay #ad
ProducentRSY-LY1767 #ad
Numer częściRSY-LY1767_W
ModelRSY-LY1767_W

8. WESCO

#ad

Z dyszą odblaskową, 350 W, WESCO Mini pistolet na gorące powietrze, temperatura 350℃, folii termokurczliwej, zabezpieczenie przed przeciążeniem, żywicy epoksydowej, tłoczenia, farby do, do rękodzieła

#ad
WESCO #ad - Przy pierwszym użyciu z urządzenia może wydostać się trochę dymu; jest to normalne i wkrótce się zatrzyma. RÓŻne zastosowania diy: za pomocą tego pistoletu na gorące powietrze można spalić proszek, usunąć stare powłoki, kurczyć się folię, usunąć lakier, rozmrażać i usuwać błoto i brud.

Umożliwia on obróbkę obrabianego przedmiotu obiema rękami. Przenośna kompaktowa konstrukcja: mini rozmiar, mocny uchwyt i niewielka waga 0, 3 kg są przyjazne dla użytkownika i kompaktowe. Jeśli temperatura jest zbyt wysoka, suszarka automatycznie zatrzymuje się, aby uniknąć przeciążenia. Dzięki kablowi zasilającemu o długości 2 m obszar roboczy jest mniej ograniczony. Podstawka i odblask łyżek: stojak doskonale nadaje się do małych przedmiotów i zapewnia ekskluzywne wykonanie.

Kontakt z pakietem: 1 x mini pistolet na gorące powietrze WESCO WS6431, 1 x dysza, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim. 350 w i 350℃: ta elektryczna mini opalarka z silnikiem 350 w może szybko osiągnąć temperaturę 350°c i natężenie przepływu powietrza 280 l/min. Dołączony reflektor z łyżką służy do lepszej kontroli ciepła.
MarkaWESCO #ad
ProducentWESCO #ad
Wysokość2.76
Długość9.84
Waga0.66
Szerokość1.97
Numer częściWS6431
ModelWS6431
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

9. KAIWEETS

#ad

450 W, KAIWEETS Mini pistolet na gorące powietrze 450°C z dyszą ze stali nierdzewnej, ręczna suszarka na gorące powietrze z 2 ustawieniami temperatury, ręczna suszarka na gorące powietrze z

#ad
KAIWEETS #ad - Co otrzymasz: 1 x mini pistolet na gorące powietrze 450 W, 1 x dysza, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim. Regulowane 2 ustawienia ogrzewaniapistolet na gorące powietrze kaiweets keh01 450 w z 2-pozycyjnym przełącznikiem temperatury i przepływu powietrza, I: 250°C 300l/min, II: 450°C 500l/minutę; łatwe przełączanie pomiędzy żądanymi ustawieniami za pomocą jednego nacisku.

Szerokie zastosowanie - kaiweets keh01 jest idealny do majsterkowania, łączników drutowych, pakowania winylowego, rzemiosła, napraw elektroniki, gięcia rur PCW, węży termokurczliwych, wytłaczania i innych zastosowań związanych z suszeniem i rozmrażaniem. Praktyczne akcesoria - pistolet na gorące powietrze keh01 z metalowym stojakiem, aby dokładnie skierować strumień ciepła na powierzchnię, oraz centralna dysza, bardziej wytrzymały i bezpieczny do pracy bez użycia rąk, aby poprawić wydajność.

Bezpieczna konstrukcjapodwójny wylot powietrza i wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem skutecznie zapobiegają przegrzaniu produktu i przedłużają jego żywotność, a izolowany kabel o długości 1, 5 m minimalizuje ryzyko elektryczne dla maksymalnego bezpieczeństwa.
MarkaKAIWEETS #ad
ProducentKAIWEETS #ad
Wysokość1.77
Długość9.84
Szerokość2.17
Numer częściRED
ModelKEH01

10. TAKGIKO

#ad

Pistolet na gorące powietrze 2000 W, elektryczna suszarka na gorące, ceramiczny rdzeń grzewczy, zmienna regulacja temperatury, dmuchawa gorącego powietrza z 6 akcesoriami, TAKGIKO 50℃ ~ 650°C

#ad
TAKGIKO #ad - Obsługa pistoletu na gorące powietrze jest wyjątkowo wygodna dzięki ergonomicznej konstrukcji i antypoślizgowemu uchwytowi 2▶ Różnorodne możliwości zastosowania – idealne do opakowań termokurczliwych / PCW, produkcji świec, rurki termokurczliwej, węgla świetlnego, naukowa ergonomiczna konstrukcja i szerokie zastosowania1▶ Jakość przemysłowa, naprawy elektroniki, do użytku domowego: lekka i kompaktowa konstrukcja waży tylko 1, folii winylowej, usuwania farby itp.

Uchwyt pomocniczy, żywicy epoksydowej, 44 kg. Ceramiczne ogrzewanie + dysza spriale= szybkie nagrzewanie: szybkie nagrzewanie w 1, 5 sekundy. Takgiko team oferuje wszystkim klientom dożywotnią gwarancję. 3 dysze rurka termokurczliwa + worek termokurczliwy i skrobak do farb rozszerzają użyteczność pistoletu na gorące powietrze, zapewniają szerokie zastosowanie. W przypadku jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, 1 x szpachelka do farby, 3 x dysze, 1 x podręcznik produktu, otrzymasz idealne rozwiązanie w ciągu 24 godzin w ciągu dnia tygodnia.

Nie martw się o bezpieczeństwo, ta opalarka jest wyposażona w tryb ochrony przed przegrzaniem. Gwarancja i obsługa klienta:1 x pistolet na gorące powietrze 2000 w, 1 x karta gwarancyjna, kilka węży termokurczliwych. Kabel o długości 1, 8 m zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy. 3▶ zintegrowany stojak może wspierać opalarkę do pracy bez użycia rąk. Jeśli temperatura wewnętrzna pistoletu na gorące powietrze jest zbyt wysoka, tekstura jest twarda i lekka.
MarkaTAKGIKO #ad
ProducentTakgiko #ad
Numer części6
ModelHG5520