Top 10 Büro Schredder Leise – Niszczarki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. iOCHOW

#ad

Z wysuwanym pojemnikiem na, profesjonalna niszczarka, cicha, czas pracy 30 minut, poziom bezpieczeństwa P-4, iOCHOW Niszczarka do dokumentów z automatycznym podajnikiem: mikrocięcie na 150 arkuszy

#ad
iOCHOW #ad - Wysoki poziom bezpieczeństwa p-4 - automatyczna niszczarka dokumentów iochow wykorzystuje zaawansowaną technologię rozdrabniania i jest wyposażona w ostre ostrze. Kompaktowa konstrukcja - wysuwany pojemnik o pojemności 25 litrów niszczarki iochow autofeed p4 ma przezroczyste okienko, dzięki czemu można łatwo sprawdzić, czy jest pełna.

Kompaktowy rozmiar umożliwia zastosowanie zarówno w biurach, jak i w domowym biurze. Niszczarka z mikrocięciem chroni informacje osobiste i firmowe dzięki rozmiarowi 3 x 10 mm. W przypadku korzystania z trybu ręcznego podawania można jednocześnie zniszczyć do 10 arkuszy papieru A4. Ponadto można rozdrabniać dokumenty, karty kredytowe i zszywki, że niepotrzebne czynności są zbędne i poprawiają wydajność pracy. Długi czas pracy niszczarka iochow autofeed może rozdrabniać dokumenty do 30 minut w trybie automatycznego podawania i do 5 minut w trybie ręcznym - profesjonalna niszczarka dokumentów do użytku domowego i biurowego.

Czytanie i rekonstrukcja utrudnia poziom bezpieczeństwa P-4. Po wyjęciu pojemnika niszczarka Autofeed również wyłącza się ze względów bezpieczeństwa. Wydajne funkcje niszczarka iochow jest wyposażona w zabezpieczenie przed przegrzaniem, które zapobiega uszkodzeniu maszyny w wyniku przegrzania. Wysoka wydajność dzięki szybkiemu cięciu. Automatyczne / ręczne podawanie - niszczarka dokumentów iochow automatycznie niszczy do 150 arkuszy papieru a4, co sprawia, wystarczy włączyć przełącznik i włożyć papier do automatycznego podajnika.
MarkaiOCHOW #ad
ProducentiOCHOW #ad
Wysokość19.29
Długość14.17
Waga24.52
Szerokość9.84
Gwarancja3 lat

2. LMG Germany

#ad

Zupełnie nowy! Poziom bezpieczeństwa P5, cicha praca,, do dokumentów wrażliwych, zszywki, cięcie krzyżowe, 60 min ciągłej pracy, spinacze biurowe, cięcie cząstek, Profesjonalna niszczarka dokumentów

#ad
LMG Germany #ad - Istnieje również awaryjne zatrzymanie w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Włóż do 10 arkuszy jednocześnie. Dzięki imponującej wydajności jest to "must have" w każdym biurze. Imponująca: ta niszczarka dokumentów to profesjonalista. Idealna równowaga między postępem technicznym, niezawodności i wydajności.

Mechanizm tnący o wysokim stopniu bezpieczeństwa zamienia wszystkie Twoje dokumenty w mini 2 x 12 mm resztki papieru wysoki poziom bezpieczeństwa P-5. Funkcja odwrotnej sprawia, że mechanizm tnący obraca się do tyłu. Silnie obracające się noże specjalne rozdrabniają wszystko, co stoi na drodze. Automatyczne wyłączanie następuje po otwarciu mechanizmu tnącego. Ta cudowna broń stojąca na kółkach 360° jest wyposażona w ogromny pojemnik o pojemności 22, 7 l z okienkiem. Swoją pracę wykonuje przy tym zawsze cicho i bardzo szybko z prędkością 1, 8 m/minutę.

Bezpieczna technologia: gdy zbiornik urządzenia jest pełny, niszczarka zatrzymuje się automatycznie i daje wskazówkę. Po rozpakowaniu: zauważysz, że ta niszczarka papieru jest produktem klasy premium pod względem wykonania, który znacznie ułatwia codzienną pracę. Te jednorazowe czasy pracy są możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanemu podwójnemu chłodzeniu. Wytrzymałość: profesjonalista został zaprojektowany z myślą o większych ilościach papieru, co zapewnia niewiarygodny czas pracy 60 minut w jednym kawałku, zanim konieczna jest przerwa na chłodzenie.
MarkaLMG Germany #ad
Producentlmg #ad
Waga22.49
Numer częściAS1060MQ-AMZ

3. iOCHOW

#ad

IOCHOW Niszczarka do dokumentów i kart kredytowych, mikro-cięcie, do użytku domowego, wysuwany kosz o pojemności 18 l, duża pojemność

#ad
iOCHOW #ad - Ten nóż ma 4 zdejmowane kółka, dzięki czemu można go bez problemu zwinąć lub transportować. Duży kosz na śmieci wysuwany kosz na śmieci o pojemności 18 litrów zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby nie trzeba go ciągle opróżniać. High security microcut niszczarka do papieru microcut niszczy do 10 arkuszy w jednym cyklu rozmiar listu, poziom bezpieczeństwa P-5, 70 g/m², który nadaje się do prywatnych, tnie papier na kawałki o wymiarach 2 x 12 mm, finansowych i poufnych informacji.

Cicha i łatwa do przenoszenia wysokowydajna niszczarka o niskim poziomie hałasu 56 dB zapewnia niski poziom głośności i bezproblemowe niszczenie. Długi czas pracy niszczarka iochow posiada ciągły czas cięcia z dużą prędkością do 20 minut przy co najmniej 25 minutach chłodzenia.

Przezroczyste okienko sprawia, że pojemnik jest wypełniony konfetti. Auto start & reverse auto start/stop i funkcja ręcznego odwrotu chronią przed frustracją i zakleszczeniem papieru. Można również rozdrabniać strony czasopism, wizytówki, śmieciowe wiadomości i zszywki. Profesjonalna niszczarka dokumentów w domowym biurze i w biurze. Technologia ochrony przed przegrzaniem i przeciążeniem zapewnia długotrwałe użytkowanie i przedłuża żywotność niszczarki.
MarkaiOCHOW #ad
ProducentiOCHOW #ad
Wysokość19.29
Długość12.99
Waga21.89
Szerokość8.86
Gwarancja3 lat

4. LMG Germany

#ad

Cięcie cząstek, P4, cięcie krzyżowe, z koszem o pojemności 53 l, bardzo cicha praca, do 350 arkuszy jednocześnie, tylko 58 dB, Niszczarka do dokumentów, rozdrabniacz Autofeed, automatyczne wyłączanie

#ad
LMG Germany #ad - Ustaw indywidualnie dla każdego procesu rozdrabniania własny 4-cyfrowy pin. Maks. Również zszywki i płyty CD nie stanowią przeszkody. 58 db profesjonalista wykonuje swoją pracę niemal bezgłośnie. Idealna do biura - cudowna broń na 4 kółkach jest wyposażona w blokadę, dzięki czemu nie dotrze do wrażliwych danych nieupoważnionych osób.

W zestawie wyświetlacz pełnego pojemnika. Ochrona przed przegrzaniemdzięki najnowszej technologii niszczarka samochodowa może zapobiec zagrożeniu przegrzaniem. Nowa wersja szepta specjalna niszczarka do papieru autofeed rozdrabnia Twoje dokumenty bez konieczności stania obok - włożyć 350 arkuszy i robić inne rzeczy. 10 zszytych arkuszy – zgodność z RODO.

Automatyczna niszczarkawysokie bezpieczeństwo niszczarka o pojemności 350 arkuszy do w pełni zautomatyzowanego rozdrabniania – rozdrabnia Twoje wrażliwe dokumenty na mini wycinki 4 x 12 mm P-4 – mechanizm tnący premium o gwarantowanej najwyższej wytrzymałości. 120 minut ciągłej pracybez problemu zniszczyć karty kredytowe i płyty CD za pomocą ręcznego otworu, zszywki można łatwo rozdrobnić za pomocą funkcji automatycznego maks.
MarkaLMG Germany #ad
ProducentLMG #ad
Wysokość29.53
Długość19.8
Szerokość15.98
Numer częściLMG-AUTO120P4-AMAZON
Gwarancja2

5. bamboosang

#ad

Bamboosang Niszczarka do dokumentów z automatycznym podnoszeniem: 150 arkuszy Micro-Cut niszczarka do dużych obciążeń z poziomem bezpieczeństwa P-4. Do 40 minut ciągłej pracy z wyjmowanym pojemnikiem

#ad
bamboosang #ad - Materiał cięcia jest zredukowany do rozmiaru zaledwie 3 x 10 mm, co odpowiada poziomowi bezpieczeństwa P-4 w celu bezpiecznego utylizacji dokumentów. Rozdrabnia również dokumenty, karty kredytowe, czasopisma i wiele innych. Automatyczna niszczarka 150 arkuszy i 10 arkuszy ręcznyniszczarka do dokumentów z automatycznym podawaniem / ręcznym podawaniem umożliwia rozdrabnianie do 150 arkuszy papieru A4 lub do 10 arkuszy jednocześnie w trybie ręcznym.

Długi, ciągły czas pracy przemysłowa niszczarka dokumentów zapewnia długi czas pracy do 40 minut w trybie automatycznym. Niezawodna wydajnośćautomatyczna niszczarka dokumentów jest wyposażona w kilka funkcji bezpieczeństwa, które gwarantują długą żywotność. Dodatkowo w zestawie znajdują się 4 kółka, aby zagwarantować maksymalną mobilność poza wieloma pomieszczeniami. Zabezpieczenie przed przegrzaniem chroni przed uszkodzeniami, a jednocześnie urządzenie zatrzymuje się po wyjęciu wyjmowanego pojemnika.

Wysoki poziom bezpieczeństwa p-4 - niszczarka do dokumentów wykorzystuje zaawansowaną technologię niszczarki o najwyższych standardach bezpieczeństwa. Dzięki przezroczystemu okienku można sprawdzić poziom napełnienia. Ponadto przycisk wsteczny odcina urządzenie w przypadku ewentualnego zablokowania ostrzy. Niszczarka do dokumentów do biura, idealna do zastosowania w biurze lub w domowym biurze. Kompaktowy i łatwy w obsłudzepojemnik niszczarki domowej ma pojemność 25 litrów i można go bez problemu wymienić i opróżnić.
Markabamboosang #ad
Producentbambooang #ad
Wysokość20.59
Długość14.57
Waga21.38
Szerokość10.24
ModelQ4
Gwarancja1 rok zwrotu i wymiany, 3 lata gwarancji

6. Fellowes

#ad

Funkcja, niszczarka papieru do biura, ponad 1000 cząstek na arkusz A4, niszczarka z SafeSense, biura domowego, Fellowes Niszczarka dokumentów 12 Ms, kosz na papier 23 l, 12 arkuszy Minicut P4

#ad
Fellowes #ad - Bezpieczeństwo użytkowania – w celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa również dla użytkownika, niszczarka papierowa 12M jest wyposażona w opatentowaną technologię Safesense, która automatycznie zatrzymuje silnik, gdy ręce dotykają podajnika papieru. Czas pracy – 12 m z wyjątkowo długim czasem pracy może pracować do 30 minut w jednym kawałku, zanim przełączy się w bezpieczny tryb chłodzenia na zaledwie 10 minut, aby zapobiec przegrzaniu.

Rodo – z tą niszczarką pracujesz zgodnie z rODO – i niszczą ważne dokumenty w mgnieniu oka, czy to w biurze domowym czy w biurze. Jakość – niszczarki fellowes są zaprojektowane z solidnymi nożami stalowymi, które zostały zaprojektowane tak, aby przewyższały wydajność naszych konkurentów, wydajnym silnikiem i komponentami, aby zapewnić długą żywotność. Bezpieczne niszczenie – niszczarka 12 ms mini-cut zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa bezpośrednio w Twoim domu lub biurze domowym, ponieważ rozdrabnia każdy arkusz A4 na ponad 1000 małych kawałków – 4 x więcej niż standardowa niszczarka Crosscut. Pojemność – duży kosz na papier o pojemności 23 l jest wystarczająco duży do częstego rozdrabniania, a dzięki mniejszym drobnym drobnym drobnoziarnistym kawałkom mieści do 450 arkuszy A4 i trzeba rzadziej opróżniać kosz.

Wydajność cięcia – niszczarka 12 m z funkcją zapobiegającą zacięciu papieru tnie do 12 arkuszy A4 jednocześnie na wyjątkowo małe 4 x 12 mm minicząsteczki P4 i bez problemu przetwarza również zszywki i spinacze biurowe oraz karty kredytowe. Niszczarka do dokumentów fellowes jest objęta roczną gwarancją producenta i przedłużoną 3-letnią gwarancją na noże tnące. Zalety mini cięcia – niszczarka wytwarza małe cząsteczki, co zwiększa bezpieczeństwo niszczenia i sprawia, że powstaje mniej śmieci.
MarkaFellowes #ad
ProducentFellowes #ad
Wysokość22.25
Długość13.5
Waga19.8
Szerokość10.13
Numer części4630301
Model4630301
Gwarancja2 YR Machine / 5 YR Cutter

7. WOLVERINE

#ad

Super mikrocięcie do ciężkiego papieru i kart kredytowych, WOLVERINE Niszczarka 8 arkuszy P5 o wysokim stopniu bezpieczeństwa, z wyjmowanym pojemnikiem na śmieci o pojemności 17 l czarna, ultralekka

#ad
WOLVERINE #ad - 8 arkuszy wraz ze spinaczami i spinaczami biurowymi oraz kartami kredytowymi w drobne cząsteczki o wymiarach 2 x 12 mm. Umożliwia 10 minut ciągłej pracy, aby zniszczyć do 500 arkuszy. Ultralekka praca przy 54 db; jest wyposażony w wyjmowany pojemnik na śmieci o pojemności 17 l i duże, przezroczyste okienko. Z certyfikatem bezpieczeństwa CE. Noże ze stali stopowej bez problemu niszczą zszywki i spinacze biurowe, karty kredytowe i materiały reklamowe. Niszczarka p5 o wysokim stopniu bezpieczeństwa z super mikrocięciem do ochrony poufnych informacji; rozdrabnia maks.
MarkaWOLVERINE #ad
ProducentSUNWOOD #ad
Wysokość19.7
Długość13.9
Waga17
Szerokość9.5
Numer częściSD9101
ModelSD9101

8. Fellowes

#ad

Cięcie w ścinki, wydajność cięcia: 16 kartek, Fellowes Powershred 79Ci 4679001 niszczarka dokumentów, czarny, całkowicie niezacinająca się, czarna/srebrnoszara

#ad
Fellowes #ad - Niszczarka do papieru fellowes 79ci do użytku przez 1-3 osoby w biurze niszczy jednocześnie 16 arkuszy na cząsteczki 4 x 38 mm poziom bezpieczeństwa P-4 i gwarantuje, że poufne dokumenty nie są już czytelne.

Dla bezpieczeństwa użytkownika niszczarka jest wyposażona w opatentowaną technologię Safe Sense, która automatycznie zatrzymuje urządzenie po dotknięciu podajnika papieru. Wydajna niszczarka dokumentów z wysokiej jakości mechanizmem tnącym bez problemu przetwarza również płyty CD, karty kredytowe i zszywki, dzięki czemu poufne dokumenty nie są już czytelne. Dzięki technologii silent shred niszczarka 79Ci jest wyjątkowo cicha i idealnie nadaje się do użytku w dużych biurach. Jego 100% system zapobiegający gromadzeniu się papieru eliminuje uciążliwe zakleszczenia papieru i zapewnia wydajne rozdrabnianie bez frustracji.
MarkaFellowes #ad
ProducentFellowes #ad
Wysokość20.28
Długość11.5
Waga28.22
Szerokość16.22
Numer części4679001
ModelPowershred 79Ci
GwarancjaMaszyna 2 Yr, nóż 5 lat

9. bonsaii

#ad

Bonsaii Biurowa niszczarka do dokumentów, cicha niszczarka 60 dB z koszem na papier i kołami 18 l C169-B nie wymaga montażu, praca ciągła 30 min, P4, rozdrabnia płyty CD/karty kredytowe, 15 arkuszy

#ad
bonsaii #ad - Wielofunkcyjna niszczarkaniszczarka do dokumentów bonsaii może rozdrobnić do 15 arkuszy papieru na drobne cząsteczki o wymiarach 5 x 25 mm, aby chronić Twoje dane osobowe. W przypadku jakichkolwiek pytań podczas użytkowania prosimy o kontakt.

Bezpieczna ochrona zabezpieczenie termiczne przed przegrzaniem i przeciążeniem jest wyposażone w wskaźniki LED. Cicha niszczarka papieru 60 dbta niszczarka dokumentów do domowego biura tworzy spokojne środowisko pracy. Bonsai oferuje 2 lata gwarancji. Może również niszczyć karty kredytowe, dzięki czemu osiąga poziom bezpieczeństwa P4, płyty CD i zszywki. Rozdrabniacz bonsaii c169-b może pracować nieprzerwanie przez 30 minut i skutecznie zniszczyć około 2300 arkuszy papieru.

Po upływie zaledwie 40 minut przerwy można go ponownie użyć. Wydajna niszczarkaw pełni zapakowana, nie wymaga montażu niszczarki. Dzięki dużemu 18-litrowemu pojemnikowi na śmieci i czterem kółkom jest bardzo wygodny w obsłudze. Atwa obsługa i zabezpieczenie przed kurzemDzięki automatycznej funkcji start/stop i ręcznej funkcji cofania, niszczarka bonsaii pomaga w łatwym usunięciu zacięcia papieru.
Markabonsaii #ad
Producentbonsaii #ad
Wysokość19.88
Długość9.53
Szerokość12.6
Gwarancja24 Miesięcy

10. Amazon Basics

#ad

Niszczarka do papieru i kart kredytowych., AmazonBasics

#ad
Amazon Basics #ad - Niszczarka poprzeczna na 7-8 arkuszy papieru; tnie także karty kredytowe jedna po drugiej. Możliwa 3 minuty ciągłej pracy; czas chłodzenia wynosi wtedy 30 minut; z lampką sygnalizacyjną LED ostrzegającą przed przegrzaniem.

Wiadro o pojemności 15, 5 li przezroczyste okno do łatwej kontroli poziomu napełnienia; zintegrowany uchwyt umożliwia łatwe opróżnianie; z roczną ograniczoną gwarancją AmazonBasics. Rozdrabnia papier na paski 0, 48 x 4, 68 cm, które odpowiadają poziomowi bezpieczeństwa P3. Wygięte stopy gwarantują bezpieczne trzymanie; z funkcją autostartu i ręcznym klawiszem powrotu do usuwania zacięć papieru.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon Basics #ad
Wysokość15.35
Długość12.8
Waga8.2
Szerokość7.76
Numer częściAU864XA
ModelAU864XA
Gwarancja12 Miesięcy